אוף-טופיק
צבעוני

ווינגז

New member
אוף-טופיק../images/Emo32.gif צבעוני ../images/Emo126.gif../images/Emo34.gif../images/Emo47.gif

מכיוון שביקשו ממני ממש יפה
(וכי חסר אחד בעמוד באמת) - זהו שרשור האוף טופיק של הפורום, השרשור שמתאים לכל ההודעות שלא קשורות למייפל סטורי, בצורה ישירה או בעקיפין. מה אפשר לשרשר לפה, בעצם? דיבורים על ספרים, סרטים, מוסיקה, בע"ח, תחביבים שלכם, קיטורים, חברים, התייעצות, יצירות אומנות שלכם [צילום, ציורים, סיפורים, שירים או כל דבר אחר], התלהבות, בקשות לחיבוקים, לימודים, חופש, צבא, שטויות, בדיחות, חידות, שאלונים וכו', כל דבר שתרצו לכתוב, עומד בחוקי הפורום, תפוז והמדינה ולא קשור למייפל סטורי
שימו לב לחוקים, בבקשה: - אין לנצל"ש שרשורי תפוז
אנשים, כנאמר וכידוע - הן נעלמות אחרי 24 שעות, אם רק עוזבים אותן בשקט. - אין לשרשור לפה הודעות שקשורות לנושא הפורום - לכולן יש מקום מתאים. - אין לשרשר הודעות
לאף הודעה חוץ מלזו, בטח ובטח לא לפתוח אותן בהודעות חדשות. כל הודעה שתעבור על הכללים, תשורשר או תמחק בהתאם להחלטתינו. המשימה להפעם, לאומנים שבינינו - שרשרו יצירה אחת שאתם גאים בה במיוחד (כמו שהסברתי למעלה - ציור, סיפור, שיר, צילום וכו'
) אגב, מחר בשעות 08:00 ו-18:20, תשודר בערוץ 23 (החינוכית) תוכנית על אדם שאני מאוד מעריכה, הבעלים [בפועל
] של הסוסה שלי ועל שיטת העבודה שלו בחווה הנהדרת שהוא עובד בה. שווה לצפות

איחמדודילה ../images/Emo9.gif

ציורים שציירתי^_^ תנו חוות דעת וביקרות בונות
. [ותודה יעל
]

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif ווא..=0

הציורים יפים ממש!! אני רואה כאן כישרון לציור דוליז! תתחיל להתעניין..P: כי אתה שולט בצייר ממש טוב=0 אם בא לך כנס לפורום דוליז בתפוז [ואל תיבהל כי אין שם הרבה בנים..XD]

למעלה