אוף , אני שונאת לחכות לציונים. עשיתי מבחן

כבשה200

New member
אוף , אני שונאת לחכות לציונים. עשיתי מבחן

ב5.2 ומועד ב שלו ביום רביעי ועדיין אין ציון!!! אני לא מבינה את זה, המבחן היה בסך הכל 2 שאלות זה הכל!!!! מה הבעיה של המרצה הזאת?? זה ממש לא בסדר, לא חושבים?

Lir האחת

New member
אהמ..

אצלנו הציונים פורסמו כעבור שבועיים ממועד הבחינה.. יכול להיות שהמרצה בדק כבר, אבל נראה לי שלוקח זה עד שמעדכנים את זה הציונים של כולם במחשב. אל תשכחי שהוא מרצה, אולי הוא עמוס עם עוד דברים. בכל מקרה, נראה לי לגיטימי, גם אם זה רק 2 שאלות...

מכירה את התופעה

היה לי מבחן נוראי ביום שלישי ואטוטו המועד ב' ועדיין אין ציונים, מריטת עצבים נוראית ההמתנה הזו.............
אוףףףף שיגמרו כבר המבחנים ד"א קיבלתי ציון של המבחן הראשון בראיות 90 והממוצע היה 72 איזה כיף לי

100vardit

New member
כל פעם שמדברים כאן על ציונים,

אני מוצאת את עצמי עוצרת הכול ונכנסת לאתר ובודקת... גם עכשיו..אבל שום דבר לא התעדכן..מרצים עצלנים שכמותם!

tayenka

New member
רק שתדעי איך זה נראה מהצד השני

אני זוכרת מצויין איך זה לחכות לציונים, אבל עכשיו, בתואר שני, אני בודקת אותם... ואני יכולה להבטיח לכם, שזה ממש לא קל! לי, למשל, היו 100 מבחנים לבדוק, עם שאלות פתוחות בלבד. זה מטריף. זה מטמטם. צריך להתגבר על הכתב הלא-ברור, על הניסוחים הנוראיים ועל שגיאות הכתיב. וזה עוד לפני שהתוכן מוציא כל אמון באינלגנציה אנושית... וגם אי אפשר "לנמנם" באמצע, כי לכל אחד חשוב הציון ההוגן שלו, ואילו לי, במבחן 70, כבר קשה להבחין מה היה בו ומה היה במבחן 69. עכשיו, ברור שיש מרצים שלא בסדר, ומושכים את זה, אבל קחו בחשבון שעם כל הרצון הטוב, יש מרצים עם יותר מקורס אחד, וכשיש 200 בחינות (100 לו 100 למתרגל, למשל), אז לסיים בשבועיים זה נס (כי בעצם זה לסיים קצת לפני, כדי שכעבור שבועיים הציונים כבר יופיעו באתר).

100vardit

New member
חסר לי ציון 1..

מהתחלת הבחינות,והתחלנו מוקדם יחסית(מחר חוזרים כבר לסמסטר חדש
)-בחינה אמריקאית עם 2 שאלות קטנות פתוחות.אבל ממש לא משנה.. אני לא מהאנשים החסרי סבלנות..מעדיפה להדחיק,אבל עדיין מצפה לראות ציון תוך כמה זמן. דווקא במבחנים העמוסים(כמו מתמטיקה וחבריה-שמדובר ביותר ממחברת אחת) החזירו לנו תשובות ממש תוך כמה ימים.מודה שהייתי המומה מהזריזות! אה..ובהצלחה לך

tayenka

New member
תודה... האמת שהיינו מאוד גאים

(המרצה ואני) שעמדנו בלו"ז (אפילו יום קודם - למרות שאח"כ נאמר לי שחא חייבים לעמוד במסגרת הזמן הרגילה כאשר הקורס גדול כ"כ). אבל זה היה מטורף, עשרה ימים של טירוף. מקווה שתקבלי את הציון בהקדם, ויותר חשוב - שתהיי מרוצה ממנו!

ViolSastrad

New member
את מספרת לי... ../images/Emo10.gif

אני יודע בוודאות שהתפרסמו היום (לפני כשעתיים בערך) ציונים במבחן שעשיתי, אבל מה? נראה שהשרת של האוניברסיטה קרס... ולמרות שעברה בערך שעה וחצי מהרגע ששמעתי שהתפרסמו ציונים ועד עכשיו אני פשוט אוכל את עצמי!!! נכון שזה לא ימים, אבל אני יודע שכבר החברים שלי יודעים את ציונם (מה לעשות... הם עשו מנוי SMS וקיבלו את הציון שלהם שניות לפני שקרס השרת), ואני לא!!!
יש למישהו רעיונות איך להפיג את המתח? (חוץ מלדפוק ת'ראש בקיר?
)

Lir האחת

New member
../images/Emo24.gif

בלי לדפוק את הראש בקיר, יש לך עוד בחינה לעבור בקרוב
מה זה משנה אם תדע את הציון היום או מחר? זה לא ישנה הרי שום דבר..אל תחשוב על זה כל כך הרבה. תחשוב שאתה אמור לקבל את הציון רק עוד שבוע.. נסה לשכוח מזה לבינתיים...

ViolSastrad

New member
כן!

עוד אתמול בלילה... קיבלתי 80, שזה בסדר... אבל לא עד כדי כך (המבחן היה ממש קל)

למעלה