אוף אני עצבנית!

Shani Eliave1

New member
מכירה את זה.

שאני ובת דודה שלי הלכנו לחפש עבודה עשו לנו ב-ד-י-ו-ק אותו דבר. זה ממש מרגיז אבל כבר השלמתי עם זה שעד שאני לא יהיה רזה וחטובה יהיה לי יותר קשה למצוא עבודה.

עכשיו אני בכלל לא רוצה לעבוד שם...

סתם הוריד לי את המצב רוח.... לחשוב שעם האישה הזאת אני אצטרך לעבוד....

ממוחשבת

New member
במתאים לי בעודפים בהרצליה

יש מוכרת שמנמונת מקסימה שתמיד מחייכת ועוזרת יודעת בדיוק מה יחמיא ומה יתאים ואפילו דוחפת קצת לנסות דברים נועזים בשאר הסניפים נתקלתי ביחס קר עד מגעיל מבט עומד את מידתי ומזלזל בי על הרצון למצוא בגדים למרות שזה בחנות למידות גדולות בקיצור מומלץ לבקר שם רק בגלל היחס האישי שלה

גם ב-ml כפ"ס יש מוכרת שמנמונת חמודה

זאת אני!!!
התקבלתי לעבודה במשקל 110 ולא הסתכלו עליי בשום מבט מגעיל, ההיפך. היום רזיתי ואני עדיין נחשבת כמלאה אבל אני יכולה להבין היטב אישה שמנה. אני תמיד עוזרת מחוייכת ובסבלנות ואין לי בעיה לפתוח את כל קיפולי החנות רק שהלקוחה תצא מרוצה ומחייכת. אני אישית ניתקלתי בעצמי ברשתות המוזכרות כאן במוכרות אנטיפתיות ולא מפרגנות- חבל... יללה בואו אליי לכפ"ס נעשה חגיגת בגדים

יפה שלי,

בכלל לא ידעתי שעברת... ורק לפי ההודעות שלך עכשיו הבנתי. אל תתרגשי , זה פשוט בגלל שהכל חדש הכל נראה כל כך קשה. מבטיחה לך שתוך חודש את כבר מוצאת את מקומך. שולחת לך חיבוקים ומזמינה אותך לבקר מתי שתרצי בכפר סבא לקצת אויר מוכר.

את רואה ליאורי!

אבל ביס קיבלו אותי איך שאני והיה לי כייף!!! אני כל כך מצטערת שעזבתי... וכל כך מתגעגעת לכולם! ועצוב לי

scuba buba

New member
קודם כל!!!

ראיתי מלא נשים שמנות בחנויות למידות גדולות,ואני לא מדברת על שמנמנות במידה 42. וחוץ מזה שהן היו גם לא כ"כ צעירות-אבל מטופחות מאוד. אז כנראה בסניפים שהלכת עבדו "כוסיות מתנשאות"(או סתם עצמות שחצניות). וסתם בכללי,בקשר לחוש אופנה וכל החרבון המילולי הזה-שטויות! הייתי הבנאדם הכי מוזנח בעולם לפני חצי שנה וקיבלו אותי למותג. ולכל המתנשאים והמתנשאות המתלהבים/ות תגידו:"כל הכבוד,את תעבדי עד גיל 35 בחנות בגדים,בהצלחה" יום טוב!

scuba buba

New member
אני שלמה עם עצמי

אבל זה לא קשור למשקל,זה קשור לפוזה שאנשים תופסים כשהם מגיעים לעמדה מסויימת.

רק עוד דבר בקשר לבגדים

אני גיליתי לאחרונה שגם בחנויות רגילות הרבה פעמים יש מידות מתאימות.. כך לדוגמא בTNT מצאתי המון חולצות שהתאימו לי,היו יפות וגם בדיוק בסטייל שאני אוהבת.. המוכרות לא היו בהלם מכך שמדדתי את הבגדים.. להפיך השתדלו נורא לעזור ולהביא לי משהו שמתאים..יש להם אגב עד מידה 5 (לא בהכל אומנם.. אבל היו דגמים שגם מידה 3 התאימה לי)... מעבר לכך למי שמחפש מציאות ובגדים זולים-כדאי לעשות סיבוב ולנבור בחנויות בתחנה מרכזית בת"א.. גם שם.. אם מחפשים טוב טוב בסוף ניתן למצוא בגדים מתאימים..בין החנויות המומלצות חנות שניקראת "פרינסס" בקומה של הסופר..בגדים סבבה.. מידות גדולות יחסית (עד 6).. וגם זול.. מצאתי שם מגוון מכנסיים בסביבות ה 100ש"ח (לא משנה שבסוף ביזבזתי את הכסף על משהו אחר ולא קניתי אותם).. בתחנה יש גם הרבה חנויות ללא שם.. שפשוט צריך ללכת ולחפש בהם את הבגדים..קניתי שם השבוע מעיל מגניב ב70 ש"ח בלבד..וחולצה יפיפה ב39ש"ח.. זהו.. סליחה שהכנסתי את זה לשישור שבכלל עוסק במשהו אחר... שלכם not afraid to try

Mamma Mia

New member
שמנה יפה וסטייל !!!

שלום לכולם גם אותי נורא מעצבן היחס לשמנים מלאים ויפים כל הרזים והרזות פשוט לא מבינים שגם אנחנו בני אדם שאוהב להיתלבש עם סטייל ומבינים באופנה ודרך הגב ה"כוסיות" האלו לא מזיזות לי אתן צריכות לצפצף עליהם כי זה כבר מוגזם אייך שהן מתלבשות נורא זוועה כזה פרחי מגעיל בחורה ברמה לפי דעתי צריכה להיתלבש יותר צנועה בלי הגזמה כמובן זה יפה להראות קצת ציצים כשצריך ואני הולכת לשנות את זה אני מתחילה ללמוד סטיילינג וצילום אופנה ואני יראה לכולם את הצד היפה של המלאות ויפות ולדעת להלביש אותנו פיגוז כמו שאני עוזרת עכשיו לחברות ולקרובים לקנות בגדים בטעם וברמה ואצלנו הרוב מלאים חמודים אם כבר אנחנו מדברים פה אז אני יספר לכם סיפור יפה אני בתור נערה הייתי שמנה מאוד שקלתי 120 קילו וסבלתי מילדים מגעילים ירידות ויציאות כמו שרובנו עוברי פה עכשיו אני כבר יותר רזה מלאונת ירדתי קרוב ל40 קילו ולכן מבינה את השמנים למינהם ואני רוצה לעזור שהם גם יראו טוב כי הם בני אדם חבל לכולם על הזמן אז מי שרוצה עזרה בקניית בגדים והתאמה בכייף מוכנה לעזור תשאירו הודעה אז שיהיה לנו יום מושלם יפה ונחמד אוהבת את כולם !!!

אליקו29

New member
סליחה אבל

לדעתי זה לא השומן זה מה שהאדם משדר כלפי חוץ אני מכיר המון שמנות שהם מטופחות מאוד חייכניות צוחקות וממש אנשים לא מסתכלים להם על השומן אבל אם בן אדם בא בתחושת אנטי ופרצוף חמוץ למקומות ישר מסתכלים לו על השומן

אני לא כזאת.... ואתה יכול לשאול את

ליאור .... היא מכירה אותי... אני אוהבת לחייך... ואני תמיד מחייכת!

אליקו29

New member
אם ככה אז ההפסד כולו שלהם

תאמיני לי בסוף רק ירויח מי שיקלוט אותך לעבודה גם אצלי זה היה ככה אנשים שללו אותי ממשרות שהלכתי להתראיין שם (בתור מדריך מחשבים) אפילו שעברתי את המבחנים שלהם רק בגלל השומן ובסוף התקבלתי לחברת הי טק. ורק הרווחתי מזה שלקח לי קצת זמן עד שהתקבלתי כי המשכורת עכשיו גבוהה פי 3 ממה שהציעו לי שם בחברות ששפטו אותי לפי השומן ובאמת ויציב אני מאין גדול שאנשים שמנים הם הרבה יותר חרוצים ומסורים לעבודה וגם חייכנים אז בתכלס ההפסד שלהם לא ??????????????????? לבנתיים אם תרצי ראיתי שבפורום 30 פלוס הייתה מישהי שהציעה כמה הצעות עבודה תעשי שם סיור קטן (בכל מקרה את יכולה לעבוד סתם בעבודה כלשהי ולחפש במקביל מקום טוב שאת מעוניינת לעבוד בו ואז לעזוב את העבודה הראשונה ולהתפנות לשניה ) בהצלחה

לא כזה קל לחפש שאין בגרות ../images/Emo7.gif

בכל מקום צריכים בגרות מלאה... לYES הצלחתי להכנס בלי בגרות...במזל... אבל לא מצליחה יותר מזה...

אליקו29

New member
טוב פה אין הנחות

תראי גם אני אחרי הצבא כאב לי שאין לי בגרויות ולאחותי למשל יש וכאב לי שלמשל באינטל עברתי את כל המבחנים אבל ששאלו אותי אם יש לי בגרות אמרתי שחלקית אמרו לא מתאים אז הלכתי למכללה ושילמתי ממיטב כספי והשלמתי את הבגרויות בציונים מעולים כי הפעם הכסף יצא מכיסי ולא מההורים אני ממליץ על מכללות כמו טומשין מכללת ת''א וכאלו להשלמת בגרויות תראי אין מה לעשות זה פותח דלתות זה המיון הראשוני שהבן אדם הוא לא איזה חאפר ומשתמש במוח ככה לפחות הם חושבים (אני בטוח שזה לא נכון אני בטוח שעדיין לא המציאו את המבחן שיכול לקבוע רמת אדם כי בני האדם שונים זה מזה ולכל אדם יש יחודיות משלו כל אדם טוב יותר במשהו אחד ממשהו אחר ) והבוטם ליין כמובן איך אפשר בלי ויטמין P אם יש פרוטקציה את יכולה כבר מחר להתהלך בכיף במשרד ראש הממשלה כמנהלת לישכה לפחות אצלי במחלקה בעבודה אנחנו 5 עובדים וזה גם יותר מדיי ופתאום בשבוע האחרון הנחיתו עלינו 2 עובדים חדשים שממחקר מעמיק הבננו שהם מקורבים לסמנכ''ל של החברה הם נקלטו לפה בלי ידע בלי מבחני כניסה בלי ראיון בלי כלום ככה זה שיש ויטמין P

אליקו29

New member
פסססססססס פסססססססססס

יש אפשרויות רבות לתשלומים ולהלואות נוחות בבנקים ובכלל אם את אחרי צבא יש את המענק של הצבא (הפיקדון)

למעלה