אוף אני עצבנית!

אוף אני עצבנית! ../images/Emo46.gif

הכי מעצבן בעולם! שחברות למידות גדולות (מתאים לי ועונות) מפרסמים שהם מחפשים עובדים! וכל חנות שנכנסתי עד עכשיו עובדות שם כוסיות! כשאני באתי לשאול על העבודה... היא הסתכלה במבט מלמעלה למטה! ועשתה טובה שלקחה את הקורות חיים שלי! אני כל כך עצבנית! וחוץ מזה! גם אם נכנסים לחנות אז רואים את הכוסיות האלה מסתובבות שם! הייתי מעדיפה לראות בנות שמנמנות ומחייכות! מאשר כוסיות מתנשאות! אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף! ואני כל כך עצובה... אוף... אוף... אוף... לא חשבתי שזה יהיה כל כך קשה לעבור

כוכבית33

New member
בכלל לא נכון....

בעונות נתניה וגם בעונות בראשון לציון יש עובדות מלאות וגם מלאות מאוד. הן חייכניות ואדיבות. הייתי בשני הסניפים בחודשיים האחרונים. ולא, אין לי שום קשר לעונות!!!

אז יכול להיות שבירושלים זה ככה!

וזה לא הפעם הראשונה שזה קורה לי! תמיד אני נכנסת לחנות - ואני פשוט בורחת משם! אבל.... אוף כמה אני לא מצליחה להרגע מי מה שהיה היום! למשל בכפ"ס במתאים לי יש מוכרות פלצניות! והמנהלת ארגנטינית והיא ממש לא נחמדה!

כוכבית33

New member
מוכרות לא נחמדות...

מוכרות לא נחמדות יש בכל מקום. זאת לא קונספירציה נגד שמנים אלא כנראה תוצאה של עבודה עם ציבור הקונים הישראלי שמצידו לא תמיד מנומס ואדיב. בכל אופן לא נראה לי שיש איזה שהיא העדפה של העסקת רזות דווקא בחנויות למידות גדולות. אני חושבת שהם מודעים לכך שקהל היעד שלהם לא ממש ירגיש נוח שמוכרת במידה 36 תשרת אותם. אולי נפלת על סניף לא מוצלח, אם הם ימשיכו ככה הם ישארו ללא לקוחות.

אני היתי היום בעונות

בדיזנגוף סנטר...חנות שניפתחה לאחרונה.. עד עכשיו לא היתה חנות כזאת בסנטר.... 2 המוכרות היו רזות.. וגם לא הבינו בכלל מה הסטייל שאני הולכת עליו.... כמו כן קיבלתי מהן אנרגיות של " איזו זכות יש לך להתלבט?".. לא יודעת אם זה היה כי אני שמנה והן ידעו שאין לי כ"כ הרבה אופציות.. או שסתם הן היו שתי סנוביות מגעילות..... בכל אופן.. אחרי שמדדתי איזה מיכנס שלא מצא חן בעיני.. הם התחילו להראות לי בגדים של סבתות... אז אמרתי שזה ממש לא בשבילי.... ואז הן ניסו לדחוף לי ג'ינסים .. עכשיו.. אין לי בעיה עקרונית עם ג'ינס.. אבל לג'נסים של עונות.. איך שהוא יש צבעים הכי מכוערים בארץ.... אז אמרתי למוכרת "אני לא אוהבת את הצבעים של הג'ינסים שלכם"... ואז היא התעצבנה עלי טבסוג של התנשאות אמרה לי "צבעים?? איזה צבעים את רוצה? יש את כל הצבעים....מה עוד את רוצה??!!"... אני היתי בהלם ממנה.. פחות ממה שהיא אמרה .. יותר מהטון..אמרתי לה "אני יודעת מה אני מחפשת.. תודה רבה לך".. והלכתי... זהו... שונאת חנויות למידות גדולות...

../images/Emo45.gifטוב עשית אלכס. גם לי בתור גבר ש

מן הייתה לי בעיה עם בגדים כמעט לא היה בגדים בשבילי ותמיד היו מתנשאים עלי גם כאילו מי אתה שמן זה מה וזה מה תקנה עכשיו אני שמח אין לי כבר את הבעיה הזאת

הילה221

New member
בגדים

אני מאוכזבת גם מעונות וגם ממתאים לי, הבגדים נורא, נורא יקרים ומבוגרים, אתם יודים שאריסטו שמט פתחו חנויות חדשות? אני יודעת שיש סניף ברחובות, בקניון הזהב, בתל אביב - בדיזינגוף 69 ובעוד כמה מקומות , יש להם מידה עד 7 וזה ממש יפה, בנוסף יש גם חנויות שקוראים להם x mix, בזבוטינסקי1 רמת גן ויש גם בקניון הזהב בראשל"צ. מקווה שהאינפורמציה הזו תעזור ביי

x-mix לא משהו

אריסטו שמאט.... יש להם יציאות פה ושם.. העיקר מכנסיים וחצאיות.. החולצות של אריסטו מזעזעות..

בx יש בגדים יפים דווקא

מידי פעם אני מוצאת שם חולצות מאוד יפות אבל הכל עניין של טעם..

עופר 123

New member
האם מוכרות שמנות מבינות שמנות?

האם מוכרות שמנות תייטבנה למכור בגדים לשמנות, או שגם רזות תצלחנה במשימה? האם רק שמנה מבינה ללב שמנה, או שהלבשה זה עניין את כשרון?
עופר

אני חושבת שזה עניין של אופי בין

אם המוכרת רזה או שמנה...יש גם מוכרות שמנות ממורמרות....אבל גם רזות יכולות להיות נחמדות....(למרות שלפעמים הם ושבות שהן משהו מיוחד בהיותן רזות..זה כבר מרתיח עצבים)

זה לא קשור למשקל

זה קשור לתודעת שירות, שבארץ לוקה בחסר גדול מאוד בכל התחומים, ולא רק בתחום ההלבשה. כבר יצא לי לקנות בכמה מקומות בעזרתן האדיבה מאוד של מוכרות רזות, אפילו רזות מאוד, שהבינו מצוין את הדרישות שלי. זכור לי אפילו מקרה אחד של מוכרת רזה מאוד, שפשוט היתה מאוד מיומנת וידעה בדיוק מה עשוי להתאים, וידעה גם איך להציע את זה. כמובן שזו לא היתה חנות למידות גדולות, אלא חנות רגילה, שהחזיקה גם מספר דגמים במידות גדולות. מישהי ציינה פה את סניף "עונות" בנתניה, שבו המוכרות שמנות. זה נכון, יש שם 2 מוכרות שמנות ומטומטמות להחריד ו- 2 מוכרות רזות, מטומטמות אף יותר. השירות שם נע בין התקרצצות בלתי נלאית ומעקב אחרייך לאורך ולרוחב החנות, תוך מתן הסברים מפורטים על כמה חולצת אוהל ורודה מנוקדת בירוק, בצהוב ובכתום תהלום אותך, לבין מוכרת אדישה ועייפה שמדברת בטלפון עם בעלה ועושה לך פרצופי ייאוש מהצד השני של החנות ("את מה שאת מחפשת כנראה שאין פה").

לא אמרתי שאין מוכרות רזות

שהן לא נחמדות... יש אבל מעטות... וכן אני לפחות מעדיפה שיש מוכרת שמנה

McYc

New member
אני כבר שנתיים קונה בגדים בעונות

בביאקליק ר"ג... המוכרות שמה הן שמנות או מלאות... פעם אחת הייתה שמה איזה אחת שהיא ממש רזה לא היה לי נוח שהיא עזרה לי לבחור בגדים.... ישר כשאחת המוכרות שמכירה אותי טוב ראתה שאני שמה היא ישר רצה אליי ושלחה את ההיא למישי אחרת... אני מקבלת שמה יחס אישי מדהים... אגב אתמול הייתי שמה... זה פשוט כיף! הן מכירות אותי כל כך טוב! יודעות מה אני בחיים לא אלבש ומה אני אוהבת ללבוש... ככה שכשאני נכנסת ישר נותנים לי בגדים שאני אוהבת! זה כיף!

McYc

New member
דבר ששחכתתתייי

שתי המוכרות שהיו אתמול בחנות מזה מתוקות הן שמעו שדיברתי עם אמא שלי על התחרות והם ישר אמרו לי את זוכה את חייבת לזכות את הכי יפה חחחח ובכלל כל פעם שאני רק עוברת בביאליק הן אומרות לי כמה שאני ניראת נפלא.... אז לא משנה באיזה חנות... יש מוכרות כאלה ויש כאלה....

ואני...

עברתי חוויה מאוד "מהנה" עם מוכרת שמנה ב"מתאים לי" סניף רמלה. נכנסתי לחנות וכהרגלי התחלתי לעבור על הקולבים <אני בד"כ מעדיפה שלא להשתמש בעזרת המוכרות בחנות> ובעודי בוחנת את ההיצע אני שומעת מאחורי רחש "אין שם בגדים בשבילך", המשפט הזה הספיק על מנת להקפיץ לי את פיוז האי נחמדות, הסתובבתי אליה ובצירוף מבט כעוס שאלתי אותה האם מותר לי להסתכל. מסתבר שהייתי במחלקת בגדי ההריון שם בד"כ המידות קטנות יותר אך הגישה של אותה מוכרת מאוד הרגיזה אותי ומתוך עיקרון המשכתי לחפש באותה המחלקה. כעבור חיפוש של כמה שניות מצאתי 2 חולצות זהות אך במידות שונות, האחת במידה שלי <42 של ML> והשנייה במידה הרבה יותר גדולה, ניגשתי אל המוכרת ובצורה מאוד נעימה ושקטה <על אף שהיא הרגיזה אותי
> שאלתי אותה "מה בנוגע לחולצות האלה?" ומה היא ענתה לי ??? "הן לא יעלו עלייך". למותר לציין שהייתי בהלם מהתגובה שלה, מוכרת בחנות למידות גדולות מתייחסת בצורה חסרת טאקט שכזו ? החלטתי שאני הולכת למדוד את החולצות וכמובן שצדקתי, החולצה הקטנה יותר נראתה עליי מצויין וללא קשר לאירוע רכשתי אותה. לא יכולתי לעבור על כך בשתיקה ופניתי אל המוכרת האחראית בחנות, סיפרתי לה את הפרשייה והיא תחילה ניסתה להצדיק את המוכרת בטענה שהכוונה שלה היתה טובה ובלה בלה בלה אך אני הבהרתי לה שהיחס שלה היה מתחת לכל ביקורת והכעס שלי נובע בעיקר מהעובדה שנשים שמנות באות ורוכשות בגדים בחנויות למידות גדולות המיועדות להן ובטח ובטח שלא מצפות ליחס מחפיר שכזה ממוכרת בחנות שאמורה לסייע לה ולא להעליב אותה. לא משנה אם הן רזות או שמנות, יש לא מעט מוכרות חסרות טאקט ולא נחמדות <בלשון המעטה> בחנויות למידות גדולות...

a loser

New member
זו הייתה מוכרת רזה?

אולי הרעב גורם להן לתיסכול ועצבים, השד יודע. ברור למדיי שאת צודקת.

a loser

New member
זו הייתה מוכרת רזה?

אולי הרעב גורם להן לתיסכול ועצבים, השד יודע. ברור למדיי שאת צודקת.

dd27

New member
שילוב בין אמפטיה של שמנה לכשרון

וטעם באופנה .. כי מוכרת שמנה תדע להלביש שמנה כי כמו שלכוסיות יש מה להבליט - ראה ערך גזרה נמוכה אז גם לשמנות יש...ולכל אחת יש את היחוד שלה ... מוכרת שמנה יכולה להבין מה עובר לך בראש -0 לפי רוב את רוצה להסתיר את ההבטן או אזורים אחרים אבל אין ספק שזה גם תלוי בגישה של המוכרת שהיא צריכה לזרום איתך בראש ובחוש טעם שלך והדרישות שלך ...

מאנסטר

New member
הצעה ממני

תתקשרי באילום שם לחנות, תבקשי ממנה את מספר הטלפון והפקס של המשרד הראשי. תשלחי להם מכתב בנימה יפה כמובן ותצרפי להם קורות חיים, כמובן שתרשמי שם ת מה שקרה באותה החנות. ותצפי לטלפון ב- 3 ימים הקרובים. שיהיה בהצלחה

למעלה