אוף! אני כועסת

מירי,

New member
אוף! אני כועסת ../images/Emo46.gif

בד"כ דוד מגיע הביתה ומחכה לנו, היום הוא ידע שאבא שלו לא עובד ויהיה בבית אלא שאבא שלו חשב שהוא מגיע שעה יותר מאוחר
והיה בניחום אבלים עם פלאפון סגור כמובן.... כדוד לא איתר אותו ואותי (שבדיוק אכלתי) הוא התקשר למשטרה- שם ענו לו 'תפסיק לבלבל לנו את המוח'- ולא עזר שהוא אמר שזו פעם ראשונה שהוא מתקשר (כל זה מצד שלישי- צחי סיפר לי מה שדוד סיפר לו...)- צחי היגיע הביתה ומצא את הילד בוכה

חני ב

New member
על מי את כועסת?

על המשטרה שענתה בצורה כה יפה?
על צחי? מה שבטוח שדודו נכנס ללחץ מיותר (ככה אני חושבת) וצריך להסביר לו שלא מתקשרים על כל דבר למשטרה, בטח כשהוא לא תופס בטלפון את אבא/אמא.

מירי,

New member
את צודקת בהכל!

אני כועסת על השוטר/ת שענה לו! קצת יחס, אחרי הכל זה ילד! אני כועסת עוד יותר על אבא'שלו שכל מה שהיה צריך זה להסתכל על המקרר ולראות מתי הילד מגיע - לא צריך אפילו לזכור..... ועל זה שהוא היבטיח לילד שהוא יהיה בבית ולא היה! דוד סה"כ לא ילד לחוץ, הוא הרי יודע שאבא ואמא עובדים- אבל אבא הרי אמר לו שהוא יהיה בבית ועכשיו הוא לא מצליח למצוא אותו.... בימים רגילים- הוא פשוט ממשיך לנג'ס לכל המיספרים שידועים לו

חני ב

New member
הכי הכי מרגיז שהפלאפון שלו

היה כבוי. דוקא כשממש צריכים אותם, הם כבויים.

חני ב

New member
כמו שמחשי כתב: ג-ב-ר-י-ם ../images/Emo6.gif

הרי מובן שאם זה היה ההיפך, את היית עושה הכל כמו שצריך!

מירי,

New member
"דווקא" זה?

הוא היה בניחום אבלים, לא ניראה לי לעניין לענות לטלפונים.....

חני ב

New member
לא חושבת כמוך

הפלאפון אצלי בכל אופן הוא לא לשיחות חולין, וכמו שכתבת, הוא יכל לשים אותו על רוטט. הרי אם היה עונה לו, כל הבכי והפחד של דודו לא היה נגרם. הוא לא היה בהלויה אלא בניחום אבלים.

אין מצב. בכל מקום שמצריך שקט הוא

על רוטט. מספיק לראות מי מתקשר כדי לדעת את דחיפות העניין, ללכת לפינה שקטה ולענות. אף אחד לא היה חושב שזה לא בסדר. וחוצמזה, כשהייתי צריך להציל אותך מהפאדיחה הגדולה, גם את לא היית זמינה.

מירי,

New member
אם הוא היה רואה את המספר טל של הבית

אין סיכוי שהוא היה עונה

מירי,

New member
נגיד - לשיחה מהעבודה ביום חופש ../images/Emo46.gif

(אבל זה זה לא היום - כי הבוסים שלו הם אלה שבאבל...
)

מירי,

New member
חזק על היבלת ../images/Emo3.gif

לפחות אם היה מביא איזה 'בוכטה' בסוף החודש

אם היה מביא בוכטה הוא גם היה עונה

בפלאפון. רק מביאי הבוכטות מספיק פנויים לכל העולם. הם מתעשרים מאלה שאינם מביאים בוכטות ואינם פנויים לענות למשפחה.

מירי,

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo3.gif../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif../images/Emo123.gif../images/Emo67.gif

למעלה