אוף אני חולה

אוף אני חולה ../images/Emo199.gif../images/Emo115.gif

אני רוצה לנשק אותה ולחבק אותה אבל לא רוצה להדביק אותה . אוף כואב לי הגרון האוזניים אני משתעלת הראש שלי מתפוצץץץץץץץ אוףףףףףףףףף אמאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא זהו הייתי חייבת

m i c h a l i

New member
אופפפפפ ../images/Emo24.gif

תהיי בריאה מתוקה החלמה מהירה
(לפעמים צריך פשוט לנוח...)

כן לנוח ../images/Emo2.gif

הלוואי עליי ועל כל עם ישראל אבל באמת היום לא הייתה ברירה באמצע העבודה כבר לא יכולתי יותר הבוס הבין והעיף אותי הבייתה כמה אני אוהבת את הבוס הזה אכן ברכה

a44

New member
החלמה מהירה, יקירה...

ואם בענין בריאות עסקינן... הוציאו לי היום גידולצ'יק קטנטן שצמח על הצפורן בכף הרגל שלי... 2 רופאים-מומחים אמרו שחייבים להוריד, למרות שלא שינה גודלו. היו חייבים להוריד גם חלק ניכר מן הצפורן, וגם הודיעו שהצפורן לא תצמח יפה שוב. אוףףףף בנתיים מאוד מאוד כואב (2 זריקות הרדמה באצבע המסכנה)! ומחר יום עבודה מלא...

עליזה 63

New member
חלבית יפה שלי הנה משהו מצחיק

החלמה מהירה חומד ושפכי את כל האיכסה שלך על הגוים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח .... נכתב בשרותים צבאיים ענקקקקקקקק!!! כשהייתי קטן, אמא אמרה לי: "אם לא תאכל, לא תהיה חייל " כוס אמק, למה אכלתי ... לא רואה את אמא. לא רואה את אבא. הסמל נראה כמו קוף... מה אני מרקו? כל יום השמש זורחת ולי פותחים פה את התחת יום יבוא והשמש תיזרח ואני אשוב להיות אזרח דרעי גנב וקיבל שנתיים אני לא עשיתי כלום ונכנסתי לשלוש אם זה בית זונות אז תביאו זונות ! אם זה צבא אז תביאו מפקדים ! אבל למה להביא מפקדים זונות ??? למה להסתכל על בדיחות על הקיר כשהבדיחה הכי גדולה נמצאת אצלך ביד ? חופש זה דבר שאי אפשר לתאר במילים לכן אף אחד לא יודע מה זה עד שהוא מתגייס לקרבי . צעד קטן לקבן - צעד גדול לאנושות רק בחורה שעדיין לא גמרו לה בפה תאמר "קוקה קולה זה טעם החיים" אם ראית צלף - אז אל תרוץ כי תמות עייף מתי כולם יבינו שצדק הוא רק כוכב להיות ג'ובניק זה בן זונה ובן זונה מי שג'ובניק עוד לא שתלו את השתיל של העץ שכשיגדל יעשו מממנו את הנייר לתעודת השחרור שלך קשה יש רק בלחם נוח יש רק בתיבה כשנולדתי בכיתי התגייסתי הבנתי למה בחורה היא כמו קופסת שימורים אחד פותח כולם טועמים !!!

למעלה