אוף!!!!! איזה עצבים!!! אני מת

אוף!!!!! איזה עצבים!!! אני מת

להראות לכם תמונה של האופנוע, והמחשב הזה בוגד בי!!! מה לאמא שלו? סה"כ תמונה קטנה!!! לא 250KB ולא נעליים. סתם תמונה!!!! תן להשויץ!!!! עבד כי ימלוך....

לא הולך לי!!!!!!!!!!! אני מרגיש

ממש מוגבל!!!!! אני אבקש עוד מעט מהמומחה, BASA, שיכנס פה רגע ויראה מה אפשר לעשות....

שלחתי. לא התמונה הכי שוה שלו,

אלא היחידה שהדוא"ל הסכים להעביר מבחינת גודל התמונה.....

קבלו קישור לתמונה...דווקא יפה :)

למרות שאני מעדיף קטנועים
דוד.

|מזיל ריר| ../images/Emo99.gif ../images/Emo61.gif

אני חולה על אופנועים למרות שעדיין אין בבעלותי אחד כזה (זה הפרוייקט הבא) אחלה אופנוע יש לך, באמת יפה, רואים שאתה משקיע בו

וזו רק תחילת ההשקעה... הוא אצלי

רק חודשיים, ומתוכננים לו מיני תוספות ומתכות נוצצות, מה קוראים בלעז "ניקלים". מגן רוח, משענת מקורית, מדרכות רגליים לאשה, ציפוי ניקל לצופרים, סט פנסים נוסף מקדימה + ציפוי ניקל להם ולפנס הראשי, סט צופרי אויר, וצביעה כללית של האופנוע לצבע כחול כהה שמתבהר לתכלת ככול שמתקדם אחורה. למי שיש בעיה עם רעיון הצביעה כיון שבעיניו האדום יפה, שידחוף במבוק. זה שלי, ואני רוצה אותו כחול. כל הפרויקט הזה של התוספות יקח עוד איזה כמה שנים, אבל יש לי סבלנות (אבל לא כסף....). בקיצור, ברגע שנכניס את BASA המלך לפורום, אולי הוא יעלה כאן כמה תמונות יותר יפות שלו.....

באמת יפהפה......

ליד האופנוע שלך אני מתבייש להעלות כאן את התמונה של הקטנוע שלי..... אבל בכל זאת הוא הבייבי שלי...

n oy

New member
זה מזכיר לי אנדר

שלפני שלוש שנים הייתי בגרמניה.ואז יצאו האופנועים האלו עם הגג. זה היה כל כך יפה שלא רציתי לזוז מזה. (מי אמר דפוקה ולא קיבל?) יש לך ידיים הא? נוי.

למעלה