אוף... איזה דיכאון

נו דאוט

New member
אוף... איזה דיכאון

איזה באסה זה כשצריכים להחליט החלטה ועוד אחת מהחשובות וזה פשוט לא הולך... אני כל כך גרועה בלהחליט החלטות שזה לא יאמן... מה אני אעשה? עץ או פלי??? אם היה לי כסף בטוח הייתי הולכת לריבקה לקואוצ'ינג, היא אלופה! אבל אין מצב. כל כך קל ליעץ לאחרים, אבל לנסות להיות אוביקטיבי כשאת הכי לא... בילתי ניסבל. אני כל כך ADHD שזה לא יאמן. נימאס. פשוט נימאס.

נו דאוט

New member
o.k

אוקיי, אז איך יודעים אם הזוגיות הנוכחית לא מתאימה וצריך לעזוב, או שבכל זוגיות יהיה על מה לעבוד ולהילחם?

שאלה קשה ........

אני מניחה שיש נקודה בזוגיות שממנה מחליטים שלא שווה להלחם שעדיף להניח אבל ה מקום מאוד אישי , שיכול לבוא מתוך הקשר ... האם את מרגישה שיש מקום לשינוי שיש כוח להשקיע האם המחשבה על שינוי לטובה והשקעה אפקטיבית נראים לך (בתחושה ) כמשהוא אפשרי שמעודד ומביא כוח או שהתחושה היא (כשאת שואלת את השאלה הזו היא של עייפות וחוסר חשק או אופתימיות

נו דאוט

New member
תודה על תשומת הלב

אנחנו פותרים בעיות, ללא ספק. אבל כל פעם צצות חדשות ואנחנו גם לא יודעים לריב. כשהוא ניפגע, הוא חייב ליפגוע יותר חזק! הכי חזק! כשאני כועסת אני מיד רוצה להיפרד (ולא לומדת שזה עובר אח"כ) אולי ADD ן-ADHD לא צריכים להיות ביחד. אולי אנחנו מפעילים אחד אצל השני את כל הרגישויות שמוציאות מאיתנו רע... לא יודעת... הרבה בעיות קשות נעלמו, אבל תמיד יש עוד.

omri-segal

New member
הסוד בהטלת מטבע

הוא לשים לב לתגובה הראשונית לתוצאה (ההרגשה כשרואים מה יצא). זה נותן את התשובה מה לעשות...

למעלה