אוף,אוף ושוב אוף עם אמא......

shanikoo

New member
אוף,אוף ושוב אוף עם אמא......

לא תפו,האמא האמיתית.....פעם בכמה זמן היא מחליטה שאני צריכה ללכת לישון...אוף,אני מספיק גדולה בשביל לדעת מתי ללכת לישון... איזה דפוקה היא.... אז היום אני סוגרת את העסק מוקדם מהרגיל..... נאס,אם את תיכנסי לפה היום,אני מתה עלייך,מצטערת שלא יצא לנו לדבר כמו שצריך,הבנות האלה דפוקות....את לא יודעת מה הן עשו אחר כך......טוב לא משנה,הן מה זה עצבנו אותי..... וואי,סיון חסרה לי...מצחיק,יום אחד ושמים לב.... מתה על סיונוששששששששששששש נאס,על תעשי סצינות קנאה...זאת מסעודה..אני חייבת למות עליה.... בדויונת,את פשוט מלכה!!!!אני נורא שמחה שהחלטת להצטרף לפורום ההצפות האינטימי שלנו..... זה מה שטוב...אפשר להציף כמה שרוצים,ולא יהיה יותר מדי בלאגן.... הבעיה היא שאתה יכול לכתוב רק לאיזה ארבעה אנשים.... עכשיו את מבינה איך אני ונאס הגענו למצב הזה?שתינו הראשונות ברשימה,מציפות כל הזמן....ברור שיווצר בינינו קשר מיוחד.... אין....זה מן קשר כזה בין מציפות ראשיות,שאתה לא יכול להבין אותו,אלא אם כן אתה מציף ראשי..... ובדויה,אם את צריכה עדכון בקשר למה שקורה פה,אני תמיד יכולה לעדכן אותך...אני יודעת הכל,ואני יכולה להסביר הכל על הכל,על כל מערכת הקשרים המוזרים שנרקמה פה....תשאלי כל מה שאת צריכה,מבטיחה לענות בהקדם(אני כמו פואט בפורום און ליין...טוב,לא בדיוק אבל בערך.....חחח) רני,אולי תהיי פה קצת?אני מתגעגעת...באמת....אבל ממש.... אני בקושי מספיקה לראות אותך....מתה עלייך... טוב,אמא לוחצת.... מתה על כולכם!!!!!!!!!!! נתראה מחר, שניקו

nasty-

New member
אממממ שניקו

שוב אני אתחיל להיות רכשנית תגידי לי רגע זה הקשר שיש לך עם כל המציפות אה???? זאת רק אני!!!!!!!! בדיוה מאמי מתה עליך מותק אבל שניקו שלי!! מובן?? יופי אני שמחה שהכל מובן.... לילה טוב שני נשמה או בוקר או צהריים!!! מתה עליך ביי ביי

למעלה