אוף אוף איזו תוכנה מעצבנת!!! אוף!!!

dooker

New member
אוף אוף איזו תוכנה מעצבנת!!! אוף!!!

כמובן שהכוונה היא לאיטיונס... בדיוק כשחשבתי שאנחנו מתחילים להסתדר ביחד. הבעיה שלי היא כדלקמן: נכון שבאיטיונס 7 הייתה את האפשרות להציג בתוך הספריה גם שלוש לשוניות נוספות של ג'אנר, אמן ואלבום? אז אני לא מוצא איך לעשות את זה באיטיונס 8! זה ממש מעצבן ומטריד ביותר... אשמח לכל עזרה בנושא, תודה מראש, יותם.

dooker

New member
מצאתי...

אני עדיין חושב שהיא תוכנה ממש מעצבנת לפחות חלק גדול מהזמן, אבל נראה לי שאני לומד לחבב אותה... תודה בכל מקרה!

פבלנד

New member
אני מת על איטיונס. תמיד אני רואה בה מקומות

לשיפור, אבל זה בדיוק העניין. שאפשר לשפר רק דברים שביסודם הם טובים. דברים גרועים באמת אי אפשר לשפר...

פבלנד

New member
מעולה. אני בעיקר חושב על תכונות שאפשר

להוסיף לה, אני כמעט לא רואה מקומות שבהם היא לא נוחה. אני כל כך מרוצה ממה שהיא מציעה שאני כבר בפנטזיות על מה עוד היא תעשה בעתיד...

Amit Enchanted

New member
היא מעצבנת בגלל שהיא פשוטה ונוחה

הרגלנו את עצמנו לתוכנות המסורבלות, המעיקות והלא יעילות של מייקרוסופט. אייטונז גאונית, הן מבחינת עיצוב, תפעול, מנשק, יעילות...

dooker

New member
טוב, למען ההגינות אומר

שבעיקר דיברתי עליה רעות כי הייתי עצבני שלא מצאתי את הפונקציה שחיפשתי, נכון היא שונה, נכון שאני לא רגיל לעבוד איתה, אבל יש לה פוטנציאל יפה, והיא מאפשרת לי למצות את הצורך שלי בשלמות גם בספריית המדיות שלי. בקיצור, אני מאמין שאיטיונס ואני בדרך לזוגיות נהדרת... שנה טובה וחג שמח לכולם!!

Impious

New member
אני מאוד מקווה שהבנתי אותך

View > View options סמן מה שבא לך..

למעלה