אוףף, *מצב רוח רע*

אוףף, *מצב רוח רע*

מקודם הייתי אצל הרופאה שלי, שתתן לי גלולות שיחזור המחזור, היא אמרה לי שאני נראית הרבה יותר טוב, מפני שפעם שעברה שהייתי אצלה לפני איזה חצי שנה, הייתי נורא חיוורת כי בקושי אכלתי באותה התקופה. בקיצור, היא הפנתה אותי לרופאת נשים, ואמרה לי שקודם כל עליי לשקול לפחות 40 כדי שיחזור לי. כששקלתי 40 עוד היה לי, עכשיו אני בערך38 וקצת, וזה נראה לי יותר עניין פסיכולוגי, כי אני מפחדת לעלות ל-40, אני מסתכלת בתמונות שבהם הייתי במשקל הכי גבוה אי פעם, 42, ואני נראית לעצמי כל-כך שמנה, דבה... אוףף מה אני אעשה? כשחזרתי הביתה היה לי בולמוס קטן, שתיתי משקה סויה, ו-2 עוגיות בוטנים. אני ממש לא יודעת מה אני אעשה, אני יודעת שאם אני אשקול כמו ששקלתי בעבר אני ארגיש נורא.. אני אמנם אוכלת טוב, אבל פעם בכמה ימים מוותרת על ארוחות ערב, ואני עושה כל יום ספורט.

morfo

New member
אההה...עכשיו הבנתי מה זה בולמוס...

כי עד עכשיו חשבתי שבולמוס זה להתנפל על כיכר לחם...לאכול קופסת גלידה... אבל עכשיו סוף סוף אני מבין-שתי עוגיות זה זה זה בולמוס... תרגעי-בכלל לא זללת, תהני ממה שאכלת...תאכלי בריא... אל תדלגי...

venus girl19

New member
תכלס.... טוב שלא הגזמת עם ההגדרה

שלך... בסך הכל 2 עוגיות, זה לא מה שישמין אותך!!!

בולמוס ../images/Emo4.gif

לדעתי הבולמוס הוא לא המשקה ולא העוגיות. הבולמוס הוא האכילה של עצמך, את אוכלת את נפשך. חבל, למה? למה את לא אוהבת את עצמך?

../images/Emo24.gif שלום ../images/Emo140.gif

קודם כל - כל הכבוד
על הארוחות המסודרות, על הספורט - שאני מקווה שהוא לא מוגזם.. אף פעם לא פגשתי אותך פה... אני לא יודעת אם זה בגלל שאני לא פה או שאת פתאום הגעת. אני שחף. נעים מאוד. אני מבינה שאת מנסה להתגבר על הפרעת אכילה, לא? ושעלית כבר כמה ק"ג? אז כל הכבוד גם על זה! כי את מצליחה במשהו ממממממשש קשה - ויש לי מלאנת'לפים הערכה אלייך.
מדהים שבולמוס לאחת יכול להיות לטרוף ק"ג וחצי שוקולד + ג'אנק ליד ולשניה שתי עוגיות ומשקה סוייה... אז קודם כל - תתעודדתי מזה שהוא באמת היה קטן. וסה"כ גם בריא. וגם מזה שאכלת - בסופו של דבר אוכל יצטרך להפוך לדבר טיבעי בשבילך.. ו...זה לא בולמוס! זו אולי אכילה רגשית אך לחלוטין לא בולמוס!!! וזה בסדר גמור! והפחד מהמשקל? אני לא יודעת מה להגיד, מעולם לא חוויתי אותו. אני מאחלת לך שתצליחי לא רק בתהליך הפיזי אלא גם בתהליך הנפשי שאת צריכה לעבור. ועד אז אני פה כדי לתמוך
מלא אנרגיות נשלח אלייך. שחף

../images/Emo51.gif מורפו ../images/Emo24.gif

תמיד יותר קל לחזק אחרים... אתה יודע מה, בזמן האחרון הופעל עלי המון לחץ "לטפל בעצמי".... וזה עשה לי כל הזמן מצב רוח רע. ועכשיו אני יוצאת לחופש של שבועיים ופתאום עלה בדעתי שאני צריכה חופש גם מכל המחשבות על זה - כי זה בעצם עוןשה לי הרבה יותר רע מההתעלמות היום יומית - הלחץ הזה.. וסתם ככה - פתאום חשבתי על זה. והבנתי (שוב) שלפעמים הדברים הכי נכונים לנו וטובים לנו, הם פשוט מתחת לאף שלנו. אני אוהבת את הגישה שלך לדברים פה בפורום. כי אתה הופך את הדברים להכי פשוטים בעולם.(מה שנשים פשוט לא מסוגלות לעשות בד"כ) בלי לחשוב יותר מדיי. בלי לנתח כל דבר. עשית אז זה קרה וממשיכים הלאה. והחיים פשוטים וטובים. אז אני מאחלת לך שבת שלום וכיף, ושתוכל למצוא את הדברים שעושים לך טוב ולאחוז בהם חזק חזק - ככה שיהיה לך פשוט טוב.

morfo

New member
נכון

כנראה הבנת משהו שנכון בשבילך וזה נפלא... וביחד יש כאן הרבה כוח

תדוה לכולם על התגובות ../images/Emo24.gif

ולשחף- כנראה שאף פעם לא נתקלנו פה אחת בשנייה אבל מדי פעם אני כותבת הודעות.. אז נעים להכיר
ואני באמת מנסה להתגבר על הפרעת אכילה, לפני שנה, במשך פחות מחודשיים יחד עם ספורט אינטנסיבי וקיצוצים באוכל, ירדתי למשקל נמוך, לא שהייתי צריכה, שקלתי קצת יותר מ-40, אבל פשוט קיבלתי גוף נשי פתאום וחשבתי שאני משמינה תוך ככה שלושה חודשים אחרי שחזרתי לאכול הרבה, כבר העליתי ככה 3 ק"ג.. ואני אוכלת הרבה... לפחות ככה אני מרגישה.. אני אוכלת המון המון ירקות ודברים בריאים, חוץ מזה אני מרגישה רע רק אחרי שאני אוכלת ממתקים.. לפעמים קורה שאם אכלתי יותר מדי מתוקים נגיד בצהריים אחרי ארוחת צהריים, אז אני לא אוכלת כלום עד למחרת... אני לא יודעת מה לעשות.. אני נפשית לא רצה לעלות עוד... וסה"כ- תודה על התמיכה מתוקה

למעלה