אוףףף...היא לא אוהבת את זה

אוףףף...היא לא אוהבת את זה../images/Emo4.gif

יש לנו את הדי וי די של אפרוחים, תמיד כשאני שמה אותו, יש בהתחלה פרסומת לקלטת של MCI "מילים ראשונות". נראה לי מדליק משהו, ללמד אותם מילים תוך כדי צפייה בבובות, והאזנה למוסיקה של מוצארט. אך מה?! העלות של זה 69 ש"ח, בימינו אנו "יקר לנו 69 ש"ח"... אתמול היינו בטויס אר אס, היה מבצע על הקלטות, בדיוק למה שחיכיתי!!! 49 ש"ח-"מילים ראשונות", וואלה, נרכשה הקלטת ונרשמה שמחה גדולה בקרב האם, האבא לא התלהב והעדיף לרכוש משחק מחשב, בשבילו
. אוקצוץ-הילדה ממש לא מתלהבת מהקלטת, ודרשה להעביר בכל תוקף לקונצונים...והאמת? מביא לי עצבים המוצארט הזה...לא יכלו להקליט על נעימות של ה"סקורפיונס"... בעסה

יותר עדיף בשבילך...

תומר השתגע על הקלטת הזאת, אני הייתי משתגעת ממנה -עדיף איזה דיגדיגדוג או משהו עם שירים. זה מחרפן הצעצועים עם המוזיקה המעצבנת... תומר מהרגע שהבין ששואלים אותו "מה זה?" היה מספר לי על כל דבר בקלטת מה הוא, אפילו אם לא היה לו שם - היה ממציא משהו. משגע את השכל... תודי למזלך (ואולי זה עוד יגיע, אולי היא עוד תאהב אותה, זה הרי משתנה...)

panoni1

New member
זה דיסק מעולה!!! נוני שלי התחיל

לדבר בזכותו, כשהוא היה בגיל של גל הוא לא התלהב ממנה בכלל, רק לאחרונה הוא התחיל, תעשי לה הפסקה של שבוע שבועיים ותנסי שוב,לדעתי זה תקופות, פעם הוא אוהב את זה ורק את זה ופעם הוא דורש משהו אחר וחוזר חלילה...

liza26

New member
חכי קצת , בינתיים תאחסני ../images/Emo13.gif

גם לירוני שלי לא התענינה בהתחלה בכל הדיסקים שמראים צעצועים עם מוזיקה והעדיפה את "אפרוחים" וגוזל שלי שמראים ילדים ושירים היום היא מתענינת גם בדיסקים השניים בגלל הצבעים והצעצועים.

אנחנו קיבלנו אותה בגיל 3 חודשים

והנסיכה ש-נ-א-ה!!! סתם ניסיתי לפני איזה שבועיים ופתאום היא ממש נהנתה, אז עוד יש סיכוי... בעיני זו קלטת חביבה אבל לא יותר מזה..

גלשני

New member
תמשיכי לנסות

חלק מהאהבה לדיסק מסוים (ספר מסוים, מאכל מסוים וכו'..) נובעת מהעבודה שמתרגלים אליו. הייתי ממשיכה מידי פעם להציע. אפילו שמה את זה ברקע כשעוסקים בדברים אחרים.

מייקי30

New member
שירה גדולה מגל בחמישה ימים

היא לא מתלהבת מקלטות בכלל וזה די ברור לי, היא בת חצי שנה כולו. מה שכן, ערוץ 24 הולך אצלנו יופי וגם מיקי חיימוביץ' ולונדון וקירשנבאום זוכים לתשואות

למעלה