אוףףףף.. הכאב והדמעות.. זה לא נגמר

liatk01

New member
אוףףףף.. הכאב והדמעות.. זה לא נגמר

למי לכתוב? לך ילד קטן שלי?חמוד שלי? לגוף שלי שבגד בי? לאלוהים שלא שמע אותי?יש לי מלא מילים.. מילים של עצב, מילים שורפות שלא נעים להשמיע.
כנראה שכאב הנשמה הוא הגדול באמת הוא שורף הוא כואב הוא דופק חזק בתוך הלב ונראה שהוא רק בור בור גדול ושחור בור מאיים ומפחיד שאין לו תהום אפשר רק ליפול בו ושם במצולות נמצאות פניך ילד קטן שלי אלה הפנים שלא ראיתי, הבכי שלא שמעתי החיוך שבטח לא אראה כבר.
ופה, בבית , בחוץ אפילו בים יש את הרובוט שמסכים להמשיך הלאה שרוצה לחיות לרוצה לחבק ילד קטן... רוצה להיות אימא...
כל כך רציתי להיות אימא שלך ילד קטן שלי, רציתי לאהוב אותך רציתי לטפל ולשמור עליך.. הייתי כל כך גאה שהיית בי כאילו ידעתי שיש לי משהו מיוחד משהו שגם אלוהים רצה ולא יכול היה לחכות...
אני אוהבת אותך כל כך ילד שלי אוהבת מתגעגעת אוי איזה געגוע כואב חורך את הנשמה שלי..
אפילו לא נפרדנו מדי פעם אני מציצה למעלה ומתארת אותך שם.שואלת את עצמי אם מישהו דואג לך אם מישהו אוהב אותך שם? אם אתה גודל בשבועות כמו שספרנו? האם אתה מרגיש? ישן? אוכל? קר לך? מישהו מכסה אותך?
מקווה שאבא איתך שומר עליך ואוהב אותך...

p o o p i

New member
עצוב כ"כ

תהיי חזקה.
מחבקת

טליה 80

New member
מחבקת אותך

אמרת נכון "יש לי מלא מילים...מילים של עצב"
מקווה שהרובוט שרוצה להיות אמא ימשיך להתעקש ולנסות
מי יתן ולא תדעו עוד....

carmelita8chuna

New member
המכתבים שלי לתינוקת שלי

כמה שאני מתחברת למה שכתבת-לעצב שאין לו סוף, לגעגוע שקורע את הלב, לכעס על הגוף שבגד, והכעס על העולם שממשיך להסתובב והחיים שממשיכים ושמחות שמתקיימות - כשעצלי הכל כבוי ונבול. תהיי חזקה שולחת לך חום חיבוקים ואהבה

רק בבור נשמתי לרווחה

כשהרגשתי בבור שחור לא חשבתי על כלום, זה היה איכשהו קל יותר מלצאת מהבור...

למעלה