אוףףףףףףףף אוףףףףףף
אני פורשת

אוףףףףףףףף אוףףףףףף../images/Emo82.gif אני פורשת

הלב שלי דופק בקצב מסחחר על מליון............ הבעל קיבל תוצאות של הבדיקות.......... יום שישי אם יהיה מקום על ה
אנחנו ב
הוא חצה את קו 30 אלף הטסיות. אני לא מפסיקה לבכות פה מהתרגשות, הידיים שלי רועדות. אני לא מאמינה שזה כל כך קרוב. הייתי חייבת לשתף

Noga222

New member
יש!!!!!!!!!!!!!!!!!

עידיתוש, שמחה בשבילך!!!!! ואת כמובן מוזמנת לתל אביב, מבטיחה לך סיור רציני בכל החנויות השוות!!!!

HADASSIT

New member
איזה כיף!! ../images/Emo140.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

שמיייייחה בשבילכם
הולכת לסיים ת'שלטים
............

ד ל י ה 34

New member
WOWWWWWWW ../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif

איך אני מתרגשת מההודעה הזו....
(אלו דמעות של אושר כמובן) ישששש !!!!!!!!!!! איזה כיף, איזה אושר, סוף סוף..היגוע התוצאות שכולנו ייחלנו והתפללנו והחזקנו ידים עבורם...אין לך מושג איך אני גם רועדת כאן מאושר והתרגשות... שולחת לך עוד המון המון חיבוקים ונשיקות עד שתגיעי ל
..
וכמובן שהחנויות מחכות לך

../images/Emo45.gif../images/Emo24.gifכשהידיים כבר לא ירעדו לך

תעני לי על המסר, פללללליז
ותבואי כבר! הרבה בריאות, וכל השאר זה בונוס
וחוצמזה, ראיתי מפיות של סינדרלה וברבי - לא זכרתי איזו דוגמה רצית עבור מעין.

איזה בשורות טובות, אני שמחה בשבילכם

מאוד. יאללה מכניסים את השטיח האדום למכונת הכביסה. אתם חוזרים לארץ, או רק לביקור?

גלשי

New member
../images/Emo104.gifמתרגשת איתך

איזה כיף שהמועד מתקרב ואתם בדרך לכאן. פורשת לכם שטיח אדום ודגל ישראל כבר מתנפנף לו ברוח. נסיעה טובה והרבה בריאות.

nuky1

New member
משמח לשמוע שיהיה לכם בהצלחה עם

המקומות בטיסה.

נילקי1

New member
שמחה לשמוע../images/Emo45.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

ים כחול

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

יווווווווווווווו איזו הפתעהההההההה
= = = = = =
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~====================
אנחנו מחכים לך בנשימה עצורה אייזה כייףףףףף סוף סוףףףףףףףףףףףף היפ היפ הוראייייייי
... מיפגש פיסגה אצלי חברימוס לקראת עידיתוש
קדימה שרשור אוכל מעכשיו

מ ש כ י ת

New member
די!!! לא נכון! מה, באמת???

אני יושבת מול המחשב כבר עשרים דקות ובוכה כמו איזה מפגרת, אפילו בעלי בא לראות למה אני בוכה. תיכף מתקשרת לאחרית לארגן את החופשה שלי... ישששששששש!!!!!!!!!! איזה כיף!!!!! כל המפיות ברבי סינדרלה שמעיין תרצה תוכל לשלוף חופשי מארגזי המפיות שלי, רק תבואי כבררררררררר

קר מלקרוא מה שכתבתם

אני בוכה מהתרגשות של שמחה, אני לא מעכלת ש-5 חודשים של סיוט (שעוד לא נגמר אמנם) אבל מאפשרים לנו לפחות לבקר את המשפחה. עוד לא חוזרים סופית זה רק ביקור יש לנו עוד שנה לחוזה פה. הביקור יהיה ארוך המייל שלי והמחשב של אחותי יתפקדו יפה
אני מתרגשת, הבעל כבר מודיע.....אין קניות של דברים
חבל לו על הזמן מה אני הולכת לסחוב........רק דברים !!!!!!!!! אוהבת מכל הלב.

למעלה