אוספת שירייך(בגלל הרוח)

*יערית

New member
אוספת שירייך(בגלל הרוח)

אוספת שירים אוספת שיריך המופלאים, הקסומים, לי קושרת בקשר של אהבה מילותיך נוגעות בי במקומות אותם לעולם לא שכחתי לומדת אותך בנגיעות עדינות של אמצע חיים.

Lonely In Blue

New member
בגלל הרוח.....

יהיה מה שיהיה, אני עוד אשנה אני אגשים את חלומי. יש אנשים שעושים את זה...

Lonely In Blue

New member
לכל דבר יש מתכון.

תסמכי על רות סירקיס. או על נירה רוסו. או על ישראל אהרוני. אבל, מה אני מבין במתכונים ? ובכלל, יש לי חלום ?

blonda3

New member
נכון יש../images/Emo45.gif

וסבתא שלי ז"ל היתה אחת מהן......

blonda3

New member
הגשימה בחייה את מה שחלמה

לעשות כבר בהיותה נערה- לעזור לזולת, ולתרום לחברה, להיות טובה ובעלת חסד לכולם, להיות נאמנה לעצמה ולאחרים לתרום בעשיה באמונה מלאה ובלי היסוס. כל חייה עבדה, ובנוסף גם התנדבה.עד שנותיה האחרונות. היתה אשה נדירה, אחת בדורה. הערצתי אותה ואני עדיין מעריצה והלוואי ואצליח להגשים עשירית ממשאלות ליבה. יהי זכרה ברוך

מצוטטת

New member
../images/Emo140.gif

הודות למסר חיובי שקיבלתי ממישהו, למדתי שלא משנה מה יקרה, או עד כמה היום נראה גרוע, החיים ממשיכים, והם יהיו יותר טובים מחר. למדתי שאפשר ללמוד הרבה דברים על אדם לפי הדרך בה הוא מטפל בשלושת הדברים הבאים: * יום גרוע. * אובדן מטען. * טיפול בנזילת ביוב שאינה נפסקת. למדתי שבלי להתחשב ביחסיך עם ההורים, אתה תתגעגע אליהם כשלא יהיו יותר בחיים. למדתי שלהתפרנס, זה לא "גן של שושנים". למדתי שהחיים לעיתים נותנים לך הזדמנות שניה. למדתי שאתה לא צריך לעבור את החיים כששתי ידיך מלאות בחפצים, אתה צריך להיות מסוגל "לזרוק" משהו בחזרה מישהו אחר. למדתי שאם אתה רודף אחרי האושר, הוא יתחמק ממך. אבל, אם תתמקד במשפחתך, חבריך, הצרכים של אחרים, העבודה שלך ותעשה את מיטבך, האושר ימצא אותך. למדתי שכאשר אני מחליט בלב פתוח, אני בדר"כ עושה את ההחלטה הנכונה. למדתי שגם כאשר יש לי כאבים, אני לא צריך להיות לבד. למדתי שבכל יום אתה צריך להושיט יד ולגעת במישהו. אנשים אוהבים מגע אנושי - להחזיק ידיים, חיבוק אוהב או סתם ליטוף של חיית מחמד. למדתי שעדיין יש לי המון מה ללמוד. למדתי שאתה צריך להעביר את זה למישהו שאכפת לך ממנו. אני העברתי. לעיתים הם זקוקים רק למשהו שיגרום להם לחייך. הערה: אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אך אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש...

בן הקשת

New member
ילד אחד בא בוכה לאבא שלו...

שאל אותו האבא "מה קרה" ענה הילד "טיילתי בשדה להנאתי וציפור
חירבנה עלי" אמר לו האבא "אתה רואה, איזה מזל שפרות
לא עפות..." וזה מתקשר איכשהו לחלק הראשון של המסר המקסים הזה, אבל בחיוך. וזה עוד משהו שאני מוכן לתרום לקובץ חכמת החיים הזה: חיוך וצחוק פותרים בעיות רבות. מקרבים בין אנשים. מסייעים בפריקת לחצים ומתחים. צחוק בריא על הבוקר פשוט יגרום ליום שלך להיראות אחר לחלוטין.
אתכם.

תאמין לי בנצ´וק...

כשאני מסתכלת בבוקר במראה... לא יודעת אם בא לי לצחוק או לבכות...

גברת x

New member
ואת פולניה את?! ח ח ח

וזה באמת לא משנה איך את נראת. זה הכל תפיסת חיים. מפולניה אופטימית.

גברת x

New member
אני ורצינות...ש´תגעת

אחרי מה שהלך פה בבית שלי אתמול בלילה............ ...................

blonda3

New member
חחחה../images/Emo6.gifאדמו-חוש הומור יש לך../images/Emo45.gif

מי אמר שהולכים לישון היום מוקדם? מוקדם בבוקר....

*יערית

New member
שמחה שאהבתם..../images/Emo24.gif

את אשר צירפתי לזו שכותבת שירים מופלאים מציירת ציורים שלא יורדים מרמתו של גוגן, ואן גוך,ועוד ציירים ישראלים טובים! היא כותבת סיפורים משונים..אבל רק משונים מבינים אותם
ואני גיליתי שאפשר לאהוב אדם גם בלי הכסות שלו לאהוב אדם רק ע"י הכרות עם הנפש שלו, לאהוב אדם דרך העיניים שלו שאומרות הכל.... אז זו הילדה שאני למדתי להכיר ולאהוב זו הילדה שלמעשה הפכה מנערה לאישה... עם כ"כ הרבה כישרונות....ואני תקווה שההוא מלמעלה יעריך את חייה למען אוהביה ואהוביה.

למעלה