אוסף תמונות לעיונכם

מצב
הנושא נעול.

alonsit1

New member
דווקא התחנה מצויה בשטח ישראלי

העיקר סתם לקטר זו תחנה לא מישראל
אלא בטול כרם.
שמאז שנת 95' לא בדיוק בשליטתה ובניהולה של ישראל.
דווקא התחנה מצויה בשטח ישראלי
העיר טול כרם - ברשות הבני דודים. התחנה - שלנו. המזבלה - של כולם. הנה לך שיתוף פעולה אמיתי!

אורי404

New member
על התמונות. האם יש סיכוי לעוד תמונות?

אוסף תמונות לעיונכם
לתמונה זו אני קורא "רחבת הציוד הנע של מוזיאון הרכבת בחיפה" וניתן לחזות בה באוסף קטרי הקיטור המשובח שהשתמר למופת ואף הורחב במרוצת השנים בזכות חזונם רחב האופקים של מקבלי ההחלטות הנוגעים בדבר.
האם אתה (אלון או גולשים אחרים) מכיר תמונות ישנות של שלוחת הרכבת הישנה לכפר סבא ושל השלוחות הישנות בפתח תקווה?
אני אשמח לראות, בתקווה שיש עניין לזה גם בקרב גולשים אחרים.

הלהבתם אותי עם הרכבת הישנה

האם אתה (אלון או גולשים אחרים) מכיר תמונות ישנות של שלוחת הרכבת הישנה לכפר סבא ושל השלוחות הישנות בפתח תקווה?
שרצה בארץ, לא איכפתי לטורקים או בריטים, זה מעניין

alonsit1

New member
רכבת ישנה זה מושג יחסי...

שרצה בארץ, לא איכפתי לטורקים או בריטים, זה מעניין
אבל הכיוון ברור - והנה עוד תמונה להנאתך, הפעם בצילום פנורמי של רכבת ה"עמק" מציצה מתוך פתח מנהרת ואדי באראדה בשנת 2010. נהר הבאראדה הוא נתיב המים הראשי של דמשק ומסילת הברזל מוליכה לאורכו בדרכה מן העיר לשאר חלקי הארץ.

davidfainshtein

Member
מנהל
מדהים!

אבל הכיוון ברור - והנה עוד תמונה להנאתך, הפעם בצילום פנורמי של רכבת ה"עמק" מציצה מתוך פתח מנהרת ואדי באראדה בשנת 2010. נהר הבאראדה הוא נתיב המים הראשי של דמשק ומסילת הברזל מוליכה לאורכו בדרכה מן העיר לשאר חלקי הארץ.
מדהים!

davidfainshtein

Member
מנהל
את האתר אני מכיר

הרשה לי להציג בפניך את האתר נאמבר 1 בנושא
שופע תמונות, מידע ומה לא אודות המסילה החיג'אזית ושווה כל דקה של זמן. ועוד תמונה יפה על הדרך.
את האתר אני מכיר
לא ממש התעמקתי בו מחוסר זמן.
תודה

alonsit1

New member
אתר משובח ומקיף ביותר

את האתר אני מכיר
לא ממש התעמקתי בו מחוסר זמן.
תודה
אתר משובח ומקיף ביותר
אחד הטובים שראיתי ומומלץ בחום.

הפעם תמונה מרשימה מן הבירה הירדנית של קטר 82 מעלה עשן סמיך בסמוך למה שלי נראה כסמפור בריטי לכל ענין ודבר. יש פה קצת שילוב מהכל וביחד מתקבלת תוצאה מוצלחת במיוחד!

alonsit1

New member
ישתבח שמו, תמונות ישנות יש בשפע

שלוחת כפר סבא זכורה לי אישית לטובה מימי ילדותי הדי רחוקים, בזכות כל אותן נסיעות עם סבא והסוסיתא שלו לקניות בקלקיליה הסמוכה (פעם, לפני פרוץ השלום, יכולנו לבקר זה בעירו של זה בלי שום בעיה) וכבר אז התרשמתי משממונה הכללי של שלוחה זו והעדר כל פעילות בה. תמונות - אין לי, אבל אם יצוץ משהו, בשמחה.

השלוחות הישנות בפ"ת הן נעלם אחד גדול עבורי. למעשה, לו נדרשתי לתאר אותן או רק לאתרן על גבי המפה, הייתי נותר חסר מענה לחלוטין. ממליץ לשאול במוזיאון לפרטים נוספים.

הנה עוד צילום נפלא של רכבת "העמק" מערבות חצי האי ערב. נוסעי הקטר עצרו לצילום למזכרת בלב הישימון הפראי, אי שם באחד הקטעים לאורך המסילה. אנו זכינו לצילום הסטורי... ואז הגיע אחד תומס אדוארד לורנס ושם קץ לסיפור.

יש גם ווידאו ?

שלוחת כפר סבא זכורה לי אישית לטובה מימי ילדותי הדי רחוקים, בזכות כל אותן נסיעות עם סבא והסוסיתא שלו לקניות בקלקיליה הסמוכה (פעם, לפני פרוץ השלום, יכולנו לבקר זה בעירו של זה בלי שום בעיה) וכבר אז התרשמתי משממונה הכללי של שלוחה זו והעדר כל פעילות בה. תמונות - אין לי, אבל אם יצוץ משהו, בשמחה.

השלוחות הישנות בפ"ת הן נעלם אחד גדול עבורי. למעשה, לו נדרשתי לתאר אותן או רק לאתרן על גבי המפה, הייתי נותר חסר מענה לחלוטין. ממליץ לשאול במוזיאון לפרטים נוספים.

הנה עוד צילום נפלא של רכבת "העמק" מערבות חצי האי ערב. נוסעי הקטר עצרו לצילום למזכרת בלב הישימון הפראי, אי שם באחד הקטעים לאורך המסילה. אנו זכינו לצילום הסטורי... ואז הגיע אחד תומס אדוארד לורנס ושם קץ לסיפור.
יש גם ווידאו ?

חחח, יפה, ששאלתי חשבתי

יש בכלל שאלה?! בטח שיש!
נסה למשל את הקישור המצורף או פשוט הקלק HEDJAZ ביוטיוב. ללקק את האצבעות.
חחח, יפה, ששאלתי חשבתי
שתביא סרטים שצולמו לפני קום המדינה,
אבל גם זה יפה, מדהים שעד היום בסוריה עדיין עם רכבות קיטור, נכון שזה איטי, אבל יפה!!

אלון, אפשר להמשיך להתעלק? מפה יש?

יש בכלל שאלה?! בטח שיש!
נסה למשל את הקישור המצורף או פשוט הקלק HEDJAZ ביוטיוב. ללקק את האצבעות.
אני מת לראות את כל הפריסה של הרכבת החג'זית,
גם בשביל הסקרנות האישית שלי, וגם אני חושב לנסות לשלב את המפה באיזו צורה (עילגת כנראה
) בתוך איזה משחק רכבות.

alonsit1

New member
חס וחלילה, למה להתעלק? זה סם החיים שלי

אני מת לראות את כל הפריסה של הרכבת החג'זית,
גם בשביל הסקרנות האישית שלי, וגם אני חושב לנסות לשלב את המפה באיזו צורה (עילגת כנראה
) בתוך איזה משחק רכבות.
בבקשה, הנה מפה בסיסית של קו חיפה-צמח במיוחד עבורך. הרשת שופעת מפות מכל סוג וקנה מידה של כל חלקי המערכת - פשוט הקלד HEDJAZ MAP בגוגל ובחר את המפה הנוחה לך.

תודה

בבקשה, הנה מפה בסיסית של קו חיפה-צמח במיוחד עבורך. הרשת שופעת מפות מכל סוג וקנה מידה של כל חלקי המערכת - פשוט הקלד HEDJAZ MAP בגוגל ובחר את המפה הנוחה לך.
תודה

אני מחפש ממש מפות מפורטות כמו מפות כבישים, אבל זה בטח סתם חלום

alonsit1

New member
למה הפסימיות הזו?!

תודה

אני מחפש ממש מפות מפורטות כמו מפות כבישים, אבל זה בטח סתם חלום
למה הפסימיות הזו?!
מי ידאג לך אם לא אני? הנה קבוצת מפות להנאתך ואפשר גם לבדוק במוזיאון הרכבת בחיפה אם יש להם משהו מעניין לעיין בו.

הנה תמונה יפה שלא קשורה לכלום, אבל עושה לי טוב בלב בכל פעם שיוצא לי להציץ בה. איך יפה, אה?

מהממת!

למה הפסימיות הזו?!
מי ידאג לך אם לא אני? הנה קבוצת מפות להנאתך ואפשר גם לבדוק במוזיאון הרכבת בחיפה אם יש להם משהו מעניין לעיין בו.

הנה תמונה יפה שלא קשורה לכלום, אבל עושה לי טוב בלב בכל פעם שיוצא לי להציץ בה. איך יפה, אה?
מהממת!
נראה לי שהיית מרוכז ביפהפיה הזו שפיספסת את הקישור למפות ;-P

מצב
הנושא נעול.
למעלה