אוסף שירים ישראליים -

shir007

New member
אוסף שירים ישראליים -

למישהו יש המלצה לאוסף נחמד?

דיס המלצה לאוסף פלוס המלצות

למוזיקה עכשווית. הדיס המלצה היא לאוסף של שלושה דיסקים של שירי הלהקות הצבאיות. דיסק אחד עוד סביר כי הוא המקורי של הסרט "הלהקה". שני האחרים מלאים בגירסאות כיסוי לא ממש מוצלחות, בלשון המעטה, לשירי קלאסיקה ישראלית. לא מומלץ. וההמלצות למוזיקה ישראלית עכשווית - קרן פלס, איה כורם ולהקת הדורבנים. את שני האחרונים תוכלי לשמוע אם תבואי לבקר

shir007

New member
את שני הראשונים יש לי

את הדורבנים לא... אבל זה לא אוסף

מה יש לך מאוספים?../images/Emo2.gif

יש לנו את האוסף הכפול של נורית הירש - ככה, ככה. נדמה לי שלגלי עטרי יש אוסף טוב.

shir007

New member
יש אייפוד... אין זמן... ../images/Emo3.gif

ובקיצור - בקושי משתמשת...

sashkashurik

New member
באמת מחוסר זמן?../images/Emo4.gif

או מחוסר חשק? כי אצלי אייפוד דלוק כשאני נוהגת, מנקה בבית, מבשלת, סתם בא לי לשמוע מוזיקה, וכו' וכו'. כמובן כשיש שתי ילדות בבית, זה כנראה, לא הולך, אבל כשהן ישנות או כשאת עושה שופינג (בלעדיהן), אז אפשר. אני בכלל לשופינג (מתכוונת לסופר מרקט) לא יוצאת בלי אייפוד... ככה הזמן עובר הרבה יותר מהר ונעים.

shir007

New member
זמן... סדר עדיפויות, YOU KNOW...

העליתי עליו שירים לפני איזה חודשיים והם עדיין שם... לפני שבוע נגמרו הבטריות. לא זוכרת להחליף אותן. אצלי הוא קבוע באוטו. שופינג? לבד? לא מכירה...

liat77

New member
יגאל בשן וריקי גל-

יש אוספים מאוד נחמדים-ממליצה בחום.

רוניללה

New member
ממליצה בחום על..

בית הבובות.. ועל 1:1 של ערן בר-גיל , מהרגע הראשון ששמעתי את הדיסק שלו התאהבתי במוזיקה ובמילים..ממליצה מאוד.

omeriko11

New member
אוסף של מדיה דירקט

4 דיסקים של שירים ישראלים, אוסף ממש טוב. דיסק 1 נקרא: צליל מכוון. 2 נקרא: כתם הפרי. 3: חוף אכזיב 4: מה זאת אהבה. אני לא יודעת אם אפשר לקנות את זה בחנויות אבל בטח אפשר דרך האינטרנט. כשרק הגענו לכאן (לפני 8 חודשים) חרשנו על הדיסקים האלה. בינתיים כבר יש לנו עוד אוספים ודיסקים.

למעלה