אוסף פוקימון ע-נ-ק למכירה!

A v i s h y 1 7

New member
אוסף פוקימון ע-נ-ק למכירה!

היי לכולם לפני ארבעה שנים בערך הייתי מעריץץץ שרוףףףף של הפוקימון ואספתי כל דבר אפשרי יש ברשותי בובות מכל הסוגים שלהם כולל הדמויות של אש, מיסטי,ברוק צוות רוקט וכל הבלה בלה בלה מלאאאא קלפי מלחמה + מלאא נדירים 24 קלטות של שלוש העונות הראשונות 5 קלטות וידאו מקוריות של העונה הראשונה ארבעת הסרטים בוידאו והסרט החמישי לדי וי די מלאאא פוסטרים של כל הסרטים פלקטים קרטונים שעון קיר 3 חולצות מנגה אמתיות חדשות לגמריי! כל מחשקי הגיים בוי פוקימון סטאדיום+סאנפ לנינטנדו 64 עולם הפוקימון למחשב הספר של הסרט הראשון הספר של הסרט השני (אנגלית) איך מציירים פוקמונים אוסף הפוקימון השלם תמצאו אותי-חפשו את הפוקימונים 3 (יפנית) אוסףףףף ענקי של מלאאא קליפים וסרטונים למחשב מאגר עצום של מעל ל 1000,000 תמונות הפסקול של הסרט הראשון והשני הפסקול המקורי של העונה הראשונה והשניה הפסקול המקורי של העונה הראשונה ביפנית סדנת הדפסה למחשב אדום סדנת הדפסה למחשב כחול אוג'צ'אקי מסבירה על פוקימון (סרט הדרכה על משחקי הגיים בוי ביפנית עם תרגום לאנגלית) פוכדור לחיץ מיוחד פוקידקס אלקטרוני עד 151 חוברת מדבקות 1 מלאה חוברת מדבקות 2 מלאה חוברת ג'מבו לאספנים חדשה מנורת שולחן גדולה מגבת חוף חדשה ועוד כל מיני דברים שאני לא זוכר בדיוק אני מוכר הכל על הסכום כבר נדבר או שאני מחליף בעד כל דבר שקשור למורטל קומבאט!

את תהרגי אותו בשביל../images/Emo19.gif

הדברים שלו

A v i s h y 1 7

New member
חחח.. לא צריך להרוג!

יש מספיק לכולם רוצים משהו?... ד"א זה האייסיקיו שלי 337811245 וזה המסנג'ר- avishy_17walla.co.il

Yuske

New member
פסקול יפני??? פס קול בכלל???

איזה שירים יש בפסי קול של הסדרה ביפנית והמקורי של הראשונה והשנייה אגב מחפש את misderivous porigon2 crobat ועוד משהו ששחכתי כנראה...בקלפים אממ איך נראות חולצות המנגה ואיזה מידה הן? יש לך אולי את המשחק פוקימון צהוב (אם יש עם הקופסא או בעיקר ההוראות אממ נדבר על סכום בפרטי? יש לי את המשחק מורטאל-קומבאט לגיימבוי (+קופסא והוראות) *משתחווה*

למעלה