אומרים ש........

אפרת.א

New member
אומרים ש........

אחרי גיל 50 זה מתחיל......
:- P:- D
אתה הולך לחדר השני לקחת משהו, מגיע, עומד כמו אידיוט ותוהה מה רצית... חוזרת לכסא, מתיישב, מצית סיגריה והופ...נזכר! (עכשיו, לך תקום עוד פעם..) התופעה חולפת , כי תוך זמן קצר גם אחרי שהתיישבת והצתת סיגריה אתה לא זוכר מה רצית... אחר כך אתה לא זוכר שרצית בכלל משהו ובסוף אתה לא זוכר שבכלל קמת... וכמה שזה נכון לעזאזל שלמרות שאתה שוכח כל דבר אתה לא הולך עם עט בכיס כדי לרשום...(כי אתה זוכר נהדר את מה שהיה פעם..:)) רק שאתה לא זוכר היום שהיום אתה כבר לא זוכר..(כלומר שפעם זכרת נהדר) חוץ מזה איפה מונח בכלל העט לעזאזל..??? אגב, אומרים שיש ארבעה שלבים לשיכחה: בהתחלה - אתה שוכח שמות אחר כך פרצופים אחר כך לסגור ת´רוכסן של המכנסיים ובסוף - לפתוח אותו...
חחחחחחחחח אמא´לה איזה פחד....ו...תחשבו על זה...

קוב

New member
אצלי זה ככה כבר שנים

אז מה זה אומר דוקטור? לא, אין לי בעיה עם הזיכרון. הבעיה שלי היא עם השיכחה. אני חושב שני מתקרב לשלב הרוכסן הראשון, שמות אני לא זוכר כבר.......... מי זוכר כמה שנים. פרצופים? לא רק שלא זוכר, גם לא רואה. והגרוע מכל - בזמן האחרון אני מרגיש שאני מתחיל לחלום קצת ביידיש! לא לא מה שאתם חושבים... ואני יכול להישבע שאני בכלל לא יודע יידיש! אויי אה-ברוך. העיקר שתהיה לכולנו שבת שלום!

letter

New member
נראה לי לאחר...

שתית הקפה הראשון זה יעבור ואם לא אז תה ואם לא אז חלב ואם לא אז מיץ תפוזים ואם לא אז נס על חלב ואם לא שום דבר לא יעזור הגיל עושה את שלא

קוב

New member
אני צריך קפה?

מה פתאום קפה, אין משהו יותר חזק? איזה אסור אחד עם גלידה...

letter

New member
קובי, גלידה בקשת, גלידה קבלת!!

שבת שלום לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

קוב

New member
לא לא לא לא לא לא

בשביל גלידה כזו לא כדאי להשמין משהו פרוע עם הרבה אסורים

letter

New member
משה חיים, יש קפה שם ליד המכולת

5 ש"ח ואתה מסודר

אפרת.א

New member
ויייייייייי פרסית אתה עדיין זוכר???

מה יהיה כשתגיע לשם? אהמממ...אני מתחילה לדאוג

חן.

New member
אז מה בעצם אמרת?../images/Emo4.gif../images/Emo13.gif../images/Emo99.gif../images/Emo8.gif|4u

מה יהיה בפורום הזה

מנהלת הפורום צריךךךךךךךך דחיפההההההההההההההההההההההההההההההה עוד מעט אפשר לומר שבוע טוב ואיש לא פקד את הפורוםםםםםםםםםםםםםםםםםם

letter

New member
חיים, שבוע טוב!! זה מה שיש..

מה לעשות? לא כל הפורומים אותו דבר

אפרת.א

New member
אז יצאנו קצת לבלות...מה יש אסור?

חופש או לא חופש???? שנדחוף ביחד? אגב,,,,חיים או משה ? (קשה לי שניים ביחד)

letter

New member
אפרתוששששששששש

שבוע טוב תמיד כיף לטייל עם מדינה כמה שלנו צריך שבוע בבית ושבוע לטייל הבנתי שקשה לך עם שניים ---------------------- אני מצטער אין מיספרים בחוץ או שאני לא רואה טובבבבבבבבבבבבב חיים תדליק את ה-

למעלה