אומרים שכל סוף הוא התחלה של התחלה חדשה .?.

isola bella

New member
אומרים שכל סוף הוא התחלה של התחלה חדשה .?.

אני יומיים אחרי שלשום - יום ג' ה 10/5/16 שהיה היום עבודה האחרון שלי בו סגרתי 8+ שנות עבודה ויומיים וקצת לפני יום א הקרוב (15/5/16) בו אתחיל לעבוד בפועל במקום החדש..אמרו לי להגיע ב 10:00 בבוקר

נק' אור יפה לגבי מקום העבודה החדש - שלשום שלחו לי זר רפחים יפה שאליו צרופה ברכה 'איזולה יקרה המון בהצלחה בתפקידך החדש' (אתם מבינים/ות שלא כתבו 'איזולה' אלא את שמי האמיתי:)

לא היו לי לי הרבה ימים מרגשים שכאלו שהיוו 'PEAK' בחיים שלי
התרגשתי ככלה ביום חופתה, הבאתי כיבוד רב (חלק ממנו הלך למקפיא - מאפים, ולמקרר - בקבוקי מיץ), קיבלתי הרבה מתנות (לא תיארתי לעצמי שהייתי כל כך אהודה :), אנשים באו לחלוק לי כבוד ויקר, הצטלמתי תמונות סלפי (כולל עם 2 המנהלים הישירים שלי:)
מחר אני הולכת לפתח את התמונות האלו ולסדר אותן באלבום ..,
קיבלתי כמה ברכות כתובות מאד מרגשות, בקושי רב התאפקתי לבכות, לפחות עם 3 אנשים אני הולכת לשמור על קשר אישי,
אחרי העבודה נפגשתי עם מישל בבית קפה ובערב הגעתי הביתה עמוסה מעייפות והתרגשות רבים.

היום סיימתי לגמרי ללמוד אקסל - 54 שיעורים שידיד שלח לי באינטרנט. הכנתי לי חוברת יפה (לא התעצלתי והקלדתי לי אל תוך קובץ התרגול הסברים בכתב איך לעשות איקס וואי זד..,
VLOOKUP הצלחתי ללמוד לבד כמובן בתוספת לנוסחאות והתניות שימושיות, PIVOTABLE לא הספקתי עדיין אבל אני מקווה שיסלחו לי על כך:)

אעפ"י שאני יודעת שאני טובה חרוצה מקצועית ובעלת יכולת לימוד גבוהה - א-נ-י (גם) מ-ת-ה מ-פ-ח-ד !!!

**לי** אין!! שום גב כלכלי 'והיה ו..' (יש לי בעוש בערך כסף ל 3/4 חודשים + עד כמה שידוע לי אני כן אהיה
זכאית לדמי אבטלה אם חס וחלילה לא אצליח במקום החדש ואפוטר ..,..,..)
א-נ-י ח-י-י-ב-ת -ל-ה-צ-ל-י-ח מכל בחינה
כלכלית, ו רגשית (עבודה של שירות לקוחות בסך 8 שנים!!! הספיקה לי לא רק עבור כל הגלגול הנוכחי
אלא גם עבור הגלגולים שנועדו לי אחריו ..,..,..,)

מהיום בערב עד מחרתיים-מוצ"ש אני לוקחת לי יומיים אלו על מנת לנקות לגמרי את הראש (NO MORE STUDYING ),
אני זקוקה ל שקטטטטטטט

אשמח למילות עידוד וחיזוק

בברכה
איזולה בלה

isola bella

New member
שלחו לי זר פרחים מהמקום עבודה החדש + ברכה כתובה איחולי הצלחה

isola bella

New member
תודה רבה פנתרית סגולה יקרה

יש לי פחד לא רק רגשי של פגיעה חזקה באגו אם (שוב.?. איכשל במקום עבודה חדש)
יש לי עוד פחד רגשי - מאחר וסבלתי ממש ב 4 שנים אחרונות במקום העבודה האחרון שלי - בעיקר מסוג העבודה (שירות לקוחות) - אני ממש אבל ממש לא רוצה למצוא את עצמי נאלצת ולו זמנית (!!!) לעבוד בסוג עבודה שמסב לי סבל (שירות לקוחות, עבודות משרדיות פשוטות..שזה מה שחברה שלי ממקום העבודה האחרון שלי נאלצת כעת לעשות אחרי שניסתה לפני שנה כיוון מקצועי חדש ולא הצליח לה.. היא כעת עובדת בעבודה משרדית פשוטה מכורח..א-נ-י -ל-א -ר-ו-צ-ה -ב-ז-ה עבור עצמי ...)
&nbsp
שוב תודה על המחשבה היפה
&nbsp
איזולה בלה

ga26

Member
איזולה יקרה

יש לך ראש, מוטיבציה, חריצות. אין סיבה לדאגה.
אף אחד לא מצפה מעובד חדש להיות מושלם - כל עוד תמשיכי בחריצות אין שום סיבה לדאגה.
&nbsp
בהצלחה.

איזו מחווה יפה עשו לך במקום החדש

זה לא מובן מאיליו, ומכניס אותך למקום בצעד חיובי וטוב.
גם הפרידה מהמקום הישן מעידה על היותך אהודה, וזה יופי.
כל מקום עבודה חדש מביא איתו קצת פחד, והפחד מובן, אבל את בע"ה תצליחי.

חשיבה חיובית

איזולה יקרה

כולנו כאן מאמינים ביכולותיך להצליח במקום העבודה החדש.
מנהלת כוח האדם שהפנתה אותך חשבה כך.
המראיין/ת (סליחה ששכחתי אם היה מראיין או מראיינת) במקום העבודה החדש חשב/ה כך.
את עצמך חושבת שיש לך את הכישורים המתאימים למשרה זו.

בנוסף לכישוריך, נשמע שאת נכנסת לדלת פתוחה ואוהדת.
ממש יפה המחווה של הפרחים, לגרום לך להרגיש שמחכים לך ושאת רצויה.
לא שכיח.

אני לא רואה סיבה ממשית לחשוב שלא תצליחי במקום החדש.
זה בסדר להחזיק באחורי הראש את הידיעה, שמשהו עלול לקרות, רק כדי לא להתמוטט אם חלילה זה יקרה. כי לפעמים דברים משתבשים, או לא הולכים כפי שהיה נראה שהם אמורים ללכת, או מתחילים ללכת.

אבל אנא, בקדמת ראשך, זה איזור המוח המודע, החושב, המתכנן, המווסת - החזיקי את האופטימיות, את האמונה שתצליחי, את האמונה בעצמך.

המקום אליו מכוון הזרקור - הולך וגדל.
כלומר, אם תכווני את תשומת לבך, את האנרגיה הנפשית שלך, את המחשבות, את התכנון - לאיך להצליח, במקום למה יקרה אם לא תצליחי ותחזרי שוב לעבודה של שירות לקוחות - את תצליחי!!!!!

לצערי, הכשלון שלך במקום העבודה הלפני אחרון, מתנהג כמו אירוע טראומטי. מזכיר לך את עצמו שוב ושוב, תוך דילוג על 8 שנים בהן זכית להערכה רבה במקום העבודה. מקווה שתמשיכי עם המטפל שלך בעבודה ממוקדת טראומה בנושא הזה, כך שהכשלון ייזכר כאירוע לא נעים, ולא כאירוע טראומטי שממשיך להשפיע על תפיסותיך את עצמך.

את נהדרת!!! נבונה, רצינית, אחראית ומשקיענית.
את תצליחי!!!
את מוזמנת לחזור ולשנן לעצמך מידי כמה שעות, את המשפט הפשוט:
"אני טובה, ואני אצליח".
את מוזמנת לנסות להעלות בדמיונך תמונה המיצגת בשבילך הצלחה שלך בעבודה החדשה.
- איך זה נראה?
- באיזה צבע זה?
- איך זה מרגיש בגוף?

יופי.
עכשיו את מוזמנת לעצום עיניים, לראות את התמונה המיצגת בשבילך הצלחה, לראות את הצבע, לאמר לעצמך את המשפט: "אני טובה. אנ אצליח" (או כל ניסוח אחר המתאים לך), ולשים לב לתחושה שבגוף.
זהו. בין פעמיים לחמש פעמים ביום.

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

לי ברור לחלוטין שתהיי בסדר

כך או אחרת, הכל יהיה בסדר.

סיפור קטן: קרובת משפחה שלי החליטה להפרד מבעלה. החיים איתו היו בלתי נסבלים עבורה
והיא עזבה, מתוך מחשבה שעם המשכורת הממוצעת שלה פלוס מזונות לילדים היא תסתדר.
אבל לא - בעלה בנפרד סירב לשתף פעולה. הוא לא מוכן לשלם מזונות, או לסייע בתשלומי בית ספר וחוגים. בינתיים דיונים וסחבת, החשבונות מצטברים ואין לה הורים שיעזרו לה. למעשה, אין אף אחד שיעזור לה.
ואז, בעוד כולנו חושבים מה לעשות, קמה הבחורה האלופה הזאת והשכירה חדר בדירה השכורה שלה למישהי שהיא מכירה. דיירת המשנה משתתפת בשכירות ובשאר החשבונות ובכך מקלה עליה מבחינה כלכלית, פלוס שדרוג נחמד - בייביסיטר זמינה לילדים בחינם כך שהיא יכולה להשאר עוד בעבודה ולהרוויח יותר.
מה שהיא עשתה זה להשתמש באחת החוזקות הבולטות שלה - יחסי אנוש מעולים, יכולת לרכוש חברים במהירות ובקלות - ולנצל אותה כדי להתגבר על חולשה רצינית(מחסור בגב כלכלי)
אני חושבת שזה מדהים, לא פחות.

בגלל זה אני אומרת שאת תהיי בסדר לא משנה מה יקרה בעבודה החדשה. אני מאמינה בכל ליבי שתצליחי בה, אבל גם אם לא - את בחורה חכמה, חרוצה, עצמאית, מאורגנת, מפוקסת, יודעת מה את רוצה ופועלת להשיג את זה, שלב אחרי שלב. מאזנת היטב בין תעוזה לזהירות בריאה. לא מאבדת את העשתונות במצבי משבר וכפי שראית במקום בעבודה הקודם גם אהובה על אנשים ומוערכת מאד. כל אלו (ואני בטוחה שיש עוד הרבה) הם שלך, ואותם את לוקחת לכל מקום אליו תלכי. הם לא תלויים במקום העבודה, לא בבן זוג, או בחברות, או בחברים, או במשפחה. הם אך ורק שלך ובעזרת תכונות אלו ואחרות את תגיעי לאן שאת רוצה ותהיי בסדר גמור ויותר.

בהצלחה

'

isola bella

New member
תודה ענקית לכולכם-ן

ga26
מרתה
פנתרית סגולה
שחר
תמר
מלכת השלג
יקרים-יקרות
&nbsp
חיממתם את ליבי וחיזקתם את רוחי
תבורכו
&nbsp
איזולה בלה

&nbsp

איזולה בלה, אני מעריצה אותך

את החריצות
ההחלטיות
ההתמסרות
איך למדת והדפסת
איך את עובדת על עצמך כדי לראות את המציאות במפוכח (ולא מתוך הפצעים שלך)
איך את משקיעה בעצמך
מדהים מדהים מדהים!!!!
ולקבל כזה זר פרחים עם ברכה ממקום העבודה הקודם, וכזאת פרידה, מראה כמה את מוערכת ומחובבת.
ולי, אישית, את כמובן נותנת השראה.
בדיוק חשבתי שחסר לי לקרוא בזמן האחרון משהו שלך בסגנון "קודם כל לדאוג לאיזולה בלה האהובה שלי":)

ומלה אחרונה:
למי תודה למי ברכה על כך שעשיתי דבר שנשמע אולי פשוט אבל לא עשיתי אותו במשך שנים. וכשאני אומרת לשנים אני מתכוונת לשנים!!!!
בשבת שעברה לקחתי את הכלבה עם סדין ואוכל ושתייה, הלכנו לגינה הציבורית עם חומרי קריאה וכולי ועשינו שם פקניק. היה לנו ככ כיף שרק אחרי ארבע שעות חזרנו הביתה.
אז כן. בפירוש לך חלק מהתודה והברכה על ההשראה, ועל היותך רול מודל עבורי.
אז תמשיכי.
קודם כל בשבילך כמובן.
אבל גם בשבילי.
:)
גאה בך מאוד

isola bella

New member
תודה אוראור יקרה

על המילים החמות המחבקות המפרגנות
&nbsp
גם אני גאה ושמחה בשבילך שיצאת ועשית פיקניק לך ולכלבה
ושנהנית לך
&nbsp
אני אתמול הייתי סגוויי עם חברה ביפו העתיקה :)
&nbsp
תמשיכי לצאת ולעשות דברים
בברכה איזולה בלה

מלכת השלג, כתבת מדהים ומדויק בעיניי

על/ל איזולה בלה.
הסיפור של האישה שנפרדה מבנזוגה באמת מקסים ומזכיר כל כך את איזולה! את ההתעשתויות המהירות והכה מוצלחות שלה

התחלה חדשה

שלום איזולה בלה יקרה
האופן שבו ניהלת את הפרידה- מרשים מאד, והניב גם פירות מתוקים.. זה שלך, תיהני. מרשים גם איך התכוננת לעבודה החדשה ולמדת בשקידה. יחד עם זאת את נצמדת לחומרים המוכרים של פחדים ממחסור, גם אם המחסור אינו קיים בהווה.
האם אפשר להניח לזה? לתת לעצמך להתחיל כמו תלמידת כתה א' במקום בטוח וטוב, מתרגשת וחוששת, אך לא מפיטורים?
נצלי את הדמיון המפותח היודע לדמיין צרות- כדי לדמיין תסריט בו את מתחילה לעבוד לשם הנאה עניין ותרומה- כי יש לך רזרבות כלכליות מספקות. - הרי העבודה לא תהיה עבודה שונה- רק התחושה! ואת התחושה הזו את יכולה להשיג.

רוב מקומות העבודה לא מפטרים כל כך מהר עובדים מתחילים. מבינים שיש צורך בזמן הסתגלות ולמידה. נצלי את ההתחלהכדי להיות מתחילה... את לא צריכה להיות מיד מצטיינת! לרוב יש במקומות עבודה אנשים שישמחו להרגיש ותיקים ומנוסים ולתת מידע אם תבקשי, כחדשה. קחי זמן להתבונן וללמוד מה קורה מסביבך, ולא רק את המשימה האישית שלך. הרבה פעמים יש לחדשים בארגון תרומה חשובה כי הם עדיין רואים ב"עיניים נקיות" את מה שאחרים כבר התרגלו והפסיקו להבחין בו.
נהדר לקרוא את כל תגובות התמיכה בך, קחי אותם איתך, ושתהיה התחלה טובה!

isola bella

New member
תודה רבה גם לך נעמי

הדימוי של 'שלום כיתה א'
אכן עלה לי בראש :)
מה שנותר לי הערב זה ללכת להתקלח, לקרוא ספר טוב, לראות סדרה
להכין לי למחר בגדים,
ולהעתיק לי + להדפיס לי גם את הדברים שלך ושל אור-אור
את הקודמים העתקתי וגם הדפסתי
&nbsp
בברכה
איזולה בלה

תהיי את

איזולה,

זה מאוד מרשים וגם מחמיא, שאת מתיחסת ברצינות לכל ההצעות שאת מקבלת כאן, מעתיקה ומדפיסה.

אבל אני מקווה שתקראי אותן בפעם האחרונה הערב, לפני הספר והסדרה,
ולא מחר בבוקר.

מחר - תהיי פשוט את. זה המון וזה מספיק.

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

בילי79

New member
על אמונה וביטחון

את צודקת שיש בך חששות ופחדים.
נשמע שאת עושה כל מה שאת יכולה - ומאוד חשוב לך שהכל יהיה בסדר.
אבל- אי אפשר להבטיח.
במציאות, חברות פושטות רגל, יש מלחמות, תאונות, מחלות וארועים בלתי צפוים שלא ניתן לשלוט עליהם. זה באמת נס גדול כשאנחנו מתעוררים בריאים ושלמים.
התמודדות מוצלחת היא בשילוב של עבודה גם טכנית כפי שלמדת אקסל וכו' וגם עבודה עצמית - בקבלה של המציאות כפי שהיא, ויתור על ודאות, על פרפקציוניזם -
והכנה נפשית לארועים בלתי צפויים, שלא כולם נעימים ולעיתים גובים זמן ולעיתים כסף - אך אנחנו נקבע מה תהיה העלות הנפשית - אם נתרגז או נקבל אותם כפי שאנו מקבלים ארועים חיוביים - בשמחה ובפתיחות.
בעוד שעל המציאות אין לנו תמיד שליטה, רגש הוא עניין של בחירה. מכיוון שהוא תוצאה של מחשבה.

יעזור לך יותר אם תכיני את עצמך מראש שתטעי, ושיעירו לך, ותשתדלי להיות סבלנית כלפי עצמך, לא פחות מאשר היית כלפי אדם שהיית מדריכה אותו.
ובעיקר תאמיני ביכולות שלך ותבטחי - ביקום, בבורא, תשחררי שליטה, ליתר דיוק את אשליית השליטה.
מומלץ להפריד בין ההשתדלות לתוצאות, ולהנות מהדרך ביחד עם חוסר הידיעה וחוסר הביטחון מצד הסביבה.
מה דעתך לנסות לשמוח כבר עכשיו עם מה שיש?

למעלה