אומנות בזכוכית

miki445

New member
אומנות בזכוכית

שלום לכולם! אני פונה לכל אחד מכם שיכול לעזור בחיפוש אומן זכוכית ירושלמי לביצוע עבודה מעניינת ומאתגרת ביותר ! עמי: 050-8540562 תודה מראש

h e l e n a 1

New member
כבר הגעת למקום הנכון- אמני זכוכית

לרשותך. יש כאלו שגם מעיר הבירה. כווווווולם יכולים לעזור. מה הוא האתגר? נ.ב.: סתם שאלה שאפשר לא להתיחס- למה האמן אמור להיות מירושלים? כדי לחסוך עלויות של נסיעות? הרי ארץ שלנו היא כל כך קטנה, שמגגות של פריז גם תל אביב, גם ירוחם נראים אותו דבר......

oritt3

New member
בחוצות היוצר בירושלים

יש אמן זכוכית רציני בשם ליאוניד. ניראה לי ששום משימה לא תפחיד אותו:) בהזדמנות שאתה אצלו תמסור לו דש חם מאורית. סתם סקרנות: מה האתגר שבעבודה? גודל? טכניקה? אני סקרנית!:)

אמנון אלבז

New member
מנהל
אם כבר אז כבר

אורית אם את מפנה אנשים אל מחוץ לפורום אז לפחות לכתובת הנכונה. ליאוניד לא יושב בחוצות היוצר, ליאוניד יושב באות המוצר הירושלמי מול הספניש קולני. דרישת שלום גם ממני. ומיקי, כמו שקבענו, ואשמח לשמוע שתתיעץ בעוד גורמים גם מחוץ לפורום. חוות דעת על ליאוניד ? הוא גדול הוא מוכשר הוא מענין.

mikirosen

New member
אמנון

מה קבענו ובמה להתיעץ בגורמים מחוץ לפורום ? מה זה חידון בחרוזים?

h e l e n a 1

New member
מעניין מאוד: משהו התחיל בפורום

בפומבי, וכבר פעם שניה נסגר מאחורי דפי הפורום.... חברי, לפחות תודיעו, מה נסגר? מי נהנה? הרי אני לא מתחרה של חרוזאים, אני יכולה רק לאחל בהצלחה לכל אחד שלוקח על עצמו משימות כאלו.... בהצלחה! ילנה

h e l e n a 1

New member
אז מה? אף אחד לא רוצה לספר?../images/Emo4.gif

מוזר... מה קרה? למה סודות?

oritt3

New member
אני טמבלית../images/Emo163.gif

אמנון צודק . ליאוניד נמצא באות המוצר הירושלמי. ובעצם למה לא לפנות לאמנון מהפורום?? אמנון אתה נמצא בהרי ירושלים לא? אמנון יפתור לך בטוח את כל הבעיות והאתגרים

למעלה