אומנות או נמות לא?

in bal1

Well-known member
אספר עכשיו משהו שאולי ירגיז כמה אנשים.לפני כמה שנים הגיעה אלי לחדר כושר נערה עם טייצ וטופ (חזיית ספורט) ללא חולצה כמובן.ניגשתי אלייה ואמרתי לה שאני רואה אותה כמו הבת שלי ושתתלבש כי למה את צריכה שכל הגברים יבהו בה.ואכן הקשיבה לי ולבשה חולצה.היום אם אנסה לבקש ממישהי להתלבש בהקשר הזה אחטוף על הראש. ופעם גם אני אחרי שהייתי אשה נשואה עם שתי בנות התאמנתי כך.אבל מאד מהר הפסקתי,כי הבנתי שזה לא מכבד אותי.

אספר עכשיו משהו שאולי ירגיז כמה אנשים.לפני כמה שנים הגיעה אלי לחדר כושר נערה עם טייצ וטופ (חזיית ספורט) ללא חולצה כמובן.ניגשתי אלייה ואמרתי לה שאני רואה אותה כמו הבת שלי ושתתלבש כי למה את צריכה שכל הגברים יבהו בה.ואכן הקשיבה לי ולבשה חולצה.היום אם אנסה לבקש ממישהי להתלבש בהקשר הזה אחטוף על הראש. ופעם גם אני אחרי שהייתי אשה נשואה עם שתי בנות התאמנתי כך.אבל מאד מהר הפסקתי,כי הבנתי שזה לא מכבד אותי.
זה לא מרגיז, בגדול את צודקת כל עוד אנחנו לא מתאמנים באותו מכון כמובן :)

למרות שיש בזה ניחוחות של פדופיליה זה כייף לשטוף את העיניים בצעירות חטובות בלבוש מינימלי צמוד.

דקל נור*

Well-known member
הלכתי לאימון השבוע ויצא שהגעתי מוקדם מבדרך כלל, בשעות האלה יש הרבה חבר'ה צעירים במכון.
עושה רושם שכולם מתאמנים ושותים חלבון היום ולא רק הגברברים גם עלמות החן.

בקיצור הייתה שם אחת, לבושה בטייץ צמוד כזה שנכנס לחריצים. עובדת בדיוק מולי, עושה סקווטים
עכשיו באמת שבאתי לעבוד אבל כל פעם שהיא יורדת הטייץ צמוד לתחת המושלם שלה
רק אלוהים והמראות מסביב מונעים ממני לעצור ורק לבהות בה עולה ויורדת

אני לא ממש אדם מאמין אבל את התחת שלה רק אלוהים יכול היה לברוא
מפה לשם עשיתי הרבה יותר מידי סטים של כתפיים, יומיים אחרי עוד לא הצלחתי להרים ידיים
יש את הטייטס הנפוץ לאחרונה בקרב טינאייג'ריות, שהתפר האורכי נכנס בין שני פלחי הישבן. על הבחורות הנכונות, זה מעצב ישבן שאי אפשר להתעלם ממנו. אני גם הייתי רוצה לבהות.

בדיוק כזה!
אם הטייטס היה בצבע גוף זה נראה כאילו היא מתאמנת בעירום, ויש לה תחת אלוהי, לא זוכר אם ציינתי את זה...

Beauty_fall_under

Well-known member
יש את הטייטס הנפוץ לאחרונה בקרב טינאייג'ריות, שהתפר האורכי נכנס בין שני פלחי הישבן. על הבחורות הנכונות, זה מעצב ישבן שאי אפשר להתעלם ממנו. אני גם הייתי רוצה לבהות.
לא טינאייג'רית אבל מחזיקה באחד כזה
על אף ההתלהבות בקרב הגברים (ברוררר) אני פחות בעדו
לא נשאר כמעט מקום לדמיון ואני אוהבת מאוד את הדמיון והמחוזות שהוא לוקח אותנו אליהם
יש כזה ברשת עם חור בידיוק במקום הנכון - now זה כבר יותר מעניין לדעתי 😎

לא טינאייג'רית אבל מחזיקה באחד כזה
על אף ההתלהבות בקרב הגברים (ברוררר) אני פחות בעדו
לא נשאר כמעט מקום לדמיון ואני אוהבת מאוד את הדמיון והמחוזות שהוא לוקח אותנו אליהם
יש כזה ברשת עם חור בידיוק במקום הנכון - now זה כבר יותר מעניין לדעתי 😎
שאת אומרת "מחזיקה באחד כזה" הכוונה היא לטייטס או לתחת?

Tarzan_dude

Active member
הלכתי לאימון השבוע ויצא שהגעתי מוקדם מבדרך כלל, בשעות האלה יש הרבה חבר'ה צעירים במכון.

בקיצור הייתה שם אחת, לבושה בטייץ צמוד כזה שנכנס לחריצים. עובדת בדיוק מולי, עושה סקווטים

מפה לשם עשיתי הרבה יותר מידי סטים של כתפיים, יומיים אחרי עוד לא הצלחתי להרים ידיים
פעם... בדיוק בגלל אותה סיבה... עשיתי יותר מדי סטים של יד אחורית...
כשהגעתי לרכב כדי לחזור הביתה לא יכולתי להרים את היד כדי לתפוס את האבזם של החגורה...

The pain!!!

Beauty_fall_under

Well-known member
כשהגעתי לרכב כדי לחזור הביתה לא יכולתי להרים את היד כדי לתפוס את האבזם של החגורה...

The pain!!!
אני כל כך בשוק לקרוא את זה
לא מתאים לך בכלללל
הייתי ניגשת לרופא אם זה ממשיך

in bal1

Well-known member

The pain!!!
תתאפס על עצמך.תהנה מהבחורות במכון אבל רק אל תפצע את עצמך.

אבח"י

Well-known member

יתה אצלנו מורה בת 70, פנים מבוטקסים, ללא מילויי החומצה הזוועתית, א-לה-מרגול, תוספות שיער בלונדיני של אשה בת עשרים בערך. יפה, לבושה היטב, גזרת דוגמנית. היא אהבה לבוא לטיולים שנתיים לבושה בטייטס צמוד צמוד, ואכן, איבר מינה הוצג לראווה. זה היה מביך, אותי לפחות. לא יודע מה התלמידים [הבנים] חשבו או מחה הבנות אמרו, אבל אף אחד לא אמר לה כלום, כי כך היא הגיעה גם לטיול הבא.

למעלה