אול יר: סיכום הצעות נכון ל 01.08.21

• פותח הנושא yel5
  • פורסם בתאריך

top102

Active member
תודה על המעמץ
אני חושב שכדי שמישהו יסתכל על ההצעות האלה שהם מאוד מסובכות הוא צריך לבוא עם מזומן ולהשאיר את התביעות לנושים. בלי זה אין על מה לדבר.

Tazz

Active member

לגבי הזכויות תביעה לא ראיתי משהו שונה ב-Spruce - רשום בהצעה שלהם שזה ינוהל על ידי מנהל תביעות לטובת נושי החברה ועל חשבון נושי החברה. להבנתי זה אמור להיות זהה לשאר החלופות ולא מועבר לחברה החדשה.

לגבי ההון המועדף ב-Spruce, לי אישית לא ברור מה הקונסטלציה המשפטית, האם הם קודמים לבעלי האג"ח או לא - איך יכול להיות תרחיש שמופיע שם מצד אחד שהם יקבלו לפני בעלי האג"ח, אבל מנגד רשום שבכל מקרה החברה מחוייבת לשלם לבעלי האג"ח. מבחינתי זאת שאלה קריטית.
ההבדל הוא בין חברה במינוף של 94% עם הון עצמי של 29 מ' דולר לחברה עם מינוף של 87% והון עצמי של 59 מ' דולר (ובין בעל שליטה שהאינטרס שלו זה לקחת את החברה לפירוק בכל זעזוע הכי קטן כדי לקבל את ההון המועדף שלו בחזרה עם ריבית גבוהה, או בעל שליטה שיעדיף להמשיך לתמוך בחברה אחרת יאבד את כל ההשקעה שלו).

בנוסף, שים לב שבכל החלופות של המזומן, הכסף יוצא מתוך קופת החברה החדשה ולא מהמציע ולכן מקטין את ההון העצמי שלה ואת שווי המניות שנקבל בחלופות הנ"ל.

בכל מקרה ההצעות של Lightstone ו-Paragraph הן פשוט ביזיון וחבל שעלו בכלל. בהצעות הנ"ל ה"הון הבכיר" קודם לאג"ח והחברה החדשה שתקום תעמוד על יחס חוב להון במבנה החדש של 95-96%. הסיכוי שנראה את פרעון האג"ח הנ"ל הוא לא גבוה...

אני אישית מעדיף את ההצעה של Island - הון רגיל של 30 מ' דולר, בלי יציאה של מזומן מהחברה (שאין לנו מה לעשות איתו עד שלא יסתיים הסיפור עם אג"ח ג', רק נשלם עליו 9% ריבית), חיזוק נוסף להון העצמי מעסקת גרי כץ, בלי הוצאות ריבית של 9-9.5% על ההון המועדף ועם אג"ח לפירעון עם מח"מ קצר יותר.

ובסוף ממש חסר להבין מה המשמעות של חלופת ההפעלה העצמית - אילו מקורות מימון הם צופים, באיזו ריבית וכו'. כרגע נשמע שאנחנו מוכנים למסור את מרבית החברה בשביל הלוואה של 30 מ' דולר ב-9-9.5% ריבית. כמה ריבית ידרשו בלי לקבל החזקה בחברה?

top102

Active member
אני לא חושב שההצעה שמחליפה אגח באגח אחר יכולה להתקבל. פורמלית הם חייבים לפרסם את ההצעות אבל הסיכוי שזה יתקבל מאוד נמוך.

Tazz

Active member
בשביל הפשטות, מכיוון שמפל התמורות כל כך מסובך עבורונו בין כל החלופות, בסוף יש פה משחק סכום אפס - ההצעה הבסיסית של כולם היא להזרים 30 מ' דולר לחברה. העוגה ששני הצדדים אמורים להתחלק בה היא - הנכסים הקיימים בחברה + 30 מ' דולר מזומן.
כל תוספת שווי תמורה שהמציע מקבל, זה בהכרח פחות תמורה עבורנו.

עכשיו מה הצד השני מקבל בכל החלופות, יחסית הרבה יותר פשוט:

Black SpruceIsland acquisitionsLightstone AcquisitionsParagraph Partners
שווי חברה לפי Clear Structure - שווי המניות עבורנו חלקי שיעור ההחזקה שלנו​
61​
72​
50​
42​
שווי מניות למציע לפי CS (ללא פרמיית שליטה, שיעור ההחזקה של המציע)​
38​
54​
35​
32​
הון מועדף כולל ריבית ל-7 שנים​
55​
55​
57​
93
54
90
88

גם אם ניקח הון מועדף רק ל-3 שנים, עדיין בכל תרחיש התמורה עבור הצד השני בכל ההצעות גבוהה יותר משמעותית מאשר בהצעה של Island. וזה בהכרח בא על חשבוננו.
המצגת הכלכלית של Clear Structure היא מעוותת לגמרי, ולמעשה סותרת את עצמה - לא יכול להיות שאם ניקח את אותן הנחות/נתונים, אותה הצעה תהיה הכי טובה גם למציע וגם לניצע.

נערך לאחרונה ב:

yel5

Well-known member

ממש נחמד לנו. החברה יצאה עכשיו בקול קורא למנות מנהל תביעות בכל הקשור לקריסה ולמצב הנוכחי שאליו נקלענו.
למה זה נחמד? במקום לחכות עוד כמה שנים כדי להתחיל בתביעות שגם כך אורכות זמן רב, מתחילים עכשיו.
המשמעות היא שנראה החזרים מהתביעות מוקדם יותר.

jsphs

Well-known member
ע"פ הכתבה בגלובס,

נחתם הסכם מכר למכירת מלוא דניזן-בושוויק.

צטוט: "סכום העסקה מכסה לכאורה את תשלומי הקרן בכל ההלוואות, אולם למלווים השונים עשויות להיות דרישות נוספות, כגון ריבית נוספת של 9.3 מיליון דולר שדרש בעבר ג'יי.פי מורגן בגין הפרה מתמשכת של תנאי ההלוואה שקיבלה החברה מהבנק".

העסקה, פורעת את החוב לסדרא ה במלואה וכן ל- J.P-Morgan. ההנהלה תהיה חייבת לעמוד על המשמר שמלוא היתרות יעברו לרשות שאר הנושים ולא ישתו ע"י מורגן ושחקנים נוספים.

יציאת JPMorgan וסדרא ה מותירים את שאר הנכסים לסדרות ב-ד ועוד כמה נושים.

על פניו, בקצב שפור הנדלן בארה"ב, כדאי למציעים לדחות את מכירת החברה ולהמשיך להתנהל לבד - ללא שנוי מהותי ההצעות הבאות לרכישת החברה יכולות להיות טובות בהרבה. מה גם שיש בטוח נושאי משרה ודירקטורים שהוא נכס של כ- 25M$ אם אינני טועה.

ההצעות הראשונות דברו על כ- 17אג לאגרת. כעת ההצעות מגרדות את ה- 40+אג.

סביר כי המשך התנהלות בטח אם בהמשך גם סדרא ג תפרע ואולי גם תותיר עודף נכסים - יתכן מאוד שהתמורה לנושי החוב בסדרות ב,ד יהיה טוב יותר.

הסכון הוא מפולת בורסות באם תקרה שתדחה את ה- exit.

מופיע גם במאיה:

נערך לאחרונה ב:

yel5

Well-known member
השוואת הצעות לאחר עדכון הצעת Island

1628368008240.png

הרכיבים הרלבנטיים לדעתי הם: תשלום מזומן + אגח חדש + ריבית נצברת + שווי מניות מוקצות + תמורת גארי כץ. 3 ההצעות המובילות ב M$ הן: איילנד 118, הפעלה עצמית 114, בלק ספורס 112.
איילנד עדיפה גם משום שהיא היחידה שמזרימה הון רגיל יחד עם הון מועדף בעוד שכל ההצעות האחרות מזרימות רק הון מועדף.
התעלמתי מזכויות התביעה בהשוואת ההצעות משום שהיא זהה בכל ההצעות.

dw

Well-known member
מנהל
היום ב 17:30 יש אסיפת זום כדי לדון בהצעות.

jsphs

Well-known member
להלן התרשמותי מהשיחה היום,

הנציגות והמנכל מיעצים לקבל את אחת ההצעות ולהתקדם איתה, האיתות שנתנו: כל 4 הקבוצות הן איתנות ומוכרות בניו-יורק. מתווה ההסדר מדבר על הזרמה של 30-50M$ קש מאני מזומני מצד המציעים השונים במבנה של הון מועדף ו\או הון רגיל. ההבנה של הבנקים השונים כי תיכף תכנס נזילות משמעותית לתוך החברה גורמת להם כרגע להיות "רגועים" במקרה בו בעלי האג"ח יבחרו באופציית ההפעלה העצמית אין וודאות איך ינהגו הבנקים.

כאמור, מה שכתבתי מעלה הוא בגדר פרשנות הואיל ולא נאמר מפורשות.

החסרון של האמור מעלה הוא קבלה של כ- 40אג על פני כמה שנים מה שאומר שאם נהוון להיום תמורת ההסדר היא בערך שליש מהחוב.

הנציגות ציינה כי הצעת island הגיעה זמן קצר לפני הישיבה והם ינסו לקבל הצעה משופרת ממי מהמציעים האחרים.

כמו כן, 2 מציעים הציעו הצעה עם לוחות קשיחים לפרעון האג"ח החלופי שינפיקו אל מול 2 האחרים שהציעו כי לוחות הזמנים יותאמו להחזר ההון המועדף שיוכנס לתוך החברה.

בשלב כלשהו נאלצתי לצאת בשל התחייבות קודמת, אבל הקשבתי לרב השיחה.

לעדכונכם,

נערך לאחרונה ב:

jsphs

Well-known member
דחיית ההצבעות בגין שיפורים שמתקבלים וההצבעה נדחיית ב6 ימים:

Tazz

Active member
עוד טבלה לכל מי שמחשב את שווי האג"ח לפי הפארי:
1628629867949.png
בהנחה שהאג"ח תסחר. איזה דירוג תקבל אג"ח עם 94-96% מינוף? אילו קובננטים אפשר בכלל להגדיר לאג"ח כזאת? אפשר להניח שהיא לא תסחר במעל 20-30 אג'.

כל מודל של בעל שליטה שהוא גם נושה מועדף עלינו ("הון מועדף") הוא פשוט אסון - הרי ברמות המינוף הללו, כל ירידה הכי קטנה בשווי הנכסים, הסתבכות משפטית הכי קטנה, והוא ימכור במכירי חיסול את כלל נכסי החברה, יקבל את ה-9-9.5% ריבית מובטחת וישאיר אותנו בלי כלום (לא יהיה לו אינטרס למכור בדולר אחד מעל החזר ההון המועדף והריבית הצבורה). מישהו יוכל לוודא גם שלא יהיו עסקאות בעלי עניין שירוקנו את החברה? כבר הבנו מה קורה עם גולדמן והחברים שלו בניו יורק.

המצב בהצעה של Island עדיף במעט, אבל עדיין מדובר במינוף גבוה מאוד, ובוודאי שלא מדובר בהחזר אמיתי של 51.8 אג' לע"נ. מה המשמעות התפעולית גם של החזקה בחברת BVI פרטית? זה מצריך עכשיו הגשת דוחות שנתיים למס הכנסה עבור כל מחזיק אג"ח, שיהפוך להיות בעל מניות בחברה פרטית זרה? מי יוכל בכלל לפקח על ההתנהלות שלה? חייבים להכניס מנגנון יציאה כל שהוא או שהחזקה בחברה תשאר בידי הנאמן שיפקח על התנהלות החברה וינסה למכור את כלל ההחזקה כמקשה אחת בעתיד.

אני מבין שרוצים להאמין שהתקדמנו רבות - אבל אמיתית ההצעה של מדיסון מלפני חצי שנה היתה עדיפה משמעותית.
28.3 אג' + זכויות תביעה + כרית מזומן + 5% מההון נטו. מתוך ה-28.3 אג', הרוב המוחלט היה תשלום במזומן - מעל 56 מ' דולר.
הצעת המזומן שיש היום על השולחן של Black Spruce עומדת על 55 מ' דולר, לא כוללת אג"ח נוסף של 21.5 מ' דולר ותמורה הונית נוספת שהיתה בהצעה המקורית של מדיסון מלפני חצי שנה. בנוסף, מדיסון היתה הצעה ישירה לבעלי אג"ח ב' ו-ד'. בהצעות הנוכחיות נצטרך להתחלק גם עם נשיה לא מובטחת של אג"ח ג' ו-ה' מה שגם יעכב את החלוקה בכמה שנים ויוריד את התמורה ב-20-30% נוספים.

jsphs

Well-known member
עוד טבלה לכל מי שמחשב את שווי האג"ח לפי הפארי:
צפה בקובץ המצורף 30084
בהנחה שהאג"ח תסחר. איזה דירוג תקבל אג"ח עם 94-96% מינוף? אילו קובננטים אפשר בכלל להגדיר לאג"ח כזאת? אפשר להניח שהיא לא תסחר במעל 20-30 אג'.

כל מודל של בעל שליטה שהוא גם נושה מועדף עלינו ("הון מועדף") הוא פשוט אסון - הרי ברמות המינוף הללו, כל ירידה הכי קטנה בשווי הנכסים, הסתבכות משפטית הכי קטנה, והוא ימכור במכירי חיסול את כלל נכסי החברה, יקבל את ה-9-9.5% ריבית מובטחת וישאיר אותנו בלי כלום (לא יהיה לו אינטרס למכור בדולר אחד מעל החזר ההון המועדף והריבית הצבורה). מישהו יוכל לוודא גם שלא יהיו עסקאות בעלי עניין שירוקנו את החברה? כבר הבנו מה קורה עם גולדמן והחברים שלו בניו יורק.

המצב בהצעה של Island עדיף במעט, אבל עדיין מדובר במינוף גבוה מאוד, ובוודאי שלא מדובר בהחזר אמיתי של 51.8 אג' לע"נ. מה המשמעות התפעולית גם של החזקה בחברת BVI פרטית? זה מצריך עכשיו הגשת דוחות שנתיים למס הכנסה עבור כל מחזיק אג"ח, שיהפוך להיות בעל מניות בחברה פרטית זרה? מי יוכל בכלל לפקח על ההתנהלות שלה? חייבים להכניס מנגנון יציאה כל שהוא או שהחזקה בחברה תשאר בידי הנאמן שיפקח על התנהלות החברה וינסה למכור את כלל ההחזקה כמקשה אחת בעתיד.

אני מבין שרוצים להאמין שהתקדמנו רבות - אבל אמיתית ההצעה של מדיסון מלפני חצי שנה היתה עדיפה משמעותית.
28.3 אג' + זכויות תביעה + כרית מזומן + 5% מההון נטו. מתוך ה-28.3 אג', הרוב המוחלט היה תשלום במזומן - מעל 56 מ' דולר.
הצעת המזומן שיש היום על השולחן של Black Spruce עומדת על 55 מ' דולר, לא כוללת אג"ח נוסף של 21.5 מ' דולר ותמורה הונית נוספת שהיתה בהצעה המקורית של מדיסון מלפני חצי שנה. בנוסף, מדיסון היתה הצעה ישירה לבעלי אג"ח ב' ו-ד'. בהצעות הנוכחיות נצטרך להתחלק גם עם נשיה לא מובטחת של אג"ח ג' ו-ה' מה שגם יעכב את החלוקה בכמה שנים ויוריד את התמורה ב-20-30% נוספים.
Tazz,

מה שהיה מת.

יש 4 קבוצות חזקות, בישיבה מיום ראשון אחת הדוברות שאלה את נציגי LightStone אם הם מוכנים לתת אג"ח שלהם ולא אג"ח של חברה ממונפת - והבטיחו לתת לה תשובה בהמשך.

לכולם כנראה ברור ששווי הנכסים בניהול נכון הוא חיובי מובהק ולכן 4 הקבוצות מתחרות אחת בשניה על הנכסים בלב ניו-יורק.

גולדמן הכניס את בעלי האגח לצרה וכעת אין להם את האינטרס ל"הפעלה עצמית" ודרוש ספונסר לחברה - כי סבלנות הבנקים היא סופית.

כנראה שאנחנו צפויים לכמה וכמה סבבים של שיפורים כי כנראה כל 4 הקבוצות יודעות מה באמת הנכסים שווים וכל שפור של ההצעה משמעותו ויתור על שווי לטובת בעלי האגח.

השיפור ראוי שיבוא בדמות הזרמת הון, הגדלת כמות האג"ח והריבית עליו, מועדים פרעון קשיחים לקרן, תשלום המזומן וכמות המניות שיקבלו המחזיקים.
לא הייתי פוסל ספונסר חזק, שיתן אג"ח שלו בכמות יפה ובריבית יפה עם פרעון רבעוני על פני כמה שנים ללא מניות, ללא תשלום ביום העסקה ויקבל את מלוא הנכסים - למעשה יכנס בנעלים של AllYear והשאלה היא כמה תספורת יספגו הנושים וכמה ביכולתם להפרע מפוליסות בטוח אחריות נושאי משרה ודירקטורים.
סתם דוגמא אם כיום החבילות מדברות על 50+אג בפריסה - הרי נניח 75אג + תביעות באג"ח חדש לפרעון על פני עשור עם פרעון מדי רבעון של 2.5% קרן ונניח בריבית דולרית של 5% נשמע לי סביר כמשהו שניתן לסגור עליו.

top102

Active member
אני לא רואה ש ההצעות האלה יתקבלו. עד היום לא קבלנו נתונים מה מצב האמיתי של החברה. איזה תהליכים מתרחשים ו מה התזרים. בלי זה אף אחד לא יסכים לקבל 20-25 אג. הנדל''ן בניו יורק רותח ואני לא מצליח להבין למה לא רוצים למכור את הנכסים אחד אחד. גם לא ראינו עדיין תביעות שזה גם מוזר.
אני חושב שאם יבוא משהו ויתן מזומן זה כן יכול לעבוד. ההצעות של היום זה להחליף אגח אחד באגח אחר אם אפסייד יותר נמוך.

jsphs

Well-known member
אני לא רואה ש ההצעות האלה יתקבלו. עד היום לא קבלנו נתונים מה מצב האמיתי של החברה. איזה תהליכים מתרחשים ו מה התזרים. בלי זה אף אחד לא יסכים לקבל 20-25 אג. הנדל''ן בניו יורק רותח ואני לא מצליח להבין למה לא רוצים למכור את הנכסים אחד אחד. גם לא ראינו עדיין תביעות שזה גם מוזר.
אני חושב שאם יבוא משהו ויתן מזומן זה כן יכול לעבוד. ההצעות של היום זה להחליף אגח אחד באגח אחר אם אפסייד יותר נמוך.
אני מקווה שיש סיבה טובה להעדר גלוי מצב עסקי.

הבטיחו באסיפה לתת מה שאפשר לפני סגירה.

yel5

Well-known member
לשניים מעליי
1. רצוי שיבוא שיפור בהקטנת ההון המועדף ובהגדלת ההון הרגיל. למרות שהבנו באסיפה שההון המועדף לא בהכרח עדיף על האגחים.
2. חשוב לקבל ערבויות הולמות על האגחים, משהו שחסר בהצעות הנוכחיות.
3. לא מוכרים הנכסים כיחידים בגלל עמלת ברוקרים מטורפת בארה"ב.
4. אני מעריך שהסיבה שלא נמצא רוכש יחיד ושבעצם כל ההצעות חולקות עם נושי האגח את הסיכון הוא שלא יודעים היכן עוד גולדמן הטמין מלכודות.

Tazz

Active member
אכן מה שהיה מת, אכן רוב הסיכויים שההצעות לא יתקבלו (כמו שההצעה של מדיסון לא התקבלה בזמנו).
אבל כמו שעברה חצי שנה מאז ולמרות שיפור מהותי במצב הנדל"ן בניו יורק (בשיחה החברה ציינה שדניזן בתפוסה של 95%, שאז דיברו על 50-60%) ההצעות רק התדרדרו. לצפות שנקבל 75 אג' לצערי זה לא מציאותי. כנרהא שגם 30 אג' זה לא מציאותי. נחכה יותר מידי וכל הנושים יפעלו כמו מק. רמזו את זה נציגי החברה, ונאמן אג"ח ב' ו-ד'. הם לא מאמינים שיש פוטנציאל מהותי בלחכות לעוד סבב של שיפורים.

ע"נ אג"ח ב' ו-ד' = 275 מ' דולר
נשיה לא מובטחת אג"ח ג' = כ-50 מ' דולר לפחות (טענו בשיחה שהצעות שהתקבלו לרכישת המלון עמדו על פחות מ-100 מ' דולר, שערך ההתחייבות של אג"ח ג' הוא מעל 186 מ' דולר)
נשיה לא מובטחת אג"ח ה' = נניח שלא מאוד גבוהה, כ-20 מ' דולר
סה"כ 345 מ' דולר בערך? שווי הנכסים נטו לטענת החברה - 104 מ' דולר? כ-30 אג' לע"נ. ואף אחד לא מציע משהו שמתקרב לסכום הנ"ל.

אכן שאלו את LightStone אם הם מוכנים להנפיק את האג"ח תחת שמם והם ענו "נבחן את הנושא" - מה חשבת שיענו? זה "לא" בצורה מנומסת. כאילו לא בחנו קודם את האפשרויות שיש להם. כאילו לא חשבו קודם על הניסוח המשפטי של הון מועדף והקדימות שלו בנשיה לבעלי האג"ח. אם באמת היו מאמינים בחברה היו מזרימים הון רגיל. האג"ח והמניות זאת אופציה מחוץ לכסף, זה צריך להיות ברור לנו. ונראה שגם ככה הם רואים את זה. 9% ריבית זו אחלה השקעה עבורם גם בלי לקבל מניות. אתה לא מקבל 9% ריבית על חוב בטוח. אז מה יגידו 2 הקומות מעליך (אג"ח ומניות)?

איילנד היחידים שלוקחים סיכון מהותי על ההשקעה שלהם והיחידים שיהיה להם אינטרס לתמוך בחברה. אני לא מאמין בלחכות עוד.
הם יקבלו את הקול שלי כרגע, לפחות עד שנראה מה יהיה בהצעות המעודכנות.

jsphs

Well-known member
אכן מה שהיה מת, אכן רוב הסיכויים שההצעות לא יתקבלו (כמו שההצעה של מדיסון לא התקבלה בזמנו).
אבל כמו שעברה חצי שנה מאז ולמרות שיפור מהותי במצב הנדל"ן בניו יורק (בשיחה החברה ציינה שדניזן בתפוסה של 95%, שאז דיברו על 50-60%) ההצעות רק התדרדרו. לצפות שנקבל 75 אג' לצערי זה לא מציאותי. כנרהא שגם 30 אג' זה לא מציאותי. נחכה יותר מידי וכל הנושים יפעלו כמו מק. רמזו את זה נציגי החברה, ונאמן אג"ח ב' ו-ד'. הם לא מאמינים שיש פוטנציאל מהותי בלחכות לעוד סבב של שיפורים.

ע"נ אג"ח ב' ו-ד' = 275 מ' דולר
נשיה לא מובטחת אג"ח ג' = כ-50 מ' דולר לפחות (טענו בשיחה שהצעות שהתקבלו לרכישת המלון עמדו על פחות מ-100 מ' דולר, שערך ההתחייבות של אג"ח ג' הוא מעל 186 מ' דולר)
נשיה לא מובטחת אג"ח ה' = נניח שלא מאוד גבוהה, כ-20 מ' דולר
סה"כ 345 מ' דולר בערך? שווי הנכסים נטו לטענת החברה - 104 מ' דולר? כ-30 אג' לע"נ. ואף אחד לא מציע משהו שמתקרב לסכום הנ"ל.

אכן שאלו את LightStone אם הם מוכנים להנפיק את האג"ח תחת שמם והם ענו "נבחן את הנושא" - מה חשבת שיענו? זה "לא" בצורה מנומסת. כאילו לא בחנו קודם את האפשרויות שיש להם. כאילו לא חשבו קודם על הניסוח המשפטי של הון מועדף והקדימות שלו בנשיה לבעלי האג"ח. אם באמת היו מאמינים בחברה היו מזרימים הון רגיל. האג"ח והמניות זאת אופציה מחוץ לכסף, זה צריך להיות ברור לנו. ונראה שגם ככה הם רואים את זה. 9% ריבית זו אחלה השקעה עבורם גם בלי לקבל מניות. אתה לא מקבל 9% ריבית על חוב בטוח. אז מה יגידו 2 הקומות מעליך (אג"ח ומניות)?

איילנד היחידים שלוקחים סיכון מהותי על ההשקעה שלהם והיחידים שיהיה להם אינטרס לתמוך בחברה. אני לא מאמין בלחכות עוד.
הם יקבלו את הקול שלי כרגע, לפחות עד שנראה מה יהיה בהצעות המעודכנות.
שורה תחתונה,

4 קבוצות שפועלות בניו יורק ומבינות מה הן עושות מציעות כ- 40אג אם נהוון להיום כנראה 30אג.

island שיפרה, כעת בודקים אם מי מהאחרות מוכנה לשפר.

אם הן משפרות המסקנה שלהן שישאר להן מספיק.

כרגע 75אג נראה רחוק, אבל בתחילת הדרך הציעו לך 15אג נכון?

yel5

Well-known member
לא מקבל חישוביך
1. דניזן נמכר ב 506. מזנין 65 + מורגן 170 + פארי ה 257 נותן 492. נשאר עודף 14. השאלה האם הנושים יתפשרו על הריבית? לא יודע. נניח יתרת חוב ה היא 10.
2. מחיר המלון סביב 140. שווי פארי ג 183. נניח יתרת חוב ה היא 40.
3. יתרת חוב 4 האגחים 279 + 50 = 329.
4. אני תומך והצבעתי בעד הצעת אילנד. אם תוסיף כרית מזוומן + תביעות נקבל ~ 141. חשב 141/329 ותקבל 43 אג - תוספת החזר של 40% לחישוב שלך. נקווה לשדרוג בהצעות.

למעלה