אולמות, גנים ומקומות להתחתן בהם 9.6

kkarinn

New member
אולמות, גנים ומקומות להתחתן בהם 9.6

מקווה שזה בסדר שאני פותחת שרשור, לא ראיתי שיש משהו עדכני..

kkarinn

New member
מישהי הייתה/מתחתנת/התחתנה במושב חבצלת?

הי,הייתי פעם משתתפת פעילה בפורום

בשעה טובה אחותי מתחתנת.הם עוד לא סגרו מקום, הם רוצים מקום על הים ושלא יהיה יקר מידי.. הם מאוד התלהבו ממקום שקוראים לו ארטיק - אירועים על החוף, במושב חבצלת. זו בעצם מסעדה שגם עושים בה אירועים..
מישהי מכירה? אשמח להמלצות/השמצות..
תודה ושבוע טוב

IMphoenix

New member
אני לא הייתי באירוע

אבל זה היה אחד המקומות שהתעניינו בהם כשחיפשנו מקום.
רצינו על החוף- וזו הייתה אופציה שירדנו ממנה מהר מאוד.

המקום נראה חובבני, האנשים שפגשנו היו לא רציניים ולא נעימים. התמונות שראינו מאירועים מאוד יפות אבל תמיד זה כלל עיצוב מאסיבי בעלות גבוהה מאוד בנוסף לעלות הבסיסית.
כמו כן, נראה שהשטח המוקצה לאירועים די קטן (אבל אמרו שבמידת הצורך פורשים מחצלות על החוף עצמו). השטח הזה גם מרוצף כמו מדרכה, וזה מאוד לא מצא חן בעיני. לא היה לי לגמרי ברור איפה רוקדים...

באופן כללי זה היה פשוט וקצת "חאפרי" בעינינו, אבל אולי לאירוע קטן שמוכנים להשקיע בעיצוב זה יכול להיות נחמד.

kkarinn

New member
שניהם שאנטי כאלה, אולי זה דווקא מתאים להם

הם ראו את המקום ומאוד התלהבו, הם שניהם מאוד שאנטי כאלה. הם רצו לעשות חתונה באיזו שמורת טבע או בחורשה ליד הבית שלהם (!!!), אבל ירדו מזה כשהבינו שהעלויות יהיו הרבה יותר יקרות מאשר לקחת מקום שכבר ערוך לאירוע.. ולא בהם להם גן "סטנדרטי". מדובר באירוע בסדר גודל של 200 מוזמנים, ומה שאת אומרת על המחצלות - זה בדיוק הם (אחותי מורת דרך, אני כבר רואה את כל החברים שלה יושבים שם ומעשנים נרגילה..
)

תודה,
ואשמח לעוד תגובות אם מישהי מכירה.

ימיממה

New member
מקום נורא להתחתן בו...

הוא נורא קטן, ובנוסף על זה הם מפעילים את המקום כמסעדה בזמן החתונה...

אנשים מהים עוברים בתוך האירוע, תמיד, אין להם ממש דרך אחרת...

הגישה למקום מאד לא נוחה, והאוכל+השירות לא משהו בכלל...

יש אופציות הרבה יותר טובות גם על הים...

kkarinn

New member
אפשר קצת יותר פרטים?

היית שם כאורחת בחתונה?
את יכולה לפרט יותר על מה שכתבת?
ואיזה עוד אופציות יש שאינן יקרות?

ימיממה

New member
פירוט...

כן, הייתי שם כאורחת, ואני גם מבלה שם בחוף (ועוברת מידי פעם באירועים כי אין אופצית מעבר אחרת)

אם אתם לוקחים את המטבח שלהם, הוא לא מוצלח, וכמו כן גם השירות... אם זה קייטרינג אז את יודעת...

הגישה לא נוחה, עלייה מאד תלולה, החניה רחוקה...

אני חושבת שיש חופים יותר נוחים....

אופציה לא יקרה היא ״שירת הים״ בנתניה, ברמת פולג... וככל שמצפינים המחירים יורדים

למעלה