אולי תעזרו לי קצת?

מצב
הנושא נעול.

יהושע 50

New member
הערה

בחודשים האחרונים
הבורסה בכללותה עברה תקופה קשה בחו"ל ובארץ. רוב המניות ירדו, לא מניה אחת באופן ספציפי. גם הבנאדם הכי מבין בתחום עם מניה שכביכול הכי טובה שיש יכול להפסיד כסף והרבה. מקווה שאתה מבין למה אני חותרת...
הערה
אני מצטט אותך: "גם הבנאדם הכי מבין בתחום עם מניה שכביכול הכי טובה שיש יכול להפסיד כסף והרבה". ועל זה אני רוצה להעיר שמומחה כפי שאתה מתאר לא צפוי להפסיד הרבה כי הוא צריך לדעת שהפסדים חותכים מהר!!!

lernery

New member
ולכן פישמן חתך מהר? (והוא הצליח עד

הערה
אני מצטט אותך: "גם הבנאדם הכי מבין בתחום עם מניה שכביכול הכי טובה שיש יכול להפסיד כסף והרבה". ועל זה אני רוצה להעיר שמומחה כפי שאתה מתאר לא צפוי להפסיד הרבה כי הוא צריך לדעת שהפסדים חותכים מהר!!!
היום) ולכן וורן באפט חותך הפסדים על היורו?

יהושע 50

New member
תשאל אותם ../images/Emo13.gif

היום) ולכן וורן באפט חותך הפסדים על היורו?
תשאל אותם

lernery

New member
מרתק

אתה יכול לקרוא כאן
כאן
מרתק
ולא ברור איך הבנקים באמת ממשיכים לתת ולתת אשראי.. וכשאני חושב על זה - לא ברור לי מה איש כזה בעצם תורם בכלל לכלכלה (עד כמה שנראה הוא לא ממש משביח את החברות שבבעלותו.. במבט שטחי)

biz man

New member
בורסה זה לא הימור

בחודשים האחרונים
הבורסה בכללותה עברה תקופה קשה בחו"ל ובארץ. רוב המניות ירדו, לא מניה אחת באופן ספציפי. גם הבנאדם הכי מבין בתחום עם מניה שכביכול הכי טובה שיש יכול להפסיד כסף והרבה. מקווה שאתה מבין למה אני חותרת...
בורסה זה לא הימור
קודם כל בואי נסכים שיש דרגות של הימור. ז"א שבכל דבר בחיים מתקשר מזל ולא הכל תלוי בנו.. כך גם הבורסה. אם תשימי לב כל יום ויום את "מהמרת" ואם תשימי לב לפעמים המזל משחק תפקיד ולפעמים לא וכך זה גם בבורסה. הכל קשור בחיים למזל ולא צריך להתייחס אליהם כהימור.

סליחה

אולי תעזרו לי קצת?
אני משקיעה במניות שאין לי שום מושג קלוש עליהם. כמו למשל- אורמת, במה החברה הזו עוסקת? האם מומלץ להשקיע במניה שלה? גזית גלוב- כנ"ל. פסגות חו"ל- האם זו המנייה עליה דובר ששילמו ליועצים בבנק כדי שימליצו להשקיע בה?
סליחה
אבל זה סימן שהגיע הזמן לממש רוחים בבורסה.

אתה צודק! כל העולם רוצה פתאום להכנס

סליחה
אבל זה סימן שהגיע הזמן לממש רוחים בבורסה.
אתה צודק! כל העולם רוצה פתאום להכנס
לבורסה. כל אחד שיש לו כמה אלפי שקלים נכנס למניות, כמו הבחורה שכתבה בראש השרשור, ואיך אמר פעם איש אחד: "שמצחצח הנעליים שלי התחיל לדבר על בורסה, הבנתי שזה הזמן לצאת.."( ודרך אגב הוא חסך מליונים מהתפוצצות הבועה בארה"ב..) לגבי היועצים בבנק- הם אנשים שלא מסתכלים על הטטוח הקצר כי אין להם אפשרות לנתח את השוק און ליין וכל מה שהם אומרים אני יודע שבוע לפניי, ככה שלסמוך על הבנק לטווח קצר זו טעות ביסודה. חגבי טווח ארוך את יכולה לשמוע מהם המלצות, אבל לא הייתי סומך על זה בכל מקרה. כל אחד שסיים תואר ראשון בכלכלה בלי נסיון תוך חצי שנה הוא "יועץ השקעות" בבנק. אני מכיר כמה כאלו שאם הם היו ממליצים לי אוי ואבוי. שיהיה בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה