אולי תלכי לכל הרוחות כבר?

dory30

Well-known member

Permafrost

Well-known member
לא!
היא דווקא חיונית, צריך אותה!
היא הפָנים של הלכוד!

evglev1

Well-known member
מנהל
הפעם היא צודקת משפחות שכולות לא צריכות לשמוע שבני המשפחה שלהן היו פושעי מלחמה. מי שחושב ומוכן להגיד את זה בפומבי לא ראוי לתקציבים מהמדינה.

ORIZACKEN

Well-known member

עזוב את רגב זה סתם הצגה למצלמות גם בן ברק כנ"ל כול הכנסת הזאת היא תאטרון אחד גדול, תגיב על הצעת החוק המצוינת הזאת .

קצה11

Well-known member
איזה הבדל בינך ללאה גולדברג
אתה- 'אולי תלכי לכל הרוחות'
לאה גולדברג- 'את תלכי בשדה'

ORIZACKEN

Well-known member
עם נוריד את הצעקות וההטחות של רגב ובן ברק הצעת החוק הזאת היא הצעה מצוינת, גוף ששולל את ישראל כמדינה יהודית ומאמץ את הנרטיב של האויב המוסלמי הפלסטיני ומבזה את זיכרון יקירנו חללי צה"ל לא זכאי לקבל שקל ממשלם המיסים .

Harrington

Well-known member
מנהל
עם נוריד את הצעקות וההטחות של רגב ובן ברק הצעת החוק הזאת היא הצעה מצוינת, גוף ששולל את ישראל כמדינה יהודית ומאמץ את הנרטיב של האויב המוסלמי הפלסטיני ומבזה את זיכרון יקירנו חללי צה"ל לא זכאי לקבל שקל ממשלם המיסים .
וכעת מעניין לשאול מה הכינוי הראוי לחבר כנסת שמתנגד להצעה הגיונית, מתבקשת וציונית כזאת.

1ספי11

Well-known member
לא נראה לי, אבל זה קצת תלוי איך אתה מגדיר פשיזם בדיוק. בכל מקרה בהצעה המדוברת אין שום דבר פשיסטי, כך שכל השאלה אינה רלוונטית.
ודאי שכן. הכנסת נאמנות לספר החוקים היא פשיזם בהגדרה.

Harrington

Well-known member
מנהל
זה אותו דבר . הבעיה מתחילה ברגע שנותנים למישהו לקבוע מי נאמן ולמה.
אני לא רואה בזה שום דבר בעייתי. תרצה לקרוא לזה פשיסטי תקרא לזה פשיסטי. בעיה בכל מקרה אין בזה. זה לגמרי תקין תחת כל כללי הדמוקרטיה וכאמור מעלה, הצעה ציונית לעילא ולעילא.

1ספי11

Well-known member
אני לא רואה בזה שום דבר בעייתי. תרצה לקרוא לזה פשיסטי תקרא לזה פשיסטי. בעיה בכל מקרה אין בזה. זה לגמרי תקין תחת כל כללי הדמוקרטיה וכאמור מעלה, הצעה ציונית לעילא ולעילא.
שום קשר לציונות. אי אפשר בעזרת הציונות להכשיר כל טינופת.

Harrington

Well-known member
מנהל
שום קשר לציונות. אי אפשר בעזרת הציונות להכשיר כל טינופת.
בהחלט צודק בסיפא דבריך. אלא שכאן אין שום טינופת אלא ציונות גרידא (או צעד מתבקש שכנראה היה נעשה ברוב הדמוקרטיות בעולם).

למעלה