אולי תוכלו לעזור לי

polyethylene

New member
אולי תוכלו לעזור לי ../images/Emo35.gif ../images/Emo101.gif

שאלה ששמתי כבר בפורום תמיכה תכנית, אבל אולי גם מכאן תבוא הישועה
לינק פולי

dov98

New member
רק בקטע של רשת בבית

אני לא יודע מה עשית ומה לא, אבל לגבי רשת (כאשר מערכות ההפעלה עובדות): לינק ירוק למעלה, האתר שלנו > מדריך ICS . עשי בדיוק מה שכתוב שם. ואם תהיי יותר ספציפית לגבי רשת נוכל לעזור כאן אבל רק לאחר התקנת חומרה וקנפוג ICS לפי המדריך האמור.

polyethylene

New member
מבחינת הרשת השתמשתי באשף

שה xp מכיל (set up a home or small office network), עם ההתקנה של הרשת לא היתה לי בעיה, כנ"ל לגבי כרטיסי הרשת ששמתי (realtek), החיבור של האינטרנט מצויין בין שני המחשבים וכנ"ל לגבי השיתוף בינינו. הבעיה היא ב event viewer שמציג לי error מכאן ועד להודעה חדשה ולמחשב שלא עולה טוב או לא עולה בכלל... פולי.

dov98

New member
אם כך פנית קודם לפורום הנכון

תמיכה טכנית, כי כאן לא מטפלים בזה. אפשרות נוספת פורום חלונות.

polyethylene

New member
על כל מקרה אני מודה על היחס ../images/Emo140.gif

ד"א, אני עכשיו בתחילת לימודי רשתות. אז אני מניחה שאני אשרוץ פה הרבה (בינתיים אני שורצת וקוראת אבל לא ממש כותבת), אז שאלה קטנה : יש אתרים שתוכל להמליץ לי עליהם שיש בהם פירושים והסברים למונחים בתחום המחשבים? לדוגמא, בקלסר של מייקרוסופט של windows 2000 server מוזכרים המונחים primary domain controller ו- backup domain controller, אבל אין שום הסברים ממשים, קראתי באתר whatis.com אבל אני מחפשת מקורות מידע נוספים. פולי.

dov98

New member
קישורי הפורום

תחת כותרת לימודים, יש שם 2 לינקים טובים. בהצלחה פולי

polyethylene

New member
רב תודות ../images/Emo9.gif

הופסתי לפייבוריטס, הולכת לעיין בהם... i´ll be back פולי

dov98

New member
המפלצת של הפורום

בלעה לנו את ההודעות והנה התשובה: לינק ירוק למעלה האתר שלנו אמרנו? > נוהל בדיקת מהירות ושם גם תוכנה לבדיקת מהירות. לא רצוי להשתמש בה לפני שקוראים ומפנימים את הנוהל.

למעלה