אולי תוכלו לעזור לי
בבחירת

אולי תוכלו לעזור לי../images/Emo101.gifבבחירת../images/Emo77.gif

אחותי אמורה לעבור ניתוח קיסרי בקרוב
חשבתי לתת לה מתנה אישית וקטנה בעלת ערך רגשי לפני הכניסה לניתוח. חשבתי על ספר תהילים קטן או שרשרת חמסה עדינה ויפה. יש אולי רעיונות אחרים
..אולי ספר טוב! (למרות שאתמול היא לקחה ממני ספר
והאמת..לא נראה לי שיהיה לה זמן לספר
) כל הדברים האחרים כמו ספא, פינוק, ארוחה, חבילת שמנים וסבונים וכל זה לא יכולים לבוא בחשבון עכשיו.. אני ממש צריכה המלצה למשהו קטן ואישי לפני הכניסה לניתוח
אלפי תודות מראש

dorlim

New member
אני אוהבת את שני הרעיונות שלך ../images/Emo45.gif

ואם ספר תהילים - אולי היתי הולכת על אחד ממש פשוט ומקשטת אותו בעצמי או על אלו שמוכרים בנחלת בנימין וכאלה ואפשר לכתוב הקדשה אישית. אני אנסה לחשוב על רעיונות נוספים והכי חשוב בהצלחה בניתוח

גם אני אוהבת את הרעיונות שלך

ובאמת אפשר להביא משהו "שנותן כוח" ומחזק איזשהו קמע שהיא תוכל לקחת איתה לחדר הניתוח. ושיהיה לה בהצלחה ושיעבור בקלות

גם אני אוהבת את הרעיון של התהילים

ושל החמסה, אפשר לקנות תהילים, להדביק על הכריכה שהם (כמו זה שעל לוחות מודעות)לצבוע ולהדביק משהו מתאים או לכתוב, אפשר להדביק אבן יפה, ציפור או כל דבר אחר. חמסה את יכולה גם להכין לבד, מוכרים חמסות קטנות מעץ אפשר לצבוע, לכתוב, להדביק. את זה אפשר להכניס לקופסאת עץ קטנה שגם אותה אפשר לצבוע לעשות דקופאז', בכל אופן אם תרצי עזרה אוכל לסייע לך. דבר נוסף נחמד, מוכרים פיות מדהימות ולכל פיה יש תפקיד, פיה ששומרת מכל רע, פיה לבריאות וכו' זה יכול לבוא גם כמובייל, אני קניתי את זה לבת השרות המדהימה שלנו.

../images/Emo51.gifאני ויצירתיות או אמנות זה שני

עולמות נפרדים! לכן לעשות לבד לא יכול לבוא בחשבון מבחינתי. והאמת הניתוח ממש בקרוב ועד אז לא יהיה לי זמן לזה... את יודעת איפה אפשר לקנות כזו פיה? נדמה לי שיש בדיזנגוף סנטר נכון?

אני מהצפון אך נראה לי שיש את זה

בהרבה מקומות, אולי אפילו סטימצקי או חנות לאומנות

אודליה8

New member
../images/Emo9.gifבחירת מתנה

יש בסטימצקי (ואני בטוחה שבכל חנות ספרים),ספרונים מקסימים ומרגשים . זו מתנה מאוד אישית. למשל לאמא היקרה ,לחברה הטובה ביותר. ובמקרה שלך לאחות היקרה ,זה ספרון עם משפטים ,פתגמים בעלי משמעות רבה. אני קבלתי ספרון כזה וזה ממש רגש אותי...

Salsa S

New member
קודם כל המון ../images/Emo50.gif לאחותך

אני גם אוהבת את הרעיונות שלך, ואם את רוצה, יש ברשת "מגנוליה" (בכל קניון יש להם דוכן כזה ארוך) שרשרת כסף עם חמסה שעשוייה מאבן אופל כחול (או תכלת ליתר דיוק). יש גדולה ויש גם קטנה (שאותה אני אישית מעדיפה). לדעתי זה ממש מקסים וגם לא יקר יחסית (160 ש"ח), וכך יש לך שתי ציפורים במכה: גם חמסה, גם כחול, והאמת - גם מאד יפה ועדין. שיעבור בקלות

למעלה