אולי תוכלו לעזור איפה שבזק ו012 נפל

• פותח הנושא orch
  • פורסם בתאריך

orch

New member
אולי תוכלו לעזור איפה שבזק ו012 נפל

אני מחובר לאינטנרט ADSL. בפעם הראשונה שרציתי להתחבר הגדרתי עם בזק את הפרוטוקול (עם הדיסק) והגדרתי חייגן (עם 012) ובניסיון ההתחברות אני מקבל הודעת שגיאה 678. יש לי מודם ECI (שהבנתי שהוא מצויין), הוא מתחבר לכרטיס רשת USB, בזק טוענים שאני צריך להחליף מודם אבל לדעתי הם פשוט מתעצלים לאתר את התקלה. אם תוכלו לעזור לי, אני כבר מיואש וחושב לוותר על כל העניין של המהיר. תודה מראש לכולכם.

dov98

New member
בעצם אולי אני יכול --------->

לחשוב על נסיון אחד: לחץ על כפתור הRESET שנמצא בחוץ. יתכן שהוא יביא את המודם לפעולה.

rafid1

Active member
מנהל
תסביר קצת יותר -

מה הכוונה "כרטיס רשת USB " ? זה כרטיס מיוחד עם שתי יציאות - רשת וUSB ? לא שמעתי על כזה ... מאיפה לאיפה בדיוק מחובר הכבל במודם ובמחשב?

rafid1

Active member
מנהל
הממממ.. מעניין בשביל מה זה טוב

בטח עולה יותר מ30 שקל - מחיר כרטיס רשת. כנראה למי שחסר סלוט פנוי. ומעניין מה המהירות ב-USB 1.1 . לא כתוב שם... (אבל בטח מספיק לADSL
)

dov98

New member
המחיר הקטלוגי בארה"ב ------->

הוא 30 דולר, אכן יקר. בכל מקרה עדיין יש לו את הבעיות או חלקן של USB. ערוץ הUSB במחשב יכול להגיע ל400M בUSB1.1 וגם כפול כנראה בUSB 2 . אבל הערוץ הוא לכל התקני הUSB יחדיו.

rafid1

Active member
מנהל
לדעתי טעית קצת במהירות - >

ראה כאן. בUSB 1.0 זה רק עד 1.5M (קצת גבולי לADSL) , ב1.1 זה עד 12M ורק ב2.0 זה עד 480M! לכן כדאי לחבר דיסקים חיצוניים רק ל2.0 ... בכל מקרה - כולם כנראה מספיקים (מבחינת מהירות) לADSL של 0.5M

dov98

New member
אכן אתה צודק ----------->

אבל כאמור אין חשיבות למהירות כאשר הערוץ הוא משותף וזה מה שרציתי להגיד. ברגע שאתה מתקין כמה התקני USB מתחילות בעיות ואני לא מתכוון לעכבר.

למעלה