אולי נעשה שירשור החלפות

מעין26

New member
אולי נעשה שירשור החלפות

לדוגמא לי יש מכנסי רכיבה 3-4 זוגות שלא טובים עלי ואשמח להחליף עם מישהיא . וככה אולי נעשה החלפות בכל מיני דברים אחרים. חסכוני ויעיל מה דעתכם????

מעין26

New member
שכחתי לציין מידה

המכנסיים מידה 42 בערך, זוג אחד ממש חדש פשוט הוא עם עור לאורך כל הרגל והטוסיק ואני לא אוהבת את זה, ו2 זוגות מידה 40. ויש לי גם מכנס לבן חדש לגמרי נלבש פעמיים בסה"כמידה 42 עם עור לבן לאורך כל רגל(לא סגורה שאני רוצה להחילף אותו עדיין הוא הגיע במשלוח מיוחד בשבילי מארה"ב) מחפשת מכנסיים עם עור רק באיזור הברך מידה 42 ובצבע שלא שחור או לבן.

חבל עינתתת

דווקא לא מזמן היה לי מכנס באז' מידה 42 מחו"ל שלולא היה לי מה לעשות איתו א הבאתי אותו לרבקה והיא היבאה אותו למישהיאא חחח

../images/Emo62.gif רעיון מעולה!

אבל
, עכשיו את אומרת לי על מכנס לבן? עכשיו? בדיוק הביאו לי חדש מהולנד לפני עשרה ימים. מצד שני - גם אני לא אוהבת עור מלא, זה עושה לי הרגשה לא גמישה ואני לא אוהבת את החיכוך באוכף. מידות - אנחנו במידה דומה, ואין לי כ"כ מה להציע בחילופין האלה. אבל הרעיון בכ"ז חמוד מאוד, קבלי ח"ח

Hunny Bun

New member
דווקא

לפי מה שהבנתי ה-Full Seat (אייתתי את המילה השניה נכון?) אמור להדביק לאוכף ושימושי גם בחורף לחימום התוכס לי יש ראשיית רכיבה עם חוטמית פשוטה (ללא פלאש), מרטינגל + חזיה (לסוס גדול) ויכול להיות שעוד כמה דברים שצברתי במשך השנים... (צריכה לעשות מיון נכסים)

מעין26

New member
לי זה לא נוח, זה פחות גמיש בעיני

אבל יש כאלה שדווקא כן אוהבים את זה(full seat).

למעלה