אולי מישהו יכול להמליץ על כירורג?

Shichman

New member
אולי מישהו יכול להמליץ על כירורג?

שלום! אולי מישהו יכול להמליץ על מומחה טוב בכירורגיה כללית (רצוי בהדסה ע"כ)? לאבא שלי המליצו לעבור ניתוח עקב Hernia Incisonal אבל לפני הרבה שנים הוא עבר ניתוח קשה מאוד בדיוק במקום הזה והבקע הודגם בדיוק באיזור הצלקת. אני מפחד שהניתוח יכול לגרום לסיבוכים במקום ורוצה להתייעץ עם עוד רופא מומחה בתחום, אבל שזה יהיה באמת מישהו שכדאי להתייעץ אתו. כולנו יודעים שלא תמיד פרופסור/ראש מחלקה הוא באמת מקצועי ברמה שמצפים ממנו ולפעמים גם יודעים, אבל מחפפים... אולי מישהו (במיוחד סטודנטים לרפואה מהשנים הקליניות שמכירים את הרופאים הבכירים שם, אך לא רק) יכול להמליץ על איזשהו רופא בתחום? רצוי שזה יהיה בהדסה ע"כ כי אני לומד שם וזה נוח, אבל לא חייב להיות. אפשרי גם רופא בבי"ח אחר אם הוא באמת כזה ששווה לפנות אליו. לפי תנאי הביטוח המשלים שיש לאבא שלי (כדי שהם יממנו את רוב העלות) זה חייב להיות פרופסור באוניברסיטה או ראש מחלקה בבית חולים או סגן ראש מחלקה בבית חולים. אודה לכם מאוד על העזרה.

בוביאס

New member
כן ... אפשר להמליץ

הייתי בניתוח הרניה אחד בלבד בסבב בכירורגיה זכיתי להיות לצידו של פרופ' גימון צבי ואני ממליץ עליו על הטכניקה עצמה הכירורגית אין לי נסיון וגם לא יהיה הסיבות שאני ממליץ על גימון הן : 1. הפחות חשובה - אוטוריטה בתחום ההוראה הכירורגית לסטודנטים ומתמחים 2. היותר חשובה - התמסרות ונאמנות לחולה ולמשפחתו והתנהגות למופת כמו שכבר אמרת - הנסיון משחק תפקיד בניתוחים כאלה אך גם הרבה המזל - גם מנתח צעיר יכול לזהות ב"מקרה" רצועה פיברוטית מתחת לכלי דם פיצפון שנוצר אקראית בצלקת של אבא שלך ולחתוך אותה , והפרופסור המנוסה שרק אתמול התאימו לו משקפיים יאבד את הרצועה והניתוח ייכשל כעבור חודש כשאבא שלך ירים שקית עגבניות בשוק הכרמל שמשקלה 1.5 קילו וזה "לא הרבה" כמובן - גם ההפך ייתכן ....

בוביאס

New member
אהה כן ... שכחתי לציין

הוא מנתח בהדסה ע"כ ושייך למחלקה כירורגית א' אם אני לא טועה

למעלה