אולי לא הייתי צריכה לעשות

a n a t u

New member
אולי לא הייתי צריכה לעשות

היי... עשיתי קעקוע ברגל של פגסוס לפני כמה שבועות. הקעקוע מאוד יפה לדעתי ומסמל אותי, אך הוא נורא גדול ותופס לי את רוב השוק התחתונה של הרגל (מהקרסול עד הברך). יצא לי בזמן האחרון לחשוב שאולי עשיתי טעות... זה משהו שילווה אותי כל חיי. ואיך אני אראה את זה לילדים שלי? לנכדים שלי? (במידה ואני אחיה כמובן עד אז). וחוץ מהעניין הזה יש גם את עניין התדמית. כל בחור שאני אלך איתו יחשוב עלי שאני זולה, או מושחתת... אני נראית טוב ויש לי המון מה להציע, אבל אם בחורים יפסלו אותי בגלל הקעקוע? יש לי פחדים שאני לעולם לא אתחתן... אתם לא חוששים מזה? ושאלה לאלו עם קעקוע גדול: איך תראו את זה למשפחה שתהיה לכם (ילדים, נכדים וכו')?

ELior

New member
גם לי יש קעקוע גדול ועוד במקום

שקשה להסתיר שזה כל הכתף אבל למה לסתיר ביכלל אם הוא יפה ואת אוהבת אותו את לא צריכה לעשות חשבון לכלום נו אז תראי את זה לילדים שלך ו???? מה הם יגידו את חושבת??? שאתה זולה או משהו כזה???? זה שטויות ובקשר לגברים תאמיני לי שיתחתנו איתך לי בכול אופן זה לא היה מפריע העיקר האופי אם האופי שלך לא זול אין סיבה שיחשבו שאת כזאת בלי קשר לקעקוע

טולָה

New member
אני לא רוצה להיות רעה

ובאת לפה כדי שיגידו לך דברים טובים בטח אבל חושבים לפני שעושים דבר כזה שילווה אותך כל חייך ושלא תוכלי להתחרט..

אההמ

ועם זה היה קעקוע קטן היה לך יותר טוב? את צריכה לחשוב פעמים לפני שאת עושה משהו.. באמת... ~כשאני הייתי צעירונת עשיתי לי קעקוע ברייגל~ *מבטא סבתי*

טולָה

New member
בת 12../images/Emo35.gif המתלהבת היה בצחוק -למה

להיות כבדים פאק דמאט אממ למי אמרת שיש חתימה משו לא זוכרת איך אמרת את זה

Byzee-D

New member
כשהייתי באנגליה

שמתי לב שלאחוז גדול מהאוכלוסיה יש קעקועים (וגם מעשנים) כאילו זה דבר נורמלי סטנדרתי ויפה ולא כזה שלישי כמו שציירת את זה

Unicorn Fairy

New member
התכוונת שלילי? נכון?

אז מה את מציעה? שתעבור לאנגליה? סתם...סתם....

Byzee-D

New member
התכוונתי לילי אכן

ואני נקב! (זכר) לא-עיותת את הנקודה שלי-לא שתעברי לאנגליה אלא שזה נורמלי ויפה ולאמ דבר נורא וגס כמו שציירת זאת.

‡NoK

New member
היי ../images/Emo9.gif

גם אני מצטרפת לשאר ומעט נוזפת, למה לא חשבת על כל זה לפני כן.
בכל אופן, אני ארשום לך את דעתי, ואני מקווה שזה יגרום לך לחיות עם הקעקוע שלך מעט יותר בשלום. נתחיל מכך, שאת אוהבת את הקעקוע שלך והוא מסמל אותך. זה מצויין שאין לך חרטות בקשר לבחירה הזו
זה אכן משהו שילווה אותך לכל חייך, אבל נסי להסתכל על הפן החיובי- ציור שאת אוהבת ומסמל אותך, תקופה יפה (גיל 19!
) בחייך שנשארת חקוקה על רגלך לנצח. כמו איבר חדש לגוף, ככה אני מסתכלת על הקעקוע שלי. איך תראי את זה לילדים ולנכדים? אין שום צורך. כמו שהילדים והנכדים שיהיו לך, ידעו להבחין בעיניים שלך, באף, בברך, הם גם יקבלו את הקעקוע שלך כחלק בלתי נפרד ממך. כמו כל איבר בגוף. הם לא יחשבו שיש להם אמא\סבתא מושחתת, belive me
אני יודעת, שכשאני אזדקן אסתכל בחיבה על כל הקעקועים שיכסו אותי..והם יהיו לי כמו יומן מסע גדול.. לא הייתי מתאהבת בבחור שלא ידע לקבל אותי עם האהבות שלי, ולכבד אותן. היית רוצה לעצמך בחור עם דיעות קדומות? אחד שחושב שבחורה עם קעקוע היא זולה ומושחתת? אני יודעת שאני לא
. לעולם לא תתחתני? נו באמת. את לא הבנאדם הראשון שעושה קעקוע
כל בנאדם שני ברחוב חושף איזשהו קעקוע, קטן או גדול. גם לי, לאחר ההתקעקעות היו חששות (מסוג שונה), אולי לא עשיתי בחירה טובה של הדוגמה..אחרי הכל, זה משהו נצחי ודברים שנראים לי נכונים לכרגע, ישתנו לבטח עוד כמה שנים, וכו' וכו'.. אבל בסה"כ זה עניין פסיכולוגי, התקעקעות מעולם אל הייתה דבר קל לעיכול מבחינה נפשית, וכל החששות נעלמו לאחר מספר ימים. אני והקעקוע שלי מאוהבים מתמיד
ואני בטוחה שגם אצלך זה כך
.

תשמעי..

אולי זה יעודד אותך.. אני חושבת שגם קעקוע שנעשה בלי מחשבה בכלל או גם אם הוא לא מסמל משהו שיכול להשאר איתך לכל החיים - הוא כן מסמל תקופה בחיים שלך, את חוקקת אותה על הרגל שלך, וזה יזכיר לך את אותה איזושהי תקופה.. אני חושבת שזה גם משהו שכיף להזכר בו..

bluefrog

New member
הא? לא איבדנו פרופורציות קצת???

אם את חושב תשזה מה שקעוקע אומר על אנשים אז כנראה שהסיבה שבגללה עשית את הקעקוע היא כי זה מה שאת חושבת על עצמך. התנהגת בטיפשות - שאי בתוצאות. אפשר לחשוב... קעקוע... את פשוט עוד אחת שעושה דברים כי "כולם" עושים ואז חושבת על זה את אותן מחשבות ש"כולם" חושבים. תתחילי לפתח קצת אופי משלך וכל הבעיות יפתרו.

למעלה