אולי כדאי לעשות הפנינג ענק לאימוץ

toomuchdogs

New member
אולי כדאי לעשות הפנינג ענק לאימוץ

כלבים ביום העצמאות משהו שיכלול את כל כלבתולי האומנה........ במקום אחד ומרכזי ושלשם יגיעו גם אומנים כאורנה בנאי ואנשי בידור אחרים שידברו על חשיבות העיקור והסירוס מישהו יודע או יכול להרים אירוע כזה? יש ב SOS יחצ"ן/ית שמסוגלים לזה? מישהו עם הטמפרמנט של אתי אלטמן אני בטוחה שתהיה כאן הירתמות מלאה

kitsi666

New member
לדעתי ביום העצמאות רוב עם ישראל

יעדיף להצטופף (זה עם ט' או ת'?) להם יחדיו בפארקים ולנפנף על המנגל, אבל רעיון מעולה!

toomuchdogs

New member
אין זיקוקים בי ו ם העצמאות

מי מרים את הכפפה? מי יודע לארגן אירועים בסדר גודל שכזה? באיזה פארק - אולי בפארק הירקון

toomuchdogs

New member
../images/Emo104.gif נו, את מכירה מישהו כזה?

שיכול להרים אירוע בקנה מידה ענק?

shima

New member
אני מכירה שתיים כאלה

שלדעתי עדיין נחות מהיום אימוץ הענקי הקודם שאורגן. יש המון המון יתרונות בכזה יום, אבל גם לא מעט חסרונות.

mia01

New member
מתכוונת אלי ../images/Emo11.gif

אני לא ראיתי את השירשור הזה...

toomuchdogs

New member
יום העצמאות זה בעוד יותר מ3 שבועות

חוצמזה אם תתבקש עזרה, נראה לי שיהיו כאן מתנדבים, אני טועה? רק צריך יחצנות טובה וכושר אירגון טוב (והמון קשרים....) אם לא, אז לא.....

mia01

New member
ומזכירה לך שזה לא הספיק ושזה גם

לא כולם.... היו המון שהלכו קודם או שנשארו בכלביה....

shima

New member
אני בדעה

שליום אימוץ ענקי יכולים להיות הרבה חסרונות, ועדיף ימי אימוץ אינטימיים יותר כמו שהיו ברעננה. אבל כמובן שארוע חד פעמי שמשחרר לחץ בכלביה ובבתי האומנה יכול להיות גם מאוד מפתה.

toomuchdogs

New member
וואו, אני שמחה

מי אלה ומה רשום על החולצות? הצלחתי לזהות רק את אבנר...........

mia01

New member
אלה חלק גדול מהמתנדבים של

יום האימוץ הענק שעשינו לפני 10 חודשים בערך בגבעת ברנר... הנה בשביל להיזכר.... (על החולצות כתוב סלקום ומאחורה כתוב "מתנדב" - האירוע היה בחסות חברת סלקום)

ROCKandROLL

New member
מבאס אותי שהייתי בעבודה באותו יום

לפחות עזרתי יום לפני עם הכלבים של מיקי

toomuchdogs

New member
לא הבנתי.היו גם כלבים של מיקי?????

היא היתה איתי בקשר ולא אמרה לי מילה!?!??!?!?!?! לא ידעתי אפילו על היום הזה!!!!!!!!!!!!!!!!! אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף זה רק צריך לדרבן לעשות עוד אחד והפעם אני רוצה להיות שותפה בו ולעזור ולהביא גם ממיכל כלבים (למרות שזה יהיה הסיפור הכי קשה) ואולי קים תביא כלבים מצב"ח ת"א שיראו קצת אור......אז מה אומרים?

mia01

New member
רעיון נפלא. בהצלחה!!

אני עם אירועים כאלה גמרתי... עבדתי על זה שלושה חודשים ללא יום וללא לילה (כמובן עם שני שבלעדיה כלום לא היה מצליח). מהיום אני מעדיפה ימי אימוץ קטנים כמו היום של 5-7 כלבים בשבוע. מספיק לי בהחלט. אולי יום אחד כשאסיים את התואר יהיה לי את הזמן להשקיע בתכנון יום שכזה שוב.

toomuchdogs

New member
כמו שאמרתי.......אם לא, אז לא....

בכל מקרה תמיד מוכנה לעזור רק שאין לי את מה שציינתי קודם שצריך (טמפרמנט, קשרים....)

למעלה