אולי זה מתחיל??

ORLY 1

New member
אולי זה מתחיל??../images/Emo186.gif

כל איזה 10 - 15 דקות גל כזה של התקשויות בבטן... כמו בריקסטונים שיש לי כבר מזמן - אבל יותר ארוך וקצת כואב... זהו - אני כבר לא יכולה לישון.. ואני גמורה מעייפות.. אני פוחדת שזה יתגבר ועד שנגיע לבית חולים אני אמות מכאבים. יכול להיות?? החצי בינתיים ישן - גם הוא גמור מעייפות, ואני מבועתת רק מהמחשבה שצריך לנסוע לחיפה ( רק חזרנו משם עכשיו..)

קודם כל אם כן

אז המון בהצלחה. אני מקנא בך עד מאוד תודיעי מ קורה. ואם צריך תעירי אותו מה יכול להיות? סעו לבית חולים אם ממשיך

ORLY 1

New member
בטח שאני אעיר אותו...

הוא יודע מה העניינים איתי... אמרתי לו שנראה לי שאפשר לתפוס חרופ בינתיים - ורק אז הוא נרדם.. בינתיים אני בסדר - לא משהו בלתי נסבל - רק מעניין אם זה באמת זה - או שמחר אני אקום בבוקר - וכלום...

דרישות אה?

אני מוכנה שזה יהיה עכשיו, ברגע זה כשבעלי בכלל שעה נסיעה מפה דג בים עם חברים אבל רק שיבוא כבר- שתצא השחקנית שלי

כן

אני גרה בב"ש 15 דקות מבה"ח ככה שאין בעיה פשוט כרגע כרגע בעלי נסע לדוג עם חברים אז אני לבד ובמקרה ו..הוא יבוא ותוך שעה הוא פה

eti119

New member
מזל טוב../images/Emo25.gifתחכי ל5 דקות לפחות

בין ציר לציר כדי שלא יחזירו אתכם
.......בהצלחה מאמי
הנה הגיע הרגע.......שיעבור מהר ובקלות

ORLY 1

New member
אני נוסעת.. אני במרחק של כשעה מבי"ח

כדאי להתקרב לשם , לא?? ההפרשים בין הזמנים לא קבועים.. בין 5 ל - 10 דקות.. מה לא יקבלו אותי??

מעניין אותי מה קורה../images/Emo141.gif

אני מקווה שבילך שאת כבר אמא מאושרת לתינוק בריא מחכות לסיפורים

אמאאור

New member
זה הזמן לאופטימיות קוסמית ../images/Emo28.gif

קודם כל - תעשי מקלחת טובה. תשמשי בטוש לכוון זרם מים על המקומות הכואבים. אם יש לך אמבטיה, עוד יותר טוב - מלאי לך אמבטיה טובה, ושכבי בה עשרים דקות. קחי נשימות עמוקות, תרגעי. בשבוע שלך, את גם יכולה לשתות חצי כוס יין, לבחירתך, כדי להירגע. את חייבת לנוח, לצבור כוחות לפני הלידה. יכול להיות שהאמבטיה או המקלחת והשילוב עם היין ירגיעו קצת את כל התהליך, ואת בנתיים תנסי לנוח. תהיי אופטימית - כל ציר כזה מקדם אותך ללידה.

למעלה