אולי זה לא כל כך חשוב

*Jeane*

New member
אולי זה לא כל כך חשוב

לפתוח שרשור על העניין הבא מאחר ופעם היה משהו בנושא - רק רציתי לשתף אתכם שבסרט "בוגדת" (זה נחשב פרסומת...?) יש סצנה (סתמית לגמרי - כמו שאר הסרט) שבה נשמע ברקע ביצוע פסנתר בלבד לExit Music . אני מאמינה שזה זה ושלא דמיינתי את זה - זה ממש יפה למען האמת... העניין הוא שאין כל קשר בין השיר לכל הרעיון של הסרט... ואם יש משהו שאני שונאת - זה שבימאים משתמשים במוסיקה כמוסכמה להעברת רעיון אבל הבחירה שלהם לא קולעת.

lazy

New member
אכן כן

נראה לי שזו הגירסה של Brad Mehldau (אולי אם תוספת של מעט תופים). לא צריך להיות קשר לסרט מכיון שאין מילים וזו רק המוסיקה. ולדעתי היא די מתאימה לסצנה. אגב לכל המעונינים שם הדיסק הוא The Art of the Trio Volume 3 והוא דיסק ג´אז לא רע בכלל. בראד הוא פסנתרן טוב למדי...

lazy

New member
זה חידוש בשבילי...

למרות שיתכן שזה נכון בגלל שאין שום סיכוי לעקוב אחרי כל הגרסאות כיסוי... מאיזה אלבום זה לקוח?

truelovewaits

New member
למיטב ידעתי

ואחרי בדיקה קצרה, זה לא מופיע באף אחד מהדיסקים שלו. אבל ניתן להוריד את זה מהאנטרנט...

*Jeane*

New member
נכון שהתגובה שלי מאוחרת אבל---

למה לא צריך להיות קשר לסרט? נכון שהקטע שנבחר הוא אינסטרומנטלי - אבל זה שיר שהרבה מאוד אנשים מכירים ומזוהה עם המילים המסוימות שלו... הוא לא סתם שיר או קטע שאף אחד לא יקשר אותו לדברים אחרים פרט לסצנה המתרחשת על המרקע... בכל אופן ממש התרשמתי מזה שידעת במה מדובר, מי זה ומאיפה זה. קבל ח"ח....

למעלה