אולי זה החורף מתעתע בי...

אולי זה החורף מתעתע בי...

אחרי שנה + מאז שעזבתי את בעלי מסיבות שאני לגמרי שלמה איתם. אחרי שנה + מאז החליט שהוא לא רוצה שום קשר עם הילדים ואיתי מאז סירב לשלם מזונות שנקבעו לו מאז טס לחו"ל והחליט לא לתת גט ולא לתת תשלומי מזונות מאז הצהיר כי הוא אב שכול לילדים חיים... ופתאום אתמול בלילה במן תחושה של לבד וקר עם חום ובלי כוח לקום אפילו בכדי לעשות תה הרגשתי רגש בוגד... הרגשתי געגוע... האם אני משתגעת???? האם הקושי הפיזי משפיע על חברו הנפשי?! תעתוע של חורף ואנחנו רק בהתחלה

לא, את לא...

זה הכי טיבעי שבעולם.. אבל אם זה ימשיך או אולי אפילו יתחזק...זה כבר לא יהיה טיבעי. גם זו שאלה של מינון..

זה נתון למבחן הזמן...

כל מקרי הקצה לא טובים... אני עדין מקווה שזו העונה אבל הזמן יענה על השאלה הזו... תודה על התגובה!

Rinattt

New member
מצטערת לקרוא שרע לך...

קומי אישה, תבריאי, תחייכי ותחליטי... שמהיום זו רק את! מהיום את דואגת לעצמך יותר... מפנקת את עצמך ככל שביכולתך כי מגיע לך... מחבקת את הילדים בכל פעם שרק אפשר בכדי לשאוב כוחות... לעבוד על עצמך נפשית ולאמר כל הזמן "אני יכולה!"... ואז... שום זכרון לא יעציב אותך יותר... כי תהיי יותר חזקה! נפש בריאה בגוף בריא... וכן גם להפך, כשחולים ושוכבים במיטה המחשבות עולות והזכרונות מציפים...
בהצלחה... ואל תשכחי אף פעם... את יכולה!!!

חיבוק מהקטנים

תמיד אבל תמיד מרים אותי... קוראת את החתימה שלך ומייחלת לימים שאגיד אותם בעצמי "אני למעלה עכשיו, הפסקתי ליפול..." מחכה לגל חם שירים אותי גבוה

רות 2

New member
ואולי זה..........

לא אליו אלה ........ למה שמהותו של נשוא הגעגוע מייצגת בתוך היחד.. זה מסוגי הגעגוע שמבשרים טוב..מבשרים דרך כלל מוכנות לפרק חדש ורצון להתנסות בשנית...

הלוואי...

כי אותו אדם שגרם לי להאמין בזוגיות שאמרתי לו "כן" כששאל "האםתנשאי לי?" כי אותו אחד גם... גרם לי לאבד את האמון בזוגיות, בשיתוף, באמת... האמת שבפנים זה מרגיש נכון לחיבוק חדש... אבל הפחד משתק

m a y a 69

New member
אשה לוויתן

כמה שהשיר הזה אמיתי. " לפעמים מרגישה חזקה, לפעמים מתפרקת בלי כוח לדחוף את עצמי מהדחף שלי לשחות אל החוף תמיד כשנשברת עולה לקחת אויר. ומי זה אמר שאשה לוויתן, זה דבר לא שביר..." גם לנשים חזקות מותר להתפרק לפעמים. יאללה תעלי לקחת אויר... ותהיי אופטימית.

למעלה