אולי אתס יכולים לעזור לי???

Tangled_Heart

New member
כן כן כן!!!!!

נכון!! silverchair פשוט שולטים!!!!!!!!!!!! מומלץ בחום miss you love ana`s song spawn again tomorrow antham for the year 2000 ועוד ועוד ועוד..... :) רוני ש*סוגדת* לקיום הלהקה!

kirk hammet

New member
מזתומרת תורידי !?

די כבר ! מה יש לכם שאתם עושים ממני נקבה כל הזמן ?!

flowr..

New member
מה עם

``Where did you sleep last night`` של נירוונה? דרך אגב, אם כבר מדברים על נירוונה, ידעתם שהשיר ``Polly`` הוא על נערה שנאנסה? היא מבקשת מים, וקורט קוביין משווה אותה בשיר לציפור (``Let me clean up your dirty wings``, ``Only wants a cracker`` [<---שבגלל זה, פעם כשביקרתי בצ`ט של תפוז, מישהו חשב שהשיר נכתב על תוכי.) flowr..

מקווה שעזרתי

sonata arctica - full moon kahld - aisha the rolling stons - angi elton jhon - i guess thats why they call it the blues Céline Dion - Pour Que Tu M`aimes Encore crowded house - dont dream it`s over the cure - lullaby the police - every breath you take sandra - maria magdalena the corrs - hurt before led zepplin - stairway to heaven eric clapton - tears from heaven jimmy hendrix - purple haze deep purple - kighway star chris isac - wicked games animels - the house of the rising sun Allanah Myles - black velvet alice cooper - poisen מקווה שעזרתי... -אביר-

Tangled_Heart

New member
the corrs

איזה שיר יפה :) בכלל, חבורה מוכשרת משפחת הקורז :) עוד שיר מומלץ שלהם, חידוש ל- everybody hurts של אר.אי.אמ מקסים ממש :) רוני, שמכורה לדיסק האנפלאגד של הקורז.

לא הבנתי למה זה נקרא

צרות של אחרים. לא משנה. בכל אופן אני מאוד ממליץ על שירים של system of a down כל האלבום האחרון שלהם פשוט טוב (אם את אוהבת מטאל מקורי ומטורף). ויש להם כמה שירים שממש לא מזכירים את הסגנון שלהם אבל מעולים והם הדברים הראשונים שהייתי ממליץ להוריד: system of a down- snowblind זה קאבר לבלאק סבאת` system of a down - legend of zelda ושיר שיותר מזכיר אותם system of a down - PLUCK והנה כמה שירים ממש טובים ומדכאים: anathema - one last goodbye anathema - forgotten hopes anathema - wings of god ןבאופן כללי תורידי גם שירים של porcupine tree להקה מעולה shine on

המדריך השלם להבנה במוזיקה (חובה!!!)

דבר ראשון, תורידי את כל האלבום של ג`נסיס Selling Englend By the Pound אחרי ששמענו את הדיסק המדהים הזה והבנו מהי מוזיקה ... נעבור להמלצות ... נתחיל עם הלהקה מספר אחת .. פינק פלויד 1) Wish You were Here 2) Shine On You Crazy Diamond 3) Comfortably Numb 4) Pigs 5) Dogs 6) Echoes 7) Time 8) High Hopes * סביר להניח שאת רוב השירים את מכירה, אם יש פה שיר שאת לא מכירה, חובה עליך להורידו מיד. נעבור ללהקה אחרת ... ושמה Jethro Tull. מממ ... דבר ראשון, תורידי את השיר Thick As A Brick לאחר מכן ... תעברי לשירים הבאים (אם את לא אוהבת את הסגנון ... אל תמשיכי להוריד ... כי מעט מאוד מתחברים למוזיקה הזאת) 1) Cross Eyed Mary 2) Locomotive Breath 3) Aqualung 4) Sealion כעת נעבור לקצת פרוגרסיב מטאל. להקה בשם Dream Theater 1) Metropolis Pt.1 2) Learning To Live 3) Lie 4) Space-Dye Vest 5) A Change Of Seasons תורידי גם את האלבום האחרון שלהם ... Scenes From A Memory ועכשיו ... אנו עוברים לגיטריסט מספר אחד בעולם (שאף אחד לא יזיין לי את השכל עם ג`ון פטרוצ`י) Jimi Hendrix 1) Purple Haze 2) Hey Joe 3) Red House 4) Highway Chile 5) Foxy Lady אני חושב שאם עשית עד עכשיו את כל מה שאמרתי, את מבינה טוב מאוד במוזיקה, ואת אפילו יכולה להיות חברה שלי. כעת נעבור ללהקה מראשית שנות ה70 (או מסוף שנות ה60.. לא זוכר) להקה בשם הדלתות (The Doors) 1) Break On Through 2) Light My Fire 3) The End 4) L.A Woman 5) Love Me Two Times עכשיו הלהקה עם הזמר מספר אחד בעולם! (פרדי מרקורי) Queen לאחר שהורדת את האלבום A Night At The Opera את יכולה להרשות לעצמך להוריד את השירים הבאים: 1) Killer Queen 2) Stone Cold Crazy 3) Somebody To love 4) Crazy Little Thing Called love 5) We Will Rock You + We Are The Champions (הייתי חייב ...) עכשיו אני אמליץ על מספר אלבומים שחייבים לקנות 1) Roger Waters - The Pros And Cons Of HitchHiking 2) King Crimson - In The Court Of The Crimson King 3) Genesis - Selling Englend By The Pound (הייתי חייב לרשום את זה שוב ..) 4) Radiohead - Kid A 5) Camel - The Snow Goose (פסיכים לגמרי, רק אם את אוהבת פסיכודלי) אני מקווה שרשמתי לך מספיק ... איך ההרגשה להבין במוזיקה ? * נמנעתי מלהמליץ על להקות כמו רדיוהד וכאלה ... בגלל שהרבה פה המליצו עליהם ... תהני !

Levinzone

New member
נשימתי נעתקת

החמצת כמה שירים.. :dream theater Pull me under Queen: Touch Me bohemian rhapsody -אולי זה מופיע בדיסק שאמרת לה להוריד... ועוד להקות שלא הופיעו: Pantera: cemetery gates five minutes alone Hollow וזהו נראה לי.. -יעל- נ.ב לגלעד- מז``א היא יכולה להיות חברה שלך?!?! אתה ח-צ-ו-ף

יעל................................

אני חושב שאנחנו צריכים לדבר על היחסים בינינו. אני מרגיש שאהבתי הולכת לכיוונים שונים. ועכשיו לעניין המוזיקה ... השיר Pull Me Under לא ראוי להכנס ל5 שירים הגדולים של דרים תיאטר לפי דעתי, למרות שהוא שיר טוב ... והשיר Bohemian Raphsody מופיע בדיסק שציינתי ... שהוא דיסק ענק ! ופנתרה לא ראויים להכנס למדריך שנקרא ``המדריך השלם להבנה במוזיקה``. למרות שאני אוהב לשמוע שירים שלהם פה ושם ... תודה לכם.

Levinzone

New member
גלעד...............................

תדבר, מה אכפת לי. גם ככה אני רואה שאתה לא אוהב אותי... אולי עדיף לגמור עם זה וזהו.... למרות שמחר.. רמבו וזה... טוב, לא משנה :) בעיקרון רק רציתי לתקן את עצמי, ותתבישו שלא תקנתם אותי!!! touch me הוא בכלל לא של קווין!!! איך לא שמתם לב? זה של the doors.... חשבתי על זה היון בדרך לתחנת אוטובוס (כי שמעתי את השיר) ותכננתי לבוא הביתה ולראות הודעות נאצה, אבל כנראה שזה לא קרה, מה? :) גרר.. יש לי מחר מגן בהיסטוריה -יעל- נ.ב- cemetery gates זה שיר עננננק.. וגם hollow !!!

יעל ...............................

אז את מנסה לפתות אותי ? תראי, אפשר לראות רמבו 3, ורק אחרי הסרט וכל זה ... נדבר על היחסים בינינו ... מה דעתך ? נ.ב כולם באיי סי קיו על אן איי !

Levinzone

New member

לא נראה לי. אולי עדיף שנגמור עם זה והכל... אני רוצה לנסות דברים חדשים... (לא חדשות, לא)... וחוצמזה נראה לי שאתה מנצל אותי פה:) יש לי מצב רוח מעוווולה -יעל-

אני חושב שאנחנו צריכים לקחת קצת זמן ולחשוב על כל העסק הזה. נ.ב איזה דברים חדשים את רוצה לנסות ? משהו-משהו ?

Levinzone

New member

לא רוצה פסק זמן, אתה פשוט לא לוקח אותי ברצינות!!!!! רמבו זה לא סרט רומנטי!!!! -יעל- נ.ב- ממש לא.

רמבו 3 זה סרט טוב מאוד ... אפילו ארז אמר ... או שאת מעדיפה לראות איתי טיטאניק ? מה שתרצי ...

Levinzone

New member

מה יקרה כשההודעות יגיעו לסוף העמוד? לא חושבת שרמבוזה סוג הסרטים שלי... לא רוצה לראות טיטאניק :) אתה בכלל לא בא, מה זה משנה. -יעל-

מה יקרה באמת ? אוי ואבוי ! כל פעם מחדשים את ה``פה!`` הזה ! עכשיו הייתה לי כף יד ענקית על כל המסך ..... בכל מקרה, איזה סרט את רוצה לראות ? יש קרטה קיד ... נינג`ה אמריקאית 1 2 ו3 ... ברוס לי ... רמבו ... רק תבחרי

למעלה