אולי אתם תוכלו לעזור לי...

MatanE

New member
אולי אתם תוכלו לעזור לי...

לפני שנה בערך מצאתי באינטרנט תוכנה שרכזה בתוכה את כל המידע שאפשר בעצם למצוא על האירוויזיונים בעבר. התוכנה נתנה מידע נרחב על כל שנה ושנה בנפרד, כולל תמונות ואפילו הייתה אפשרות להוריד תוספים מסוימים לתוכנה אשר הוסיפו בין היתר גם מילות שירים ותמונות נוספות שלא היו עם הגרסה המקורית. הורדתי את התוכנה אבל מחקתי אותה, בטפשותי הרבה... עכשיו לקראת האירוויזיון השנה שוב אני מעוניין למצוא את התוכנה. אולי מישהו פה יודע את הקישור לאתר שבו נמצאת התוכנה?

צביקה ו

New member
אני מניח שאתה מדבר על Eplayer

אתה יכול להוריד את התוכנה ואת התוספים שלה בכתובת: http://homepage.dtn.ntl.com/alan.stuart/eplayer.html למרבה הצער האתר שאירח את התוכנה נסגר לפני יותר משנתיים (EuroActive - אחד מאתרי האירוויזיון המעולים אי-פעם) ואין יותר עידכונים לתוכנה. לכן עלייך לעדכן את התוכנה בעצמך באמצעות תוכנה נוספת (שאותה מורידים ביחד עם התוכנה) או להוריד תוכנה אחרת שעשו לאחרונה. אני לא ממש אוהב את התוכנה החדשה ועדיין שומר אמונים לאי-פלייר, אבל אולי אתה תאהב אותה. הכתובת: http://members.tripod.com/brainscan2/euro.htm תהנה!

MatanE

New member
תודה רבה רבה

תודה רבה לך! אי-פלייר זו באמת התוכנה שאותה זכרתי אבל אני אוריד את התוכנה השנייה משום שאני רוצה בגרסה הכי מעודכנת שניתן למצוא. תודה רבה על הכל ואני חושב שעוד אשאר בסביבה... הפורום הזה מוצא חן בעיני
מתן

צביקה ו

New member
בכיף, אני עדיין מעדיף את אי-פלייר

כשתוריד את התוכנה החדשה תבין למה...

אני לא מצליח להוריד אץ אף אחת מתוכנ

כאלו E פלייר הורדתי את הקבצים ואבל זה אומר שחסר DLL או משהו... מה אני עושה מאיפה אני מוריד אותה טוב עיטותר אתה יכול לשוח לי אולי דרך האי סי קיו?<

צביקה ו

New member
הבעיה היא לא בתוכנה, אלא בכך שחסר

איזה קובץ במחשב שלך. יש שם קובץ שצריך להוריד לתיקיית Windows. אם זה לא יצליח (נראה לי שזה גם קרה לי פעם), תחפש באינטרנט את הקובץ החסר (זה לא בעיה למצוא).

יש שם שלושה קבצים להוריד...

השלישי זה vbasic.zip תוריד אותו ותפתח אותו לתוך הספרייה של איפלייר. ואללה.

צביקה ו

New member
הבעיה היא לא בתוכנה, אלא בכך שחסר

איזה קובץ במחשב שלך. יש שם קובץ שצריך להוריד לתיקיית Windows. אם זה לא יצליח (נראה לי שזה גם קרה לי פעם), תחפש באינטרנט את הקובץ החסר (זה לא בעיה למצוא).

למעלה