אולי אתם תוכלו לעזור לי

schiphol

New member
אולי אתם תוכלו לעזור לי ../images/Emo45.gif

צבאח' אל ח'יר, בוקר טוב, גוד מורנינג. סיימתי שנה שעברה לימודי רפואה כללית בירושלים (לא עתודאי). עשיתי קורס MTLS ותעסוקת סטאז'רים, ועכשיו אני מעוניין לארוז פקלאות ולעזוב את הארץ לצמיתות (לטובת הולנד). בבקשה בלי הערות ציוניות, את שלי כבר תרמתי למדינה, ותרמתי הרבה. אני לא מצליח לברר מה יהיה גורל המילואים שלי, ואני לא מצליח ליצור קשר עם מדור סגל מילואים בחיל הרפואה. האם במשך כל שהותי בחו"ל אני אקבל זימון למילואים? מה יקרה כשאני אבוא לחופשות וביקורים בישראל? ירייה באפלה, אולי מישהו יודע האם יש הכרה בהתמחויות מהולנד? על החתום, יואב.

Section

New member
ר"מ 70

אחרי שנה בחו"ל תועבר לר"מ 70 שהיא היחידה של כל המילואימניקים שנמצאים בחו"ל במשך שנה ומעלה או שמתוך 18 חודשים היו 12 חודשים ויותר בחו"ל (כשלא היו 3 חודשים רצופים בארץ). ממליצה לפני הטיסה להודיע למשרד הקישור על כוונותיך, שיעקבו אחרי זה ויבדקו שאכן נפתחת לך נגררת חו"ל עם יציאתך מהארץ (מה שלא תמיד קורה). גם אם תקבל צווים בשנה הראשונה (או עד העברתך לר"מ 70). אף אחד לא יצפה שתגיע, אל תדאג. רק אולי כדאי שאחד הצווים יגיע להורים או משהו בסגנון כדי שיוכלו להתקשר ולהזכיר לאנשי משרד הקישור שאתה כבר לא בארץ. אם ההורים (או כל אחד אחר שאתה סומך עליו) הם לא כתובת משנית שלך, אני מציעה לך לעדכן אותם ככאלה. לא ישלחו אחריך חפשים להולנד.. אל דאגה!

למעלה