אולי אני לא מחדש לכן/ם..על

מצב
הנושא נעול.

טומי*

New member

אוטובוס חדש שטרם הספקתי לצלם,אוטובוס שלדן בקו 17 בצבע צהוב אוטובוס יפה במיוחד של חב' SCANIA בנתיים קחו את החדש-ישן של קו 4

דיברנו כבר רבות על הסקאניה

אוטובוס חדש שטרם הספקתי לצלם,אוטובוס שלדן בקו 17 בצבע צהוב אוטובוס יפה במיוחד של חב' SCANIA בנתיים קחו את החדש-ישן של קו 4
תוכל לעיין על כך בארכיון. בכל מקרה, האוטובוס של סקאניה ששירת בדן הוחזר לםני כשבוע וחצי ליבואן. והאוטובוס שבתמונה חדש יותר מהסקאניה.

טומי*

New member
Sorry לא ידעתי....../images/Emo12.gif

תוכל לעיין על כך בארכיון. בכל מקרה, האוטובוס של סקאניה ששירת בדן הוחזר לםני כשבוע וחצי ליבואן. והאוטובוס שבתמונה חדש יותר מהסקאניה.
Sorry לא ידעתי....

הנה הקולז' מהתמונות שלכם

ליילנד

New member
אהבתי,לב|יופי של דבר../images/Emo73.gif

Sorry לא ידעתי....

הנה הקולז' מהתמונות שלכם
אהבתי,לב|יופי של דבר

טומי אהבתי מאוד את מה שעשית, גם המכוניות וגם האוטובוסים, אני מאוד אוהבת את המכוניות הישנות, גם בפורום אני מחוברת יותר לחלק ה"מוזיאוני" מה שלא הבנתי למה הכנסת 3 פעמים את השוסון? כשיש עוד אוטבוסים מעניינים? ואגב, יש בפורום תמונה של הקומותים של דן שתבע בשיטפוןב-1951, בני הספל תרם את התמונה לפורום עם הסבר יפה ומעניין.

ליילנד

New member
אופס... מוזר, למה הלב לא עלה?

אהבתי,לב|יופי של דבר

טומי אהבתי מאוד את מה שעשית, גם המכוניות וגם האוטובוסים, אני מאוד אוהבת את המכוניות הישנות, גם בפורום אני מחוברת יותר לחלק ה"מוזיאוני" מה שלא הבנתי למה הכנסת 3 פעמים את השוסון? כשיש עוד אוטבוסים מעניינים? ואגב, יש בפורום תמונה של הקומותים של דן שתבע בשיטפוןב-1951, בני הספל תרם את התמונה לפורום עם הסבר יפה ומעניין.
אופס... מוזר, למה הלב לא עלה?

יצחקA

New member
חבל מאוד. היו לי אין ספור הזדמניות

לסוע בו בשבועיים האחרונים כששרת בקו 5 אך נסעתי בו רק פעם אחת. רציתי גם לצלם אותו אך תמיד דחיתי את הקץ ליום שלמחרת... מצטער...
אני מבטיח אם וכאשר המפרקית הצהובה תכנס לקו 5 ,לצלם אותה ולהעלות את תמונותי לפורום. איציק.

יצחקA

New member
אגב, מה אתם אומרים, האם הסקניה

לסוע בו בשבועיים האחרונים כששרת בקו 5 אך נסעתי בו רק פעם אחת. רציתי גם לצלם אותו אך תמיד דחיתי את הקץ ליום שלמחרת... מצטער...
אני מבטיח אם וכאשר המפרקית הצהובה תכנס לקו 5 ,לצלם אותה ולהעלות את תמונותי לפורום. איציק.
אגב, מה אתם אומרים, האם הסקניה
הזו נודדת ממדינה למדינה, כלומר האם עכשיו היא תנוסה במקום אחר? האם לפני שהיא נוסתה כאן בארץ היא נוסתה במקום אחר? (אני שואל זאת מפני שכאשר נסעתי בה בפעם הראשונה בינואר 2003 בקו 47, לא הורגש ריח של רכב חדש- אבל זה לא אומר שום דבר...)

ליילנד

New member
מה, אין יותר תוכים../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה, אין יותר תוכים

יצחקA

New member
ברוך הבא טומי ותודה על התמונה !

ברוך הבא טומי ותודה על התמונה !
אני חושב שהוע עובד קבוע על קו 9 וגם 7331. זה התוכי הכי גבוהה שאני ראיתי.

ה דרומי

New member
היום נתקע אוטובוס של חב קווים

היום נתקע אוטובוס של חב קווים
ליד התיכון של יהוד. האם משהו שמע גם משהו.? עוד לא התחילו לעבוד וכבר נתקעים?

mister K

New member
אני משאר שכוונתך לקו 5

אני משאר שכוונתך לקו 5
אין בקו 4 אוטובוסים כמו זה שבתמונה. אך יש 22 כאלה שעובדים על קו 5. האוטובוסים האלה (שהדגם שלהם הוא M.A.N NL313) כלל לא ישנים, למעשה הם מהחדשים ביותר בדן ורובם נכנסו לשירות בינואר 2003. כינויים ב"דן": תוכי!

יצחקA

New member
נכון, אבל במוצ"ש הרבה תוכים של קו

אני משאר שכוונתך לקו 5
אין בקו 4 אוטובוסים כמו זה שבתמונה. אך יש 22 כאלה שעובדים על קו 5. האוטובוסים האלה (שהדגם שלהם הוא M.A.N NL313) כלל לא ישנים, למעשה הם מהחדשים ביותר בדן ורובם נכנסו לשירות בינואר 2003. כינויים ב"דן": תוכי!
5 נוסעים בקו 4. אגב, אני רואה הרבה אוטובוסי "קו העיר" ( 4053, 4054, 4055, 4056, 4057, 4058, 4059, 4060, 4062, 4063, 4064, 4065, 4067, 4077, 4078, 4080, 4081*, 4082, 4083) שחוזרים לשרת בקו 5 מדי פעם. בכל יום לפחות שני אוטובוסים ( למשל היום ראיתי את 4060). אבל הנידר' ששירתו בקו זה ( 7001, 7025, 7027, 7029, 7069, 7090, 7120) לא חוזרים לקו זה אפילו ליום אחד. אגב, נדמה לי שהתוכים נכנסו לשירות ביום שבו הסקניה נכנסה ( 1 בינואר 2003)

הסיבה לכך פשוטה:

5 נוסעים בקו 4. אגב, אני רואה הרבה אוטובוסי "קו העיר" ( 4053, 4054, 4055, 4056, 4057, 4058, 4059, 4060, 4062, 4063, 4064, 4065, 4067, 4077, 4078, 4080, 4081*, 4082, 4083) שחוזרים לשרת בקו 5 מדי פעם. בכל יום לפחות שני אוטובוסים ( למשל היום ראיתי את 4060). אבל הנידר' ששירתו בקו זה ( 7001, 7025, 7027, 7029, 7069, 7090, 7120) לא חוזרים לקו זה אפילו ליום אחד. אגב, נדמה לי שהתוכים נכנסו לשירות ביום שבו הסקניה נכנסה ( 1 בינואר 2003)
הסיבה לכך פשוטה:
סדרת ה-4000 שמה בכיס הקטן את הנידרפלורים...

יצחקA

New member
אולי יש עודף של אוטובוסים בסדרת

הסיבה לכך פשוטה:
סדרת ה-4000 שמה בכיס הקטן את הנידרפלורים...
ה 4000. עובדה שהניד' הללו נשארים בקויהם החדשים. אם כך, למה החליפו אוטו' בקו 5? אפשר היה פשוט לצבוע את ה 4000 בצבעי תוכי.

יצחקA

New member
זאת כמובן דעתי ואני מכבד את דעתך.

ה 4000. עובדה שהניד' הללו נשארים בקויהם החדשים. אם כך, למה החליפו אוטו' בקו 5? אפשר היה פשוט לצבוע את ה 4000 בצבעי תוכי.
זאת כמובן דעתי ואני מכבד את דעתך.
תסכים איתי שהניד' הכי מוצלחים מבחינת כוח, סחיבה ורעש, הם ארבעים הנידרפלורים הראשונים. אני חוזר על שאלתי: האם אתה יודע משהו על 241?

מצב
הנושא נעול.
למעלה