אולי אוכל לקבל עזרה כאן?

אולי אוכל לקבל עזרה כאן?

ומתנצלת מראש על האורך.. בני בכורי בן שלושה חודשים ושבוע. מיום לידתו יונק מלא, רק מהציצי.ועד לפני שבוע היתה לו שגרת הנקות מסודרת,מרווחים של 3 שעות ביום ו 5 לערך בלילה.. מתעורר עם חיוך, משחק ומאושר רב היום. ואז - כבר שבוע בערך שהוא מתעורר ואז אחרי דקה או שתיים מתחיל לבכות, במהלך היום לא יונק מסודר, ישן הרבה פחות ממה שהיה רגיל קודם,ובוכה המון.בהתחלה,בהתחלה חשבנו שאולי מדובר בקפיצת גדילה, והסימנים באמת התאימו, ינק בתכיפות גבוהה יותר,ישן פחות והציצי שלי היה גדוש למשך יומיים.. אבל, תופעת הבכי , העצבנות והרבה פחות חיוכים לא עוברת:( הוא גם לא יונק מסודר, יניקות קצרות מבעבר היינו אצל רופאה שבדקה ולא מצאה דבר, ברוך השם אבל אנחנו די מתוסכלים מהמצב? למה לא טוב לו? אני כותבת כאן כי אולי זה קשור למשהו בהתפתחות ואני מפספסת משהו??? כשהוא בוכה הרבה אני מציעה לו ציצי,והוא מתנתק ודוחף את הראש אחורה או לצדדים וכן יוצא חלב בכמות טובה, אני רואה על שפתיו, כך שלא רעב הוא העניין כנראה בשבוע הזה הוא התחיל לשחק הרבה עם הלשון, כמו תנועות לעיסה, אולי זה קשור למשהו????

אמא טרייה שלום

מאד קשה לאבחן וירטואלית. אולי מוציא שיניים?(אם כי זה קצת מוקדם...), אולי משהו שקשור להנקה (זרימה מוגברת של חלב בהתחלה, או האטת הזרימה)? האם שינית משהו בתזונה שלך? לעיסת הלשון יכולה להיות קשורה לאי נוחות כלשהי בחניכיים ויכולה להיות פשוט קשורה לעובדה שהוא גילה את הלשון שלו ובודק מה לעשות איתה... לגבי יניקות קצרות יותר, יכול להיות שהוא פשוט התייעל, ההנקות של גיל שלושה חודשים אינן זהות להנקות של גיל חודש וזה עוד ילך ויתקצר עם הזמן. יש לי תחושה שהוא דוחה את השד כי לא תמיד כשבוכה העניין הוא רעב. נסי למצוא טכניקות הרגעה אחרות - אולי מנשא? יכול לעשות פלאים בגילאים האלה... בהצלחה, שרית.

למעלה