אולטרסאונד ראשון ורופא מאוד "חביב"

t o f i f i

New member
אולטרסאונד ראשון ורופא מאוד "חביב"

..ראינו ביחד את שק ההריון אבל לא את העובר, הרופא אומר שזה מוקדם מדי, לא אמר לי באיזה שבוע אני, לא הסביר, רק התנהג כמו רובוט חסר רגישות ואפילו אמר לי שהסיבה לכך שהוא מכאיב לי עם האולטרסאונד היא שאני שמנה! ככה הוא אמר..אני מסכימה שאני לא 55 קילו על 1.70 שלי...אבל 75 זה לא שמנה! או לפחות לא צריך להגיב ככה... אליו אני לא חוזרת זה בטוח איזה חוויה כיפית..אחרי האולטראסאונד הוא אפילו לא אמר לי שאני יכולה להתלבש ויצא מהחדר לשירותים ככה בלי להגיד כלום, אוף אני כלכך רותחת אלוהים! צריכה המלצה טובה לרופא אולי רופאה? באזור טבריה..מישהי מכירה? איך אני מחשבת את השבוע שלי?

איזה הודעה מקסימה-שיהיה הרבה בהצלחה

הריון קל ונעים,שבסופו יגיע האוצר המיוחל. אל תתייחסי לרופא,יש אנשים חסרי טקט וטוב עשית כשהחלטת לא לחזור אליו יותר. חג שמח ומלא בניסים והפתעות

zina11

New member
קודם כל מזל טוב../images/Emo9.gif

זה יותר חשוב מהרופא המגעיל. לגבי המלצה - אני לא מכירה מידיעה אישית אבל שמעתי רבות על ד"ר לויט

מיני3

New member
../images/Emo46.gifפיכסה, איזה רופא מגעיל, מהר

להחליף אותו! את שבוע ההריון מחשבים בד"כ לפי תאריך המחזור האחרון שלך, מתי הוא היה?

מתי היתה וסת אחרונה?

מחשבים את השבוע בדר"כ לפי וסת אחרונה (אלא אם היה ביוץ מאוחר). יש באתר של בי"ח לניאדו דף מעקב הריון אינטראקטיבי שסופר עבורך את השבועות אם רק תכניסי תאריך של וסת אחרונה. אני חושבת שבעניין ההכאבה של הרופא (ובלי קשר להערה שלו) באמת כדאי לנסות רופא אחר. אני לא מכירה לצערי רופאים בטבריה אבל מה שבטוח הוא שאני שוקלת יותר מ-75 ובחיים לא הכאיבו לי בבדיקת אולטרסאונד ככה שזה נשמע לי תירוץ מאד משונה
בכל מקרה שיהיה המון המון מזל טוב

אויייייששששש

לפעמים הם יכולים להיות כ"כ מגעילים ולהרוס חוויה שיכולה הייתה להנעים אותך למשך הרבה זמן. אז כדברי ורדה... "תזרקי אותו"... פיכס.... בכל אופן, שיהיה לך מזל טוב. תהיי מאושרת מכל רגע...

t o f i f i

New member
איזה דוח מעולה!!

באמת רעיון יפה מאוד! וכן אני אחליף את הדביל.. בקשר לכאבים, היו לי כאבי "מחזור" לפני שגיליתי שאני בהריון והאמת שהם עדיין מלווים אותי מדי פעם, זאת אומרת שאני "מרגישה" את הבטן התחתונה לפחות 4 פעמים ביום האם זה רגיל?

קשה לענות לך אם זה רגיל

כי סימני ההריון הם שונים מאחת לאחת. הנתונים שאמרת בכלל לא מעידים שאת שמנה
איזה מגעיל! בטח מישהו הרגיז אותו לפני שבאת. לגבי קביעת השבוע, אם את לא יודעת בוודאות מתי בייצת, חייבים לחכות כדי לראות משהו מהעובר כמו דופק או אפילו עוברונצ'יק כדי שניתן יהיה להעריך באיזה שבוע את. עד כמה שאני יודעת בשבוע 5+ ניתן לראות רק שק הריון אבל בשבוע 7+ כבר ניתן לראות גם דופק. לכן ממליצה לך לחכות שבועיים ולבצע שוב אולטראסאונד.

limorune

New member
../images/Emo65.gifהמוןהמון מזל טוב!

אולי כדאי להכניס את השם שלו לרשימת הורפאים הלא מומלצים שלא יהיו עוד בנות ש"יהנו " מהיחס שלו- פשוט מגעיל! ולך המון בהצלחה והריון נפלא!

למעלה