אולטרה -מגידו-המסלול הקצר

קטליאה

New member
אולטרה -מגידו-המסלול הקצר

שלום לכולם אני מעוניין לרוץ במרוץ הנ"ל (מסלול ה-17) אך לא ברורים לי כל הדקויות: איך מצוותים בין אנשים במידה ואני לא מגיע עם שותף? האם יש לשאת לאורך הדרך את כל המים שלי? האם המסלול הוא בדרכי אפר או על מסלול אספלט?(יש באזור לדעתי משני הסוגים) האם מדובר בריצת ניווט? אשמח לכל הכוונה מעבר לקישור משוונג הואיל וחסר לי מידע. תודה מראש קובי

amir4marathon

New member
כמעט נעלבתי...חסר מידע???

אילו היית נכנס לשוונג לדף האולטרה וקורא הכל בדף האולטרה היית מקבל את כל האינפורמציה. ומזל שאני יודע לעשות העתק הדבק :) לגבי שותף: משתתפים שמחפשים שותף לתחרות, יכולים להרשם ב- Pro:Sport, ונדאג לחבר אותכם עם רצים אחרים המחפשים שותף. מסלול: מרוץ שטח אתגרי, adventure race של כ 17/50 ק"מ במסלול יפיפה באיזור מגידו. איזור מגידו מציע תנאים מאתגרים ומגוונים למירוץ שטח. גבעה 400 ממנה נשקף נוף מרהיב, וריצה לאורך נחל קיני. מפה ותאור המסלול יפורסמו החל משלושה שבועות לפני יום התחרות. ריצת ניווט: לא רשום שזו ריצת ניווט ולא רשום שעושים סנפלינג :) איך מצוותים בין אנשים במידה ואני לא מגיע עם שותף? משתתפים שמחפשים שותף לתחרות, יכולים להרשם ב- Pro:Sport, ונדאג לחבר אותכם עם רצים אחרים המחפשים שותף. האם יש לשאת לאורך הדרך את כל המים שלי? המשתתפים נדרשים לגלות עצמאות ולקחת שתייה, מזון או כל ציוד אחר שידרש מהם לאורך The North Face Pro:Sport Challenge. אמיר :)

קטליאה

New member
קראתי גם קראתי

אמיר שלום לא צריך להיעלב ,קראתי את הדף הנ"ל.אני מאזור עמק יזרעאל ומכיר במיקצת את אזור מגידו לכן מעבר לאקזוטיות אני רוצה מידע. הציוות לפי מה ,לפי גיל ?זמנים קודמים ?,רנדומלי? על מה חשבתם הואיל ואין ניסיון בסוג מירוץ כזה? קרקע הריצה מהי? ,לא ברור לי ,מטיולי באזור יש שבילי אפר ויש שבילי אספלט? האם גם במירוץ 17 יש צורך בנייד על הרצים או רק במירוץ ה-50? אני מעוניין להשתתף תסביר לי לאט ובזהירות ואני ארשם. תודה על ההשקעה קובי

למעלה