אוכל

טליונת1

New member
צריך לעשות ראורגניצזיה מחדש של הבית, זה לא פשוט, כל דבר נמצא

במקום... במטבח אין לי מוקם ולכן שמה על הרצפה. שמתי מחסום לכניסה אך נראה לי שיכול לקפוץ מעל. כך עשה לגבי חדר השינה, כל פעם דווקא רצה לקפוץ מעל המחסום ולהיכנס לחדר ובסוף הצליח.... כך יש לי פחות שליטה.... רציתי להקציב לו רק את הסלון אבל יש לו תכניות משלו. המחסום מאולתר , אצטרך לעשות משהו יותר רציני. תודה

trilliane

Well-known member
מנהל
לא בהכרח; יש כמה אפשרויות

ראשית, את יכולה להשאיר על הרצפה אבל למנוע גישה ע"י כיסוי / רשת / רהיט כל או דבר שיחסום / יחצוץ בין הפה שלו לירקות. שנית, את יכולה להשתמש בגדר הגורים כדי לחסום אותו בסלון. האפשרויות בה גמישות, אפשר למשל לגדר איתה פינה או למתוח אותה מקיר לקיר וליצור גדר. אצלנו בסלון המרחק הוא כ-4 מטר כך שאין כל קושי לעשות זאת ולתחום לו חצי סלון למשל.
&nbsp
אחרון חביב, אתם יכולים להתרגל לסגור דלתות בכל חדר שאתם לא רוצים שהוא ייכנס אליו (דורש קצת הרגל, אבל כך נוהגים בבתים רבים שבהם מגדלים בעלי חיים וזה עובד). וכשהוא מסתובב בחדרים אחרים מחוץ למתחם שלו פשוט להיות איתו ולא לאפשר לו להסתובב חופשי בכל רחבי הדירה ללא השגחה. זה המצב אצלנו.

טליונת1

New member
אוקיי תודה. הוא ככ חמוד, מנשיכות הוא/היא

הפך ללקקן. מלקק את היד שלי הרבה. מצד שני , לבעלי נושך נשיכות קלות את הרגליים. למה..? הוא בא אל בעלי ולא ההיפך ... מסתובב לו סביב הרגליים ונושך ..(נשיכות קלות, לא משהו רציני אבל בכז זה לא נעים לבעלי ...)

trilliane

Well-known member
מנהל
מגניב! שלנו סנוב, מלקק רק את עצמו (ולפעמים בדים)

אני חושבת שנשיכות קלות יכולות להיות משחק או הפגנת שליטה או רצון ל"צומי"...

טליונת1

New member
מעניין. נראה לאן זה ימשיך....

trilliane

Well-known member
מנהל
מגניב...
רק בבקשה תצלמי לרוחב, קשה לצפות כך במחשב...

trilliane

Well-known member
מנהל
מהמם! איזה כיף! מה הגבול שהוא אוכל שם, סלרי?

trilliane

Well-known member
מנהל
ואללה. אנחנו לא מחזיקים כי לא אוהבים, וגם קבו לא התלהב

טליונת1

New member
אני רואה שגם צארלי לא מתלהב יותר מידי

הוא מאד אוהב פטרוזיליה נענע שמיר וכו. את השומר משאיר לסוף וגם בקושי אוכל... קניתי בשבילו הרבה אבל בקנייה הבאה אוריד ...

למעלה