אוכל שפג תוקף

toltol03

New member
אוכל שפג תוקף

יש לי גורים שהצלתי אתמול מתעללות ילדים באחת השכונות בהרצליה אחרי שכמובן הם לקחו אותם מאמא שלהם -שישאירה אותם בחדר של בית פרטי עם ילדים.. חתולה לא אחראי במיוחד הם בני חודש + חלק מהשיניים גדלו, התחילו ממש לא מזמן לשחק בניהם ואוכלים כבר כופסאות שימורים אני חייבת לציין שעד יום ראשון בבוקר אני חייבת להוציא אותם מהבית (אמא חוזרת) יש לי אוכל של גורים יבש -רואיל קנין -הורוד הגרגירים ממש קטנים ומיוחד לגיל שלהם .הבעיה שהפג תוקף של זה עד ה-10/2007 זה היה אצלי בארון -לא בחדר חם ולא בארון חם וסגור הרמטית ככל האפשר בעצמו ובשקית ניילון נוספת נראה לכם שאפשרי לתת להם (אולי עם עוד סוג של אוכל רטוב)? הם מאתמול בערב אצלי ראיתי את הקקי שהם עושים ולכולם יש כמעט שלשול ובצבע ירוק מה זה אומר לדעתכם ? מה אני צריכה להוסיף להם לתזונה כדי שזה ישתנה? (אני נותת להם לה-קט שימורים) שנים מהם שחורים ושניים מהם שחור לבן - כולם בנות

Mind Games

New member
היית אוכלת אוכל שתוקפו פג לפני חצי שנה?

כי אני לא וגם לא הייתי נותנת לחתולים שלי. ממש לא ממליצה לתת להם - לגורים יש קיבה רגישה. איפה האמא שלהם? היא בטח סובלת עכשיו ויכולה לפתח דלקת עטינים.

toltol03

New member
חיפסתי את אמא שלהם מספר שעות

ועם הייתי משאירה את הגורים שם היו ממשיכים להתעלל בהם גיליתי היום שלאחד הגורים השחורים יש כנראה שבר בזנב בשני מקומות הזנב בעל תזוזה והחתול פחד יותר מאחים שלו

mayush63

New member
קודם כל- כל הכבוד על הטיפול בהם ../images/Emo45.gif

שנית- בעניין הצואה- האם הם אוכלים שימורים של גורים או של חתולים בוגרים? בעיקרון לה קט זה אוכל בינוני כדאי לנסות לשנות לאוכל יותר טוב אם את יכולה בעניין האוכל שפג תוקפו לא הייתי מסתכנת, אם הם יחלו חו"ח זה עלול לעלות יות רמאשר החבילה שתיזרקי, במיוחד שאת מארת שכבר יש להם בעיות עיכול שוב- כל הכבוד ובהצלחה!

למעלה