אוכל למבחן?

אממ

כדאי שתעשה פרק או שניים מ16H- ואם ממש לא בא לך פשוט תחזור על חוקים או מילים או משהו כזה, אבל לא בלחץ..לדעתי כדאי כבר להפסיק לתרגל (למרות שזה אינדבדואלי- אבל לרוב האנשים קשה ללמוד ובאמת לקלוט יום לפני..) שיהיה בהצלחה חבוב[:

ET2k

New member
לא חייבים לאכול,והאמת שגם לא לשתות

אני שותה לגימה ממש קטנה אם יש לי זמן בסוף או תחילת פרק.אני מעדיף להיות קצת צמא מאשר לרוץ לשרותים ולהפסיד זמן. לאכול זה ממש לא חובה,אם לא עושים ריצת מרתון לפני המבחן,אפשר להישאר מרוכזים שלוש שעות וחצי.

3 שעות ו20 דקות.

בלי הפסקה

אסף אא

New member
איך אף אחד לא הזכיר רדבול?

בסביבות פרק 5 חובה לשתות רדבול, עוזר לאללה, שומר על הערנות.

fighter21

New member
לא כדאי רדבול

מכיל הרבה מאוד קפאין. הקפאין אומנם מעורר את הגוף, אבל גם מעורר את הקיבה..

fighter21

New member
יש לזה אותה פעולה כמו לקפה

וגם קפה באמצע הבחינה לא מומלץ

saaron

New member
בחיים לא אעשה את הטעות הזו שוב!!

ראיתי בפרסומת "וואו, נותן כנפיים" והחלטתי לנסות. באיזו הזדמנות חילקו חינם בתחנת דלק..... שתיתי. לאחר שעה הייתי כל כך עייייייףףף ונרדמתי. ואני בחיים לא ישן בצהריים אלא אם אני ממש חולה
זה מה שחסר לי להרדם בפסיכומטרי....

אפשר לאכול הרבה דברים

אפשר ללכת לסינית לפני ולקחת T.A, אפשר להביא מגש פיצה (וגם תקבלו בקבוק קולה שיהיה מה לשתות) או שאפשר סתם להביא חומוס ופיתות או שאפשר להתרכז במבחן ולאכול אחרי.

נראה לי שאני מעלה כמה קילואים טובים

עם כל האוכל שאני מנסה על עצמי בסימולציות. עד עכשיו מה שעבד הכי טוב זה לחם פשוט מקמח מלא (גם לא עושה בלגאן ורעש), בפרקים האחרונים פירות זה טוב (יבשים זו אפשרות), וגם חטיפי אנרגיה שכאלה. לא שותה יותר מידי, לצאת לשירותים לא נראה לי אופציה ממש מלהיבה. וכעיקרון עד פרק 4 ככה אין צורך לאכול בכלל, ועדיף ככה. באופן כללי - כל אחד ומה שעובד לו טוב. עם חמין או ג'לי תות עושים לך את המבחן, לך על זה.

Gal isr

New member
אני בסוף פרק 4 או סוף 5

מתחיל להשתגע...נמאס הכל ורק רוצים לצאת
ובקשר לשירותים--> אני אישית אוציא מפה של כל תאי השירותים בבניין, ואשים מוקשים למי שינסה להיכנס ולחסום לי את התא.

למעלה