אוכל ושתייה בהופעה..

Captain Wraith

New member
שיר במרוקאית בהופעת חימום לרד הוט?!?!?

זה נראה לך מתאים?

אולי גם יחממו את איילן גולן עם שיר ראפ...?

Ad Hominem

New member
מה זה משנה באיזו שפה?

למה ישר לצאת מנקודת הנחה שאם זה "מרוקאית זה בטח חרא"?
מוזיקה טובה לא שייכת רק לאדם הלבן והאירופאי, רד הוט בעצמם שואבים המון השפעה ממוזיקה שעברה אבולוציה משורשיים עממיים אפרו-אמריקאיים (וזה בלי להחשיב את ההתייחסויות של אנתוני לשורשים האינדיאנים שלו)בדומה למוזיקה המזרחית (הכללית, לא הפופ שיש ברדיו) שאתה כל כך סולד ממנה.

ריף כהן היתה הרבה יותר טובה מאייל גולן. אבל עזוב את זה, זכותך המלאה לא לאהוב אותה בכלל - ההערות שלך הן המגוחכות.

Captain Wraith

New member
כשאדם הולך להופעה הוא הולך להופעה בסגנון

המוזיקה שהוא אוהב.

אם הייתי רוצה לשמוע שירים במרוקאית הייתי הולך להופעה כזו.
כשאני הולך להופעה של צ'ילי פפרס אני מצפה לשמוע את המוזיקה שלהם והופעת חימום שתהייה בסגנון שלהם.

שים לב, שלאורך התגובות שלך כאן אתה תמיד מכניס לי מילים לפה.
אמרתי שמרוקאית זה חרא?
כל שאמרתי הוא שזו בחירה גרועה של שיר וזה פשוט לא מתאים להופעה הזאת.

את כל השאר אתה בדית בעצמך.

Ad Hominem

New member
אכן אני רק בודה ובודה

כל שאמרתי הוא שזו בחירה גרועה של שיר וזה פשוט לא מתאים להופעה הזאת. - נו באמת, אם זה לא נרדף ל"חרא" בקונטקסט הנוכחי אז אתה סתם קטנוני.

ריף כהן ניגנה שילוב של רוק ומוזיקה אוריינטלית, לא רואה את זה מנוגד לסגנון של רד הוט. אבל אבוי! זה בערבית..

וואו ריף כהן שפיצית (תגובה למגיבים לריף)

מדובר באחד הפנינים שיש לנו בארץ מבחינה מוזיקלית!
הבחורה גאון!
המוזיקה שלה באמת מתקשרת לכולם!
ואז מה אם היא שרה במרוקאית? מישהו פה העיר הערה מטומטמת וקישר אותה לאייל גולן, שקודם כל הוא זמר מטורף עם יכולות שהלוואי עלינו.

הייתי בטוח שזה ידוע ברבים, אבל הרד הוט צ'ילי פפרס בחרו בעצמם את ריף כהן בתור מופע חימום.
נכון, אני גם לא התלהבתי בהתחלה, ולא מיהרתי להגיע להופעה שלה, אבל ההופעה שלה כייפית בטירוף! וכבר הייתי בהופעה שלה בירושלים.

קיצור היא אחלה חמודה ואתם סתם בכיינים.

I am Cornholio

New member
לא אהבתי:/

ולא בגלל המרוקאית... אני מרוקאית.. ואפילו זיהיתי תשיר...
אבל זה היה די חופר... זה היה כאילו אותו שיר כל הזמן... פרחים פרחים... באמאשלך, קחי את כל הגינה, רק תחליפי שיר חח

GuyOA

New member
ריף הייתה בסדר גמור

לא הפיל אותי, ובהחלט לא מתאים לאווירת הצ'ילי פפרס
אבל יש המון תגובות מוגזמות ואפילו פוגעניות בבחורה
פאק סייק כולה באה לתת כמה שירים, שבסך הכל היו סבבה...
(האגודה להגנת ריף כהן)

original mot

New member
לא נהנתי מהמוזיקה שלי

זה משהו שקשה להתחבר אליו כדבר שחדש לך במופע חימום ולא היתה לי סבלנות לדברים כל כך רפפטטיביים וארוכים...
בגלל זה גם סבלתי מזהב הטמבלים

Gremshnit

New member
נראה לי שהבעיה עם ההופעה של ריף טמונה בעובדה

שהיא לא כל כך התאימה לאווירה הכללית של ההופעה.
אני לא יודע עד כמה היא גרועה כמו שהיא לא הייתה קשורה.
בחייאת - הבחורה רוצה פרחים על הכתפיים על הברכיים על הפנים!!!!11
גם אני לא ממש חיבבתי את ההופעה, בלשון המעטה, ולדעתי יש מוכשרים ממנה שמסתובבים כיום במחוזותינו, אבל תגידו מה שתגידו, לבנתיים כל התקליטים שלה אזלו מכל החנויות ואפילו מחברת התקליטים שלה. אז שיהיה לה בהצלחה ושתמשיך לשחק אותה, אני בזמן הזה אמשיך להתעלם ממנה בחינניות...

WopiDasa

New member

רמת הכישרון שיש או אין לה לא ממש משנה את העבודה שמוזיקה כזאת לא מתאימה לחמם הופעת רוק כזאת. זה פשוט לא מתאים.
הייתי מעדיף שיהיה להקת רוק/פאנק/מאטל ברמה נמוכה מאוד אבל שלפחות תכניס אותי לאווירה..
וכמו שחבר שלי אמר - זאת הייתה הופעת קירור, לא חימום.

למעלה