אוכל ושתייה בהופעה..

I am Cornholio

New member

Captain Wraith

New member
1+1

אם היא כאן כל יום... ומגיבה בשעות שהן מוקדמות יותר מ 16:00...

95% קצינת קישור.
4% קצינת מטה.
1% קצינת לוגיסטיקה ביחידה עורפית.

Captain Wraith

New member
אם יש לה זמן במהלך היום ללפטופ\פלאפון

אז כנראה שהיא קצינת מטה או קצינת קישור עורפית של מפקדה :)

אני אשמח לפחות ל:קר\חם.

I am Cornholio

New member
בוא נדבר עליי כאילו אני לא פה

חח אין לי בעיה לספר, רק לא לכתוב בפורום..

Captain Wraith

New member
גם אני מחזיק את עצמי שלא להתבטא יותר בחריפות.

איאפשר להפריד את הצבא\שירות לאומי מישראל.
זה נמצא בכל מקום בחיינו וכך זה צריך להיות.

כשתגדל ותרצה לקחת משכנתא אתה תראה שבבנק יבקשו ממך להציג תעודת שחרור. ואם לא שירתת אתה תשלם ריבית גבוהה יותר.

זה בכלל לא דיון פוליטי. וזו לא שאלה פוליטית.
כמות ה'סלבים' שלא שירתה בצבא פשוט מקוממת.

אני גדלתי על ערכים מסוימים, כנראה שהערכים האלה שונים משלך.
טיפוסים כמו אלה שלא שירתו בצהל בגלל שהם לא התקבלו ללהקה צבאית פשוט מרגיזים אותי.

אני ממש לא מאמין לך שאתה לא מרגיש שום דבר כלפי אלה שלא שירתו.. אלה שבמשך ה-3 שנים שאתה קרעת את התחת והחיים שלך נעצרו.. הם עבדו, למדו, בילו וחיו כמו מלכים. ולך יש עוד 20 שנה של מילואים. אם אתה אומר לי שאתה לא מרגיש כלום ושזה לא מפריע לך אפילו קצת.. אז כנראה שיש כאן בעיה עמוקה הרבה יותר.

Musicbyori

New member
אבל אתה לא מבין מה העניין בכלל.

לכל בן אדם יש את החופש שלו..אני יכול להבין את העצבים שלך אבל אתה לא יכול להחליט בשביל אנשים אחרים מה לעשות, יכול להיות שהיא לא עשתה צבא כי היא רצתה לפתח את הקריירה שלה ויכול להיות שזה מסיבות אישיות והתנגדות למסגרת הזאת וזה גם לא משנה מה הסיבה. היא באה להופעה לעשות מוזיקה,היא חיה את החיים שלה בשביל מוזיקה, אתה הלכת להופעה בשביל מוזיקה,תן לה לעשות מוזיקה, אם היא תלך למפגש פורום צבא הגנה לישראל תצעק עליה כמה שבאלך. בכלל! כל היופי בהופעה של רד הוט זה ההפרדה המדהימה והגאונית שהם עשו בין מוזיקה למלחמות ופוליטיקה, אנחנו כל הזמן התעצבנו כאן שיש ישראלים ופלסטיניים שמנסים לגרום להם לא לבוא להופיע בארץ ובסוף הם באו כנגד כל הסיכויים כי לא מעניין אותם פוליטיקה,הם באו לעשות מוזיקה. אז את המינימום שאתה יכול לתת של לא לשים על פוליטיקה לפחות ביום הזה.תעשה את זה.
ואני עשיתי גם שלוש שנים בצבא ונהנתי ולמדתי הרבה מזה. אבל וואלה,לא מזיז לי הקטע הזה של משתמטים. איש איש באמונתו יחיה כמו שאומרים

ofir1080

New member
האנשים שקראו ללהקה לא לבוא

הם בכלל לא מעריצים ואין להם שום קשר ללהקה. הכל זה עניין של אינטרס ולנסות לדפוק את המקומיים (במקרה הזה- המעריצים של הפפרז).
ברור שרד הוט לא שמו על זה, אבל אי אפשר לומר שהם לא חששו במקצת

Captain Wraith

New member
אם כבר במוזיקה עסקנו

אז הלכתי להופעה כדי לשמוע את רד הוט.. בטח שלא לשמוע מישהי ששרה במרוקאית. הופעת חימום אמורה גם להתאים להופעה המרכזית!

אני חושש שאתה הוא זה שלא יודע להפריד. אני מדבר על נושא חברתי ערכי. זה שמפלגות מסוימות בחרו לנצל אותו למטרות פוליטיות זה עניין שלהם. אתה חוטא למטרה כאשר אתה מכניס את הויכוח הפוליטי למשוואה.

לי מפריע שאדם השתמט כדי לטפח קריירה. מדוע הקריירה שלו חשובה יותר מהקריירה שלי? כי אני לא סלב?
לי זה מפריע וזכותי להלין על כך.
ואם הייתי יודע מי זאת ריף כהן לפני ההופעה כנראה שגם הייתי מגיע עם שלט 'משתמטת הבייתה'.

Ad Hominem

New member
לי מפריע שאנשים כמוך

מפארים צבא שמפר זכויות אדם על ימין ועל שמאל ומשרת אופי מדיני שהוקם על יסודות גזעניים ודכאניים. אז מה? אני עדיין לא דוחף את זה לכל חור, בניגוד אלייך, ולא סותם לאנשים את הפה.
מאוד מרגיז לראות אנשים שכל כך אוהבים להנציח את הלאומנות שלהם בכך שהם תוקפים אחרים שלא חולקים איתם את אותה הדעה.

לך תחיה ביו"ש שבוע אחד בתור פלסטיני, הסטירה שתקבל מהמציאות תעשה לך רק טוב.

Captain Wraith

New member
אני לא חושב שאת צודקת...

לומר שמוסיקה אינה קשורה לפוליטיקה זה ממש לא נכון.. איאפשר להפריד בין השניים.
ומספיק לראות את הרעש סביב שירו החדש של יזהר אשדות כדי להבין עד כמה העולמות האלה קשורים.

למעלה