אוכלים בצפון

noamic

New member
המלצה למסעדה בצפון ?

שלום, משיהוא יכול להמליץ על מסעדה בצפון הכנרת +- חצי שעה נסיעה ? דוריס נפסלה - כי אין לה כלום בתפריט שאינו בשרי
אלקין ברמות לא מתאים לילדים בני 12-15 למישהו יש עןד רעיון טעים ?

יאמי3

New member
ארוחת ערב בהזמנה לצימר בצפון

האם אתם יודעים אצל מי ניתן להזמין ארוחת ערב שמגיעה עד הצימר? מדובר על אזור מעלות

ד נ י ת3

New member
ועכשיו הגיע תורי לאתגר אתכם ולבקש

המלצה למסעדות. אז ככה: אנחנו נוסעים לאיזור טבריה (חוף גיא). הנפשות הפועלות: זוג של סבא וסבתא (פולנים) אני+בני הקטן והמתוק (אני צמחונית) אחותי האמצעית +בעלה+ התינוקת שלהם (אחותי האמצעית לא אוכלת חלב.. אלרגית ללקטוז... כן.. כן.. אנחנו בהחלט יכולים לפתוח סטארטאפ של שומרי כשרות במשפחה), ואחותי הקטנה עם החבר שלה. יאללה... נראה אתכם... SHOOT

tmtm26

New member
בקשה להמלצה על מסעדה בצפון

שלום לחברי הפורום היקרים, אני מתכנן טיול עם כמה חברים ביום שישי הקרוב, באיזור נחל עמוד-צפת. אני מחפש מסעדה זולה ונחמדה בה נוכל לאכול ארוחת צהריים מאוחרת. ב"מפה" ממליצים על ג'סקלה ואל ליאלי שבג'יש (גוש חלב) - אבל ב"רסט" ו2EAT הגולשים קוטלים. יש המלצות אחרות? בנוסף אני אשמח להמלצה על מסעדה לארוחת ערב - אנחנו ישנים באלון הגליל, שליד צומת המוביל תודה

lavendula

New member
אני דווקא אהבתי את ג'סקלה

אבל הייתי די מזמן. אולי עמבורגר בר"פ?

Forum User

New member
ג'סקאלה לא זולה, אל ליאלי כן

אלא שמנסיוננו, שעות הצהריים המאוחרות של שבת המוניות ולא נעימות שם.

המלצה בבקשה

שלום אנחנו נוסעים לסופש הקרוב לחוף אכזיב, כל המשפחה ואנחנו מחפשים המלצה למסעדה שתתאים לכולנו (יש ילדה צימחונית...) תודה מראש...

אנחנו היינו בצפון שבת שעברה

אכלנו ב"דג על הדן" היה נחמד מאוד המנות הראשונות סלטים וכאלה לא היו משהו ....האמת בפיש יותר טעים אבל אז הגיעו הדגים ..........ואלו היו דגים!!!! כולנו בחרנו בפורל (נו מה לעשות זה הדג הנפוץ שם :)) אני אכלתי אותו על הגריל .....מה אומר לכם מעדן!! מה שמעלה אצלי תהיה איך הדג ב"דג על הדן" כ"כ טעים ואילו כאן הדגים סתמיים משהו?

רמתא

New member
לא אהבנו בלשון המעטה

לא הכי טעים, די יקר, מנות קמצניות והמוני. היינו כל פעם מחוסר בררה, אורחים דתיים מחו"ל שהתאחסנו בטבריה והמלון שלח אותם לשם ואנחנו בגדר מוזמנים נטולי השפעה. המנות הבשריות נחמדות אך קטנות, התוספות ניתנות במשורה, הצ'יפס עם השום לא ברור ולא טעים, הצפיפות גדולה, תמיד היו סביבנו שולחנות עמוסים קבוצות, פעם מישהו חגג בר מצווה, פעם קבוצה מחו"ל, זכינו לשמוע רפרוטאר שלם מ"הבה נגילה" עד "יש חגיגה" והרעש מחריש אוזניים. כל פעם אנחנו קוראים ביקורת על הבשר הנפלא שם, לא רק שלא טעמנו כזה, לפעמים קיבלנו בשר שצועד בקלות לקטגוריית הגרוע .. נקודת אור אחת - הכבד אווז, טעים מאוד. השרות לחוץ מאוד, המון מלצרים וקשה למצוא את זה "שלך", השרותים במין בונקר כזה, בקיצור חדר אוכל ענק. הערה נוספת, אחת מאורחינו איבדה תליון יקר ישר לתוך המים, עליו השלום (לתליון, לא לאורחת) מאחר ויש מרווחים בין הקורות של הרצפה, יש לקחת בחשבון שמה שנופל למטה, אי אפשר להחזיר...... אם אתם חייבים ללכת, לכו לשם בקבוצה או במשפחה המורחבת, על תצפו לרומנטיקה, ולא לשרות טוב. ובכלל, מקום שמגיש מנה מעוצבת בכלי מעוצב עם עיצוב שעבר זמנו, עדיין לא מתקרב לסטנדרטים של מסעדות גורמה שיש במרכז, בטח לא ביחס למחיר הגבוה שנגבה שם. בתאבון

SimpleAim

New member
מצטרפת לרמתא

כשאנחנו אכלנו שם לפני שלוש שנים כמעט (איך הזמן רץ!) החוויה זכורה לי כאכזבה מרה (בעיקר לאור הקבוצות הרבות שגדשו את המקום וולפי מראה פניהן היה נראה כי הם נהנים). העיצוב של המקום והאווירה של המקום מיוחדים אבל מבחינת רמת האוכל היא ממש לא סיפקה את התמורה בעיקר לאור המחירים הלא נמוכים כלל וכלל.

kartisia

New member
מצטרפת ומוסיפה:

העישון בדקס חופשי בכל רחבי המסעדה. זה רע מאד, וכשסוגרים את המבנה בגלל מזג אויר זה עוד יותר רע.

smartblonda

New member
דווקא זכורה חוויה דיי חיובית מדקס

סטייק הפרגית שלהם מעולה והתיבול מושלם. הצלעות גם מעולות. לצימחונים יש מבחר סלטים ומנות דגים

למעלה