אוי , שוב המינוס

pumpkin

New member
אוי , שוב המינוס ../images/Emo3.gif

אני יודעת שרויטל כבר התלוננה על זה , אבל גם לי מותר לא ? נכנסתי עכשיו לאינטרנט, אחרי שנכנסו לנו המשכורות , וגיליתי שבקושי צימצמנו את המינוס שלנו מהחודש שעבר ! אוף ! אופה 3 , בדיון הקודם על המינוס אמרת שאת נעזרת בקובץ אקסל , אני אשמח אם תוכלי לפרסם אותו (ריק כמובן
) אולי זה יעזור לי להיות יותר בשליטה , למרות שממש לא קנינו שום דבר רציני , טוב נו חוץ מצלילות באילת שעלו לנו איזה 1000 ש"ח למרות שישנו לילה אחד באכסניה ולילה אחד באוהל) איזה דיכאון שטויות זה רק
...

אוי את כ"כ מזכירה לי את עצמי...

שזה כואב. גם אני יושבת מדי פעם מול האינטרנט ומנס לראות מה קרה...הקטע עכשיו שיש לי איזו בעיה בסיסמא, ואני פתאום לא יכולה להכנס, אז אני פחות בוכה
. אבל באמת כמו שאמרת, שטויות זה רק

אתי@

New member
מבינה אותך... ../images/Emo10.gif

אבל זה לא בלתי אפשרי. למרות שאנחנו משלמים על הדירה סכום מטורף כל חודש, אנחנו דואגים לא להיכנס למינוס. אנחנו כמעט לא מבזבזים כסף - המעט שאנחנו מרשים לעצמנו הולך בד"כ לדברים לדירה (תמונות, מנורות וכו´). חוץ מזה אנחנו לא קונים בגדים, לא יוצאים למסעדות או קולנוע, בקיצור חוסכים ככל האפשר. זה קשה כי פתאום צריך לעשות סוויץ´ רציני מאוד - היינו רגילים לצאת המון, לקנות ולבזבז. היום אנחנו כמעט לא מבזבזים על הדברים האלו, אבל כאנחנו שיושבים בדירה שלנו כל ערב, אנחנו מבינים כמה זה שה את כל הויתורים. בהצלחה

אופה3

New member
שלום לך

שמעי, שלחי לי מסר, אני אתן לך את הטלפון שלי, ואסביר לך מה לעשות בדיוק אופה3

pumpkin

New member
את מתעסקת בדברים חשובים יותרכרגע../images/Emo45.gif

חברות , תכנסו לפורום למען החיילים והכוחות ותיראו מה הבחורה עושה שם
כל הכבוד לך ! שלחתי לך מסר על רצוני לעזור !

הילית*

New member
אופה יקרה את פשוט בחורה מופלאה

לא רק מדברת גם עושה. דרך אגב, מהמסר שקיבלתי ממך לא ממש הבנתי למי לפנות בפורום מתכונים על מנת להעביר את התרומה שלי לחיילים

אתי@

New member
גם אני רוצה לתרום - אשמח לשמוע למי

לפנות באזור חולון-בת ים או תל אביב.

kisses

New member
אופה3 אני מצדיעה לך כל הכבוד

ואם יש משהוא שאני יכולה לעשות מפה (לונדון) רק תגידי ועל תהססי לבקש שלך ליאת

pumpkin

New member
הפירוט הוא לאחד

לילה באכסניה 100 ש"ח (לילה שני באוהל) ציוד ליומיים 135 *2= 270 שתי ארוחות ערב במיסעדה + נישנושים במהלך היום לפחות 130 ש"ח עכשיו תכפילי בשתיים , נו זה בעיה להגיע ל-1000 ש"ח לשנינו ?

maz

New member
צודקת.

לנו יש ציוד לכן זה יוצא הרבה יותר זול - משהו כמו 100 ש"ח לאדם ליומיים על השכרת מיכלים אגב - יש מועדונים שנותנים הנחות לסטודנטים וגם עם כרטיס ישרכארד של ההתאחדות מקבלים הנחה של 10%. ואיך היה?

pumpkin

New member
קצת קר, אבל אחלה

בגלל שגם ישנו שם הם נתנו לנו את ה-10% הנחה בכל מקרה , אבל זה עדיין יוצא סכום. ביום ראשון צללנו בבוקר לסטיל ואחה"צ באוניברסיטה , הבנים גם צללו צלילת לילה , אני ויתרתי מפאת הקור והרוחות שהיו. גם ככה צלילה ראשונה עשיתי רק עם חליפה אחת ,והגעתי עם שיניים משקשקות לדלפק לבקש גם חליפת אוברול) אני חיכיתי להם על החוף מלא המנגלים (האמת היא שפחדתי שיחשבו שהם מחבלים, אז חיכיתי להם בנקודת היציאה , בסוף כשהם יצאו כל הנופשים בחוף מחאו להם כפיים) ביום השני צללנו לשולחנות ואח"כ לסלע משה . כל כך שקט מיתחת למים , אולי יהיה גם קצת שקט פה

למעלה